PDA

צפייה בגרסה מלאה : סקר: מה הייתם עושים אם הייתה נופלת לכם אשפה

גל_כ
02-10-08, 14:33
תארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה:
אתם נוסעים בשביל 4X4, עוצרים בפינה מסודרת למנגל ועושים הפסקה בכיף.
כמובן שאוספים את כל הזבל לשקיות אבל, מאחר והרכב קטן או שלא רוצים ללכלך את הרכב קושרים את הזבל מחוץ לרכב לגגון / גלגל רזרבי וממשיכים ליציאה מהמסלול.

ביציאה מהמסלול אתם בודקים שהכל בסדר ומגלים שאחת משקיות האשפה נפלה / נקרעה במהלך הנסיעה עד לכביש.

האם הייתם חוזרים על עקבותיכם לאיתור הזבל שנפל?
השאלה די פשטנית והתשובה (שלי לפחות) די ברורה: כמובן שכן!

אבל, מה אם המצב יותר מסובך. למשל כאשר אתם נמצאים באחד מהמצבים הבאים :shock::
1. אתם בעלי משפחה והילדים מתים מעייפות ורק רוצים להגיע הביתה שנמצא במרחק שעתיים נסיעה, נוסף על הזמן שתאלצו להשקיע בחיפוש האבדה.
2. נסעתם מרחק די גדול מאתר ההפסקה ולחזור על עקבותיכם יקח זמן רב (ואולי גם הערב ירד עד אז)
3. אתם חייבים להגיע הבייתה בשעה מסויימת ולחזור על עקבותיכם יוביל בוודאות לאיחור רציני.

ומה תהיה התשובה עכשיו :confused:

יונתןמצפה
02-10-08, 15:13
מאחר והרכב קטן או שלא רוצים ללכלך את הרכב קושרים את הזבל מחוץ לרכב לגגון / גלגל רזרבי וממשיכים ליציאה מהמסלול.
:confused:

לשאלתך-

בכל מקרה הייתי חוזר לאסוף את הזבל, גם אם זה אומר יום למחרת!

אבל הערה קטנה: "עדיף להיות חכם מאשר פיקח". ומה עם מה שהיה קשור לגגון היה משטח שהיה נופל על איזה הולך רגל?!?!?!?!

אם אתה קושר משהו מחוץ לאוטו (לא משנה אם זה זבל, משטח או אשתך) תדאג שזה לא יוכל ליפול בשום מצב...

moshe cj 7
02-10-08, 15:40
תארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה:
אתם נוסעים בשביל 4X4, עוצרים בפינה מסודרת למנגל ועושים הפסקה בכיף.
כמובן שאוספים את כל הזבל לשקיות אבל, מאחר והרכב קטן או שלא רוצים ללכלך את הרכב קושרים את הזבל מחוץ לרכב לגגון / גלגל רזרבי וממשיכים ליציאה מהמסלול.

ביציאה מהמסלול אתם בודקים שהכל בסדר ומגלים שאחת משקיות האשפה נפלה / נקרעה במהלך הנסיעה עד לכביש.

האם הייתם חוזרים על עקבותיכם לאיתור הזבל שנפל?
השאלה די פשטנית והתשובה (שלי לפחות) די ברורה: כמובן שכן!

אבל, מה אם המצב יותר מסובך. למשל כאשר אתם נמצאים באחד מהמצבים הבאים :shock::
1. אתם בעלי משפחה והילדים מתים מעייפות ורק רוצים להגיע הביתה שנמצא במרחק שעתיים נסיעה, נוסף על הזמן שתאלצו להשקיע בחיפוש האבדה.
2. נסעתם מרחק די גדול מאתר ההפסקה ולחזור על עקבותיכם יקח זמן רב (ואולי גם הערב ירד עד אז)
3. אתם חייבים להגיע הבייתה בשעה מסויימת ולחזור על עקבותיכם יוביל בוודאות לאיחור רציני.

ומה תהיה התשובה עכשיו :confused:
כמו שהיצגת את המצב לדעתי אן טעם לחזור לשטח אבל צריך ללמוד לקח לפעם הבאה

יובל48
02-10-08, 16:11
כל הקושר שקית זבל לאחורי רכבו,חייב לדעת שברוב
המקרים השקית תקרע/תתפרק.
איזהו חכם?הרואה את הנולד.
שק מבד מחוזק כמו השקים של חמרי בנין,בלה בלע"ז
יתן פתרון סביר.

moriseven
02-10-08, 17:19
השאלה היא, האם אתה נוסע לטיול לבד, רכב בודד?
אם לא, אז במקרה שלנו, מי שאסף את השקיות ושם אותם מחוץ לג'יפ, גגון, שק בגלגל ספייר וכו', אף פעם לא נוסע אחרון בשיירה, תמיד יש מאחוריו מישהו שידווח בעת הצורך שנפלה/נקרעה השקית, כדי שנאסוף אותה באותו רגע.

ERAN NO 1
02-10-08, 17:24
מה קורה עם שמתי את האשפה בתוך קיטבג?

ואני לא זוכר עם היה עם קיטבג או בלי קיטבג :confused:

Nash
02-10-08, 18:30
כמו שהיצגת את המצב לדעתי אן טעם לחזור לשטח - הוא בטוח מגעיל ומלא בזבל...:evil: אבל צריך ללמוד לקח לפעם הבאה - לא לחזור למסלול המטונף הזה...:mad:

כמו שנאמר סוף מעשה במחשבה תחילה.

ושנה טובה לכולם!
Nash

גל_כ
05-10-08, 06:20
השאלה היא, האם אתה נוסע לטיול לבד, רכב בודד?
אם לא, אז במקרה שלנו, מי שאסף את השקיות ושם אותם מחוץ לג'יפ, גגון, שק בגלגל ספייר וכו', אף פעם לא נוסע אחרון בשיירה, תמיד יש מאחוריו מישהו שידווח בעת הצורך שנפלה/נקרעה השקית, כדי שנאסוף אותה באותו רגע.

זה מה שקורה גם אצלנו, אני אף פעם לא נוסע לבד, ולכן את הזבל שמים על אחד הרכבים הראשונים או בטנדר (כשיש גם טנדר שמצטרף).

השאלה הייתה היפוטטית ולא על בסיס מקרה שקרה :p

sos4u
05-10-08, 09:07
זה מה שאני עושה ...
מפה שום דבר לא נופל וגם לא מסריח את פנים הרכב ...

http://tripnet-shop.co.il/pl_product~2559~5~8.htm

RONI
06-10-08, 00:52
מה קורה עם שמתי את האשפה בתוך קיטבג?

ואני לא זוכר עם היה עם קיטבג או בלי קיטבג :confused:

נשאלת השאלה .האם הקיטבג היה קשור ומאובטח חזק לריו!

-->