PDA

צפייה בגרסה מלאה : ברוכים הבאים לפורום הבונים

נמרוד
16-12-02, 16:27
הנושא הכללי של הפורום הוא שיפורים ושינויים לג'יפ שאינם מוצרים קנויים המורכבים לג'יפ עם ברגים.
למשל - פגושים, כלובי התהפכות, מערכות מתלים וחלקיהם - תושבות קפיצים, בולמים, מוטות רדיוס, היגוי וכולי. מתקונים שונים - גלגל רזרבי, ג'ריקנים, גגונים, מדרגות צד.

נושאים נוספים - חוזק חומרים, בחירת חומרים, כלי עבודה, ריתוך, כלי תכנון (תוכנות תיב"ם). שיטות עבודה ותכנון, שיקולים הנדסיים בתכנון.

בקיצור - "הנדסת"-ג'יפים לחובבים.

זכרו:
-----------"תמונה שווה אלף מילים"-----------------

Bulldog
21-12-02, 19:21
טוב, ה"פ לא עובדת.
איך מצמידים תמונה?
עד איזה גודל?

נמרוד
22-12-02, 10:39
בשביל הודעה פרטית יש מייל רגיל.

אי אפשר לצרף תמונה, אפשר לצרף קישור ישיר לתמונה שמאוחסנת איפשהוא ברשת. יש אתרים רבים שמאפשרים לך לפתוח "אלבום תמונות" או מיני-אתר בחינם, שאותו תמלא בתמונות או כל דבר אחר, בכל גודל שתרצה. את הקישור הישיר אתה מוסיף להודעה שלך, ושם אותו בסוגריים img . אין מבחינתי מגבלה על גודל התמונה, אבל אין טעם ביותר מ800X600.
ראה FAQ של הפורום איפשהו למעלה להסברים מעמיקים יותר.

אילון
26-09-05, 22:01
אומנם יש לי מחשב אבל אני בקטע יותר של בנייה ושיפורים אז הייתי מצרף בכייף תמונות אבל צריך להיות אשף מחשבים בשביל לצרף תמונה ואת זה אני לא.
אז חבל כי יש לי מה להראות והרבה כי בניתי את הרכבים שלי שזה הונדה פרייבט אומנם ובופאלו 4X4 לבד.וזה אומר הכל כולל מנוע מחוזק וגיר וטרנ' וסרנים ובקיצור הכל שונה ברכב וכרגע אני בשלב של בניית משולשים קדמיים וקפיצים ללא מוטות פיטול , הרכב יותר גבוהה מהיילקס כרגע ועם נעילה ק+א ועוד מלא דברים...............

נמרוד
26-09-05, 22:09
אומנם יש לי מחשב אבל אני בקטע יותר של בנייה ושיפורים אז הייתי מצרף בכייף תמונות אבל צריך להיות אשף מחשבים בשביל לצרף תמונה ואת זה אני לא.
אז חבל כי יש לי מה להראות והרבה כי בניתי את הרכבים שלי שזה הונדה פרייבט אומנם ובופאלו 4X4 לבד.וזה אומר הכל כולל מנוע מחוזק וגיר וטרנ' וסרנים ובקיצור הכל שונה ברכב וכרגע אני בשלב של בניית משולשים קדמיים וקפיצים ללא מוטות פיטול , הרכב יותר גבוהה מהיילקס כרגע ועם נעילה ק+א ועוד מלא דברים...............

כמה מחברי הטובים ביותר לא רק שהם לא אשפי מחשבים, הם אידיוטים מדופלמים, והם מצליחים בסופו של דבר להכניס תמונות. אז אל תוותר לעצמך, גם אתה תצליח בסוף :lol:

(יש הסבר והמלצות על אתרי אחסון חינם בראש הפורום הכללי)

-->