PDA

צפייה בגרסה מלאה : עבודה עם תוכנת ניווט במחשב טאבלט

vardi
26-09-08, 23:03
היי,
מצטער אם כבר נשאלה השאלה, לא מצאתי את התשובה עדיין...
אבל יש לי מחשב טאבלט, יש תוכנת ניווט כביש ויש גם תוכנת ניווט שטח.
לפי מה שהבנתי לתוכנת ניווט שטח (turbo map 4 משהו כזה...) צריך GPS שונה מזה של התוכנת ניווט כביש.
מה שיש לי כרגע זה GPS שהוא רק קולט לווינים ומשדר דרך בלוטוס...בנוסף יש לי GPS של חברת MAGELLAN אבל אין אפשרות לחבר אותו למחשב (הוא ישן מידי...) איזה GPS כן צריך להתאים?
תודה ושנה טובה
אור

tzurlis
28-09-08, 02:28
בהנחה שג'פס הבלוטות' שברשותך הוא SIRF II או III, ובהנחה שתצליח להתאים לו את החיבור לטורבו - ככל הזכור לי יש שם קטע מעצבן מאוד, שמצריך סבלנות וכל מיני ניסויי תוכנות ופורטים עד שהקשר נוצר, ומידי פעם :x אפילו עובד ומראה מיקום בפועל - זה הפתרון.

אם לא ילך, קנה אנטנה עכברית או CF: שוב בהנחה שהטורבו מסוגלת לקבל אותה. אם לא ילך, קנה נויגויאד 3 ועבוד עם אנטנה כנ"ל (ועל הדרך תרוויח מפות ותוכנה מעודכנות יותר), או גארמין איטרקס H, וחבר אותו בכבל מתאם סיריאלי.

vaizel
11-10-08, 16:34
בהנחה שג'פס הבלוטות' שברשותך הוא SIRF II או III, ובהנחה שתצליח להתאים לו את החיבור לטורבו - ככל הזכור לי יש שם קטע מעצבן מאוד, שמצריך סבלנות וכל מיני ניסויי תוכנות ופורטים עד שהקשר נוצר, ומידי פעם :x אפילו עובד ומראה מיקום בפועל - זה הפתרון.

אם לא ילך, קנה אנטנה עכברית או CF: שוב בהנחה שהטורבו מסוגלת לקבל אותה. אם לא ילך, קנה נויגויאד 3 ועבוד עם אנטנה כנ"ל (ועל הדרך תרוויח מפות ותוכנה מעודכנות יותר), או גארמין איטרקס H, וחבר אותו בכבל מתאם סיריאלי.

יותר פשוט לרכוש GPS מתאים המחירים לא בשמים עניין של מאות שקלים-תוכנה חדשה עדיפה אבל יקרה יותר

udi25
11-10-08, 17:41
ישנם תוכנות שיודעות לתרגם ולהמיר שיטות תמסורת נתומים של גפסים השתמשתי בזמנו באחת לתובת טורבו סי די שלא יודע לעבוד עם סירף 3 רק שאני לא זוכר את שמה
מה שכן אני זוכר זה שהגעתי אליה דרך הדרכות השימוש בגוגל ארץ בפורום ניווט בגיפ טריפ
בהצלחה אודי

-->