PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מנוע לבאגי

casper1379
17-09-08, 17:41
אני בונה באגי ואני רוצה מנוע של GSX 750 ויש לי כמה שאלות על המנוע
1. האם המנוע יהיה מספיק חזק ? (אני מתכוון לעשות יחס מסירה שונה) אבל עדין האם 750 זה מספיק
2. מאיפה אפשר לקנות מנועים כאלה כי אני מחפש הרבה זמן ולא מוצא גם במוסכים של אופנועים
3. מה בערך המחיר של מנוע כזה כולל צמת חוטים ומחשב הצתה מודל 2000 ומעלה?
4. מה אורך חיים של מנוע כזה ? כי אמרו לי בסביבות 30,000 וזה לא נירא לי

תודה מראש

kobiarava
17-09-08, 18:03
נסה בפורום פולגז (http://http://www.fullgaz.co.il/), ככל הנראה אתר האופנועים הכי רציני בעברית, אני מניח ששם תוכל למצוא תשובות לשאלות ששאלת

asafk
17-09-08, 23:46
מנוע של אופנוע ספורט עם פחות מליטר, לא משהו בד"כ למיני-באגי ששוקל כפול מאופנוע. מנוע של ג'יקסר, למשל, ייתן המון הספק יחסית לנפח, אבל מומנט עלוב. נכול שיחסי העברה מפצים על זה, אבל לא מספיק, והגמישות תהיה עלובה- לא יעיל להיות בשטח על 12000 סל"ד במשך יום שלם. אבל זה בטח כיף... חפש מנועים של אופנועי טורינג, ככה לא צריך לעבור את הליטר בנפח, ואפשר לקבל מומנטים קצת יותר שפויים מאשר של אופנועי סופרספורט.
מנגד, אם אתה מתכוון להתחרות, מנועי סופרספורט של 900-1000 יכולים לעשות את העבודה ושוב, לקחת בחשבון שכל החיים אתה תהיה על הקצה העליון של מד הסל"ד, בשביל להזיז מיני-באגי ששוקל 400 קילו בערך.

אסף.

efi86
18-09-08, 00:39
אסף, יש לך המלצה למנוע של מכונית שהוא לא מנוע של סובארו? וגם לא חיפושית כמובן.

מנוע חזק של 200 כוח סוס, V6 לדוגמא

casper1379
18-09-08, 18:13
מנוע של אופנוע ספורט עם פחות מליטר, לא משהו בד"כ למיני-באגי ששוקל כפול מאופנוע. מנוע של ג'יקסר, למשל, ייתן המון הספק יחסית לנפח, אבל מומנט עלוב. נכול שיחסי העברה מפצים על זה, אבל לא מספיק, והגמישות תהיה עלובה- לא יעיל להיות בשטח על 12000 סל"ד במשך יום שלם. אבל זה בטח כיף... חפש מנועים של אופנועי טורינג, ככה לא צריך לעבור את הליטר בנפח, ואפשר לקבל מומנטים קצת יותר שפויים מאשר של אופנועי סופרספורט.
מנגד, אם אתה מתכוון להתחרות, מנועי סופרספורט של 900-1000 יכולים לעשות את העבודה ושוב, לקחת בחשבון שכל החיים אתה תהיה על הקצה העליון של מד הסל"ד, בשביל להזיז מיני-באגי ששוקל 400 קילו בערך.

אסף.
מה זה מנוע ג'יקסר ומה זה מנוע טורינג ומה ההבדלים?
ראיתי הרבה סרטים של באגי אם מנוע של אופנוע כביש בנפח 600 בגלל זה אני חושב ש 750 יהיה עוד יותר טוב
וחוץ מזה יש באגי BADLAND שהיא רק אם מנוע של אופנוע כביש

asafk
18-09-08, 21:36
ג'יקסר = GSXR.
טורינג- אופנוע בעל אופי רגוע, לא ספורטיבי מדי.

מיניבאגים רבים משתמשים במנועי אופנועים, וזה בסדר. אבל אני אומר שוב- האופי של מנוע סופרספורט כזה או אחר, הוא לא מה שאני הייתי רוצה במיני-באגי. מנוע עם יותר גמישות יתקבל בברכה. מנועים של אופנועי כביש רגועים יותר.

אסף.

-->