PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה ג"יפ דיזל רצוי וכדאי בסכום של עד 100000ש"ח ?

galss
19-04-04, 21:37
מבקש המלצות איזה ג"יפ דיזל רצוי וכדאי בסכום של עד 100000ש"ח הרכב ישמש לנסיעות כביש רבות בתוך ומיחוץ לעיר ובשטח באופן סביר ונורמלי תודה...

רכס חיים
22-04-04, 18:15
למה דיזל??? היום אין כל סיבה לדיזל. רועש , חלש, לא זול ברכישה, לא זול באחזקה, כבד יותר, רועד כמו פרקינסון. עם מנוע בנזין שבתוספת 5% להסבה לגז אתה מקבל ים של יתרונות כאשר יצוצו התחנות תידלוק הראשונות שכבר ניראות באופק.

Bulldog
22-04-04, 18:19
וים של מיסוי על רכבים שמתדלקים בגז. חיים זה לא שוויץ, לא איכפת להם פה מזיהום אויר, איכפת להם מאיך למצוץ ממך עוד כסף.
הרכב היחיד שאני לא רואה שום סיבה לרכוש את גירסת הדיסל שלו הוא סופה.
לרכב שישמש לנסיעות רבות, עדיין עדיף דיזל, אבל זה רק בגלל ההנחות שיש עדיין על מחירי הסולר.
כל רכב בנזין עם נפח מנוע גדול הוא מטחנת דלק ניידת בעיקר ברכבי 4X4.

galss
22-04-04, 21:10
תודה על ההיתיחסות אבל סופה לא תהיה לי נוחה אני עובד עם הרכב שזה אומר לינסוע בערך 3500ק"מ בחודש בכל הארץ למעט אילת אז אני צריך רכב נוח אולי טרופר?

Bulldog
22-04-04, 21:26
הכל נעוץ בפרטים, בו ותתן את כל הפרטים שאתה יכול, מה אתה רוצה מהרכב, מה היכולות שטח שאתה רוצה להוציא ממנו, מה בנוגע לצורכי היום יום, עבודה\ מישפחה.
תן מקסימום פרטים ונוכל להתמקד על מה שיכול להתאים לך.

galss
23-04-04, 16:54
הרכב ישמש אותי גם לעבודה כמו שמרתי נסיעות רבות בכל הארץ גם לטיולי שטח פעם בחודש ורכב למישפחה ליום יום.

נמרוד
23-04-04, 17:04
כל אחד מהיפאנים/קוראנים - טרופר, טראנו, פאג'רו, גלופר, מוסו, יעשה את מה שאתה מבקש. לנדרובר דיסקברי יעשה גם, ביתר סטייל, לטוב ולרע.

-->