PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי GPS - חדש בתחום

segev_weiss
26-09-08, 13:21
שלום
אני חדש בפורום, אז אני מתנצל אם אני עובר על איזשהו חוק.

לא מזמן טיילתי לאירופה ורכשתי מכשיר GPS דגם Mio Moov 370.

כמובן, מאחר והמכשיר הוא מאירופה - הוא מגיע ללא מפה / שפת ממשק בעברית.

רציתי לדעת מה עליי לעשות בכדי להתקין לו מפה של ישראל ושפה עברית.

יש לי כבל קישוריות למחשב, וכמו-כן כרטיס SD.
אני פשוט לא יודע אילו קבצים עליי להוריד ואיך להתקין.

תודה רבה לעוזרים

vaizel
26-09-08, 16:17
שלום
אני חדש בפורום, אז אני מתנצל אם אני עובר על איזשהו חוק.

לא מזמן טיילתי לאירופה ורכשתי מכשיר GPS דגם Mio Moov 370.

כמובן, מאחר והמכשיר הוא מאירופה - הוא מגיע ללא מפה / שפת ממשק בעברית.

רציתי לדעת מה עליי לעשות בכדי להתקין לו מפה של ישראל ושפה עברית.

יש לי כבל קישוריות למחשב, וכמו-כן כרטיס SD.
אני פשוט לא יודע אילו קבצים עליי להוריד ואיך להתקין.

תודה רבה לעוזרים

יש מספר תוכנות ניווט ומ אחר וזה פורום של ג'יפאים אני מניח שאתה מתכוון לתוכנות ניווט בשטח.
עליך לרכוש אותן.
יש נויגייד, יש עמוד ענן , יש אוזי אקספלורר ויש עוד כמה שאת שמן אני לא כ"כ זוכר אבל אלו הם שלושת התוכנות המובילות.
לעמוד ענן לחץ על הלינק הבא http://www.amudanan.co.il
לשונית "עזרה" ויש שם את הפרטים.
לנויגייד 09-9546080 רח' הנדיב 71 הרצליה
ואוזי אקספלורר תאתר אדם בשם ארז גור והוא הגורו או אחד מהגורו של התוכנה.
עליך להתקין את אחתמהשלוש ובצירוף ה-GPS יש לך קיט מושלם - מסלולים כבר פחות בעיה להשיג

IlanHadar
26-09-08, 18:56
ה Mio Moov הוא מכשיר סגור, אני לא בטוח שזה פשוט להתקין עליו את תוכנות הניווט המוכרות.

מכשירים דומים כן נמכרים בארץ עם תוכנות ניווט מקומיות לכן אני מניח שניתן לגייר את המכשיר.

הכי פשוט לקבל תשובה היא לפנות למפיצים המתמחים בעניין. אין לי העדפה למישהו אבל תנסה ב: ג'י. פי אס נאו (תעשה חיפוש כבר תמצא אותם).

erezgur
26-09-08, 19:12
ה Mio Moov הוא מכשיר סגור, אני לא בטוח שזה פשוט להתקין עליו את תוכנות הניווט המוכרות.

צודק !
התשובה של וייזל מתאימה יותר למחשבי כף יד (PDA), אבל אצלך שהו PND, מבוסס על מערכת הפעלה Windows CE ולא ניתן בד"כ להתרקין עליו תוכנות נוספות.

אם תמצא באחד מפורומי הפוקט אפשרות ל"פתיחת" המכשיר (משול להפיכת טלפון סלולרי ל- sim free) (אתה כנראה מאבד את האחריות ועושה זאת על אחריותך בלבד) - יתכן וניתן יהיה למצוא תוכנה ישראלית שניתן להתאימה. הייתי פונה בנושא ליואב רופא, מפתח "עמוד ענן" - יתכן והוא כבר התקין את התוכנה על מכשיר שכזה.

לגבי תוכנת ניווט כבישים - אכן יתכן שאחד המפיצים בארץ יוכל להתאים גם את מפת ישראל לתוכנה המותקנת כבר על מכשירך, אבל גם כאן - איני בטוח.

ארז

tzurlis
28-09-08, 01:21
צודק !
לגבי תוכנת ניווט כבישים - אכן יתכן שאחד המפיצים בארץ יוכל להתאים גם את מפת ישראל לתוכנה המותקנת כבר על מכשירך, אבל גם כאן - איני בטוח.

ארז

מציע לך לבדוק אצל היבואן בארץ, חברת רונלייט. לאחרונה יש טענות שהשירות שלהם השתפר.
לגבי תוכנת שטח, עמוד ענן היא באמת כנראה האופציה הכי טובה לדגם הזה, לא בטוח שאפשר למכשיר חו"ל ללא שום עברית, מן הסתם יענה לך כאן מפתח התוכנה בעצמו.
אם לא ילך, בדוק עם לנדגויאד (דרך שירות הלקוחות שלהם).
איני רואה תוכנה אחרת שתוכל לעבוד עליו.

-->