PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול ג'יפ וטרקטורון

עירא
23-04-04, 12:30
ההרצה של הטרק' הסתיימה ואפשר להתחיל ליסוע.
אני בתור בעליו הגאה של שימשון, ג'יפ, יודע פחות או יותר לאן ליסוע מגבלות של הכלי, מקומות שמהווים אתגר עבורו בטיולים וכו'.
היום אני רוצה לארגן טיול שנצא עם טרקטורון וג'יפ אבל יש לי מספר נושאים פתוחים ברמה העקרונית.
1. איך מביאים את הטרקטורון לשטח? (בהנחה שעל הג'פ עצמו הוא לא עולה) ואם זה עם עגלה שמחוברת לג'יפ, איך / איפה משאירים דבר כזה.
2. מבחינת מסלולעצמו אני מניח שלטרקטורון לא יהיו יותר מידיי בעיות עבירות אבל האם זה משהו שצריך להתייחס אליו?
3. אופי הנהיגה עם טרקטורון הרבה יותר מהיר מנהיגה בג'יפ, איך מגשרים על הפער?
ובכלל כל מידע על שילוב טרקטורון וג'יפ בטיול אחד יעזור.
תודה
עירא

AvigdorAharon
25-04-04, 08:15
עירא כתב:

1. איך מביאים את הטרקטורון לשטח? (בהנחה שעל הג'פ עצמו הוא לא עולה) ואם זה עם עגלה שמחוברת לג'יפ, איך / איפה משאירים דבר כזה.
כמו שציינת, עם עגלה. את העגלה משאירים בכל מקום בו הסיכון לגניבה הוא קטן. קושרים טוב טוב עם שרשרת \ מנעול בריא וכלב... אין פתרונות קסם, מקווים שהעגלה תהיה שם כשתחזור.

. מבחינת מסלולעצמו אני מניח שלטרקטורון לא יהיו יותר מידיי בעיות עבירות אבל האם זה משהו שצריך להתייחס אליו?

לא במיוחד, טרקטורון יעבור כמעט בכל מקום בו יעבור ג'יפ, אם לא בכל המקומות. לג'יפ תהייה בעיה במקומות צרים מאוד מאוד.

. אופי הנהיגה עם טרקטורון הרבה יותר מהיר מנהיגה בג'יפ, איך מגשרים על הפער?
לא מגשרים. זו לדעתי הבעיה מספר אחת. אני בעבר נשברתי מטיולים מסוג כזה. בג'יפ, סחבתי את רוב הציוד של בעלי הטרקטרונים, ולכל מקום שהגעתי, הקפה כבר היה מוכן. אולי זה טוב, לא יודע?

בהצלחה,
אביגדור

נמרוד
25-04-04, 09:29
אותו הסיפור עם אופנועים. לא מגשרים - נוסעים קבוצה של אופנועים/טרקטורונים בנפרד, ג'יפים בנפרד, נפגשים בצהריים ובערב.

רונן וסרמן
25-04-04, 15:07
כאחד שרכב על טרקט' בכמה טיולי ג'יפים ,לדעתי ניתן לגשר על הפערים עם כח רצון ברזל,או שפשוט רוכבים על טרקט' בהרצה. מאוד קשה לטייל באותו הקצב!
אבל יש יתרונות כמו שציין אביגדור מבחינת נשיאת הציוד בג'יפ והפסקות הקפה.
מאוד תלוי באופי הרוכבים אם הם יכולים לרסן את התלהבותם אז מקבלים טיולים נחמדים :lol:

-->