PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מסלול למתחילים

ZOLI20
24-09-08, 13:39
שלום לכולם..קניתי את הגיפ הראשון שלית אין ניסיון בכלל בתחום אשמח לקבל פרטים על מסלול קל למתחילים.יש לי גיפ גימיני שנת 2000 בלי יותר מידי תוספות..אשמח גם לשמוע על הגיפ קצת פרטים על הגיפ בשטח כיוון שאני לא מבין אני לא מודע ליכולות שלו...תודה ושנה טובה:D

גלדיאטור
24-09-08, 15:05
נסה לרשום מאיפה אתה זה יעזור לשייך לך מסלול

GodsFather
24-09-08, 15:33
יש מספר ספרים שמוצעים למכירה בחנויות השונות לפי רמות.

כמו כן , אתה יכול לתת מבט באתר הבא של יואב קווה , באתר מסלולים שמופיעים גם בספרים שהוציא.

www.shvilim.co.il

מסלולים מחולקים לפי רמות וכן טיפים לנהיגה.

נמרוד
24-09-08, 18:16
מצטרף להמלצה על אתר "שבילים" ויש בו את הפרטים על הספרים של יואב. כמו כן כדאי לך לבדוק את הספרים של אבירם ברקאי, את סדרת "חפוז בשטח" העדכנית והמאד מוצלחת, תמצא אותם בכל סניף סטימצקי. בקטע של מסלולים, למרות שאפשר להדפיס מהאינטרנט, יש יתרון גדול לספרים מנייר אמיתי. יחד עם מפות סימון שבילים (שאתה גם יכול לקנות בכל קניון בחנויות הספרים והמטיילים) שיש בהן בפני עצמן המון מידע ובעצם את המסלולים שמסומנים בשטח, אתה מסודר. תתחיל על פי רמות הקושי שהכותבים מגדירים בספרים, ואתה בטוח לגמרי, אתה לא תסתבך במסלולים שמוגדרים "קל" שאיתם אתה מתחיל.

IlanHadar
24-09-08, 19:02
יכול להיות שיותר עדיף לך למצוא קבוצה ולהצטרף אליה וללמוד.

יש לך רכב עם יכולות גבוהות, כדי ללמוד את העניין ולא לעשו טעויות רצוי לצאת עם מבינים.

אני גם התחלתי עם הספרים, לומדים המון, אבל במבט לאחור הייתי במצב של אין שכל אין דאגות..

-->