PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית שילדה לאחר יצירת כל החלקים בנפרד

efi86
17-09-08, 22:10
היי כולם,

ההמלצה כאן בפורום היא קודם כל למדל את כל החלקים בSOLIDWORKS ולאחר מכן להתאים את החיבורים שלהם לשילדה,
שאלתי היא איך עושים את זה בעצם?

בדוגמא פשוטה בעצם,

יש לי 4 גלגלים באוויר + נאבה + SPINDEL + UPRIGHT איך עכשיו אני מצייר את השילדה?
בASSAMBLY?

נמרוד
17-09-08, 22:44
כן, בוודאי.
אני מקבל את התחושה מהשאלות שלך שלא ניסית לבצע את השיעורים הבסיסיים, tutorials שמגיעים עם התוכנה. הם יעזרו לך מאד.

efi86
18-09-08, 01:35
ניסיתי לעשות את חלקם אבל זה היה כשרק התחלתי להשתמש בתוכנה והם דיי היו כמות חומר בצורה של תעשה ככה וככה ואז לא יצא לי מזה שום דבר, לא נכנס לראש

עכשיו אולי אני באמת צריך לחזור לזה

אז אתה אומר פשוט להעלות את כל החלקים שאני רוצה לASSAMLEY אחד ואז ליצור חלק חדש ועליו את הסקיצה של השילדה?

נמרוד
18-09-08, 09:05
תעשה את הטוטוריאלס של התוכנה, אחד אחרי השני לפי הסדר, וברצינות. תשקיע בזה את הכמה שעות שזה לוקח. אני מבטיח לך שלא תצטער.

efi86
18-09-08, 14:20
יטופל

תודה לך

Erez.
05-10-08, 23:51
אני בניתי את השלדה הזאת ב 3D SKETCH

אני לא יודע אם זאת הדרך הנכונה, ואם היום הייתי עושה באותה שיטה, כשעשיתי את זה הייתי חדש על סולידוורקס.
מה שכן, עשיתי אותה בערך 10 פעמים והפסקתי לספור שעות שישבתי על הבניה הזאת.

לצערי נגמר לי הכסף כשהגעתי לקניית החומר... :oops:

stadim
18-01-09, 18:00
איזה תוכנה???
מה היא עושה?
אפשר את הקישור להורדה שלה או משהו????????

שיצו
10-03-09, 12:55
מישהו אולי יכול לישלוח לי קובץ דוגמה של בנית שילדה שלו כי כמה שאני מנסה אני לא מצליח ליבנות שילדה נכון תמי ד איך שהוא או שהחיבורים לא יוצאים טוב או שאני לא מצליח לעשות שיראה כמו שילדה ועשיתי את כול השיעורים ואני גם כרגע לומד את התוכנה בקורס בלימודים שלי אבל שם מדברים איתנו איך ליבנות דברים אחרים לא שילדות.
ואיך אני יכול ליבדוק עם מה שאני בונה יתאים מיבחינת חוזק למה שאני רוצה כי יש לי מנוע V 8 של GMC כולל הגיר והאקס האחורי אני ישמח עם מישהו יכול להביא לי עוד כמה המלצות או שיגיד לי מה כדי לעשות ומה לא

-->