PDA

צפייה בגרסה מלאה : בקיץ פתוח ובחורף סגור?

pachul
18-03-03, 20:25
בימים אלו אני נפתר מהג'יפ הישן(שנת 2002 מהחברה) שלי (יפני סגור קצר).
בתכנון לקנות סופה/CJ8 קצר פתוח.
הבעיה מתחילה בחורף אני לא רוצה כיסוי ברזנט(רעשים,נזילות,גניבות...).
חשבתי על קנית ג'יפ פתוח ולהרכיב לו סגירה שאפשר להסירה יחסית בקלות(סגירה פנימית עם תפסים קפיציים), כמו כן בכדי ליצור אתימות מושלמת אני צריך ליצור דופן כפולה לסגירה או לג'יפ האם הרעיון נראה לכם הגיוני או יותר טוב אם מישהו ביצע זאת ויכול לחוות דעתו לגבי עלויות רישוי וכו'.
תודה מראש שרון :idea:

נמרוד
18-03-03, 21:05
אתה צריך סגירת פיברגלס רגילה ודלתות מתכת. שני אנשים מורידים את הגג תוך כמה דקות. להרכיב אותו לוקח קצת יותר כי צריך לוודא את האטימות עם סיליקון. צריך מחסן כדי לאחסן את הגג והדלתות בקיץ. ג'יפים בארה"ב מגיעים עם גג פיבר מקורי ניתן להסרה כבר שלושים שנה. בארץ יש יצור מקומי של סגירות שמתאימות לתוצרת נצרת.

pachul
18-03-03, 21:29
לא עדיף גומי והסגירה עם קפיץ יוצרת ואקום(פחות או יותר)?
מה דעתך?ואז גם ההרכבה לא תהיה ארוכה.
מה לגבי רישוי של סגירה פיבר?והאמת שאני חושב על כלוב התהפכות למרות הסגירה המדוברת
מה דעתך אפשרי גם סגירה "פריקה" וגם כלוב?
ושוב תודה על הסבלנות.
שרון.

נמרוד
18-03-03, 22:14
לא עדיף גומי והסגירה עם קפיץ יוצרת ואקום(פחות או יותר)?
מה דעתך?ואז גם ההרכבה לא תהיה ארוכה.
מה לגבי רישוי של סגירה פיבר?והאמת שאני חושב על כלוב התהפכות למרות הסגירה המדוברת
מה דעתך אפשרי גם סגירה "פריקה" וגם כלוב?
ושוב תודה על הסבלנות.
שרון.

1. אני לא יודע עם עדיף או לא. אבל אני, בתור מהנדס, לא משקיע בפיתוח כשיש כבר פתרון טוב על המדף...
2. צריך לעשות רישוי, אין עם זה בעיה עקרונית.
3. כלוב התהפכות + סגירה בהחלט אפשרי. את הכלוב שלי תכננתי בצורה כזאת שאוכל בעתיד להרכיב מעליו גג פיבר.

חנן-ג'יפולוג
18-03-03, 22:38
אם ברשיון של הג'יפ שתקנה לא יהיה כתוב (כמו שאצלי לא כתוב) "סגור" או "פתוח" , לא תצטרך להתעסק עם עניין הרישוי. עניין הרישוי בעייתי מאוד למה שאתה רוצה לעשות, כי מה? כל קיץ וחורף תלך לבירוקרטיות של המשרד? אם אלו התוכניות שלך אז כדאי לך אולי להשקיע ולחפש ג'יפ שמצב הסגירה שלו לא רשום ברישיון ואז אין בעיות.

UNIX
17-04-03, 11:40
חנן מה זאת אומרת שאצלך רשום סגור או פתוח?

אצלי רשום רק פתוח זה אומר שאסור לי לנסוע מבחינת החוק עם ברזנט?

Bulldog
17-04-03, 12:36
המשורר (משרד התחבורה) התכוון למרכב קשיח.
רכב פתוח יכול להיסגר עם ברזנט, אבל בשביל לשים סגירה קשיחה (פח או פיבר) תיאלץ לעבור איזשהי פרוצדורה ארוכה הכוללת מעבר בעמדה מס' 1.

-->