PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעיון - מפגש ענק לכל סוגי JEEP (הכותרת נערכה)

jeep.il
05-10-08, 21:10
ידידי מה אתם חושבים על הרעיון הזה מפגש ענק לכל בעלי הרכב מביתjeep מהוויליס ועד הפטריוט מהשירוקי ועד הגרנד (אין הוא יבוא במקום גיפולוג אלא כתוספת כדוגמת מועדון לנדרובר שהוא מועדון כללי ואין הוא פוגם באתר כזה או אחר)נתחיל במפגש ענק ואז נראה לאן הרוח נושבת רעיונות למקום זמן יתקבלו בברכה

נמרוד
05-10-08, 21:33
ניב אני חושב שזה רעיון מצויין, ויכול להיות ארוע חד פעמי ויוצא דופן, בעיקר אם נצליח להוציע מהחורים את כל הוויליסים הישנים (שיינר, איתי ;) )

צריך להתחיל לחשוב על תאריך חודשיים-שלושה קדימה כדי לתת לאנשים להתכונן, וגם כדי שהנופים בארץ הזאת ישנו קצת את הצבע.

מאיר רוטברג
05-10-08, 21:49
אני בפנים
מגיע עם 2 דורות
גם סופה
גם אנלימיטד

boba banay
05-10-08, 23:04
את המפגש הזה אני מאד מקווה לא לפספס - הפעם אני ועוגיפלצת שם

השועל
06-10-08, 00:32
ערב טוב,

ראשית, תמיד כיף להפגש זה ברכה .. שנית, יש לך את מועדון ה CJ והסופה.. תוכל לברר איתם הם נפגשים הרבה !! ד"ש ליקי בשמי ..תוכל למצוא אותם גם באתר WWW.CJCLUB.CO.IL

כמו כן, כמובן יש את כל שאר בני הזן הזה שנמצאים בפורום ה XJ\ZJ\YJ בגיפולוג ..

אם יהיה מפגש כזה, תעדכן .. :)

גמר חתימה טובה
השועל

גלדיאטור
06-10-08, 00:47
בינואר יש טסט :)

jeep.il
06-10-08, 23:36
דני את מועדון הcj אני מכיר ואף חבר בו ומשתתף כמעט קבוע במפגשים ואף נפגשנו שנינו בטיול שעשיתם איתנו אתה ועמי .לאחר מספר שיחות שניהלתי אם כמה אנשים הרעיון המתגבש הוא מפגש אחד כרגע ושלאחריו נראה מה יהיה ואם כדאי להמשיך מתכונת המפגש תהיה בעיקר התכנסות כי חלקינו אינם מכירים אחד את השני .אנחנו לא יודעים את כמות המשתתפים ולכן שליטה על בערך60 70 80 רכבים זה ממש ממש אבסורדי כזה דבר בייחוד אם למפגש של הצירוקים הגיעו כמות אדירה של רכבים אל מפגשי הסיקסים מגיעים בממוצע בערך 15 20 רכבים אז תחשבו אם יגיעו למפגש כזה כולנו ביחד ויחד אם ווגונירים וויליסים גלדיאטורים אתם רואים מה יהיה כבר .אך על תחששו להגיע כי כזה דבר זה פעם ב... .דבר נוסף לאחר שיחות נוספות עלה החשש שנתפלג מהאתרים וממהמועדונים שכרגע עובדים לכן רעיון אתר האינטרנט יורד ו הבמות להתארגנות תמשיך להיות האתרים הקיימים קרי גיפולוג cj club וגיפטריפ ומפה לאוזן. עכשיו אני זקוק לכם לרעיונות ועצות אז פה באתר וב 052 2242 835

GodsFather
07-10-08, 01:14
במפגש סמוראים היו 85 כלים והרבה יותר מ100 איש , לא הייתה בעיית "השתלטות" אחת. אנשים הקשיבו למארגנים וכולם היו חביבים ונעימים.

במפגש ג'יפולוג האחרון , המארגנים טוענים לכ200 כלים (נמרוד, תקן אותי) - לא הייתה אפילו בעיה אחת.

הכל תלוי ביכולת האירגון ובתכנון מקדים כראוי.

asafk
07-10-08, 02:00
במפגש ג'יפולוג האחרון , המארגנים טוענים לכ200 כלים (נמרוד, תקן אותי) - לא הייתה אפילו בעיה אחת.
.
בשיא היו יותר. יש שהלכו ויש שבאו. בתמונות הצלחתי לספור כמות גדולה יותר מ200, אבל קשה לומר בדיוק כמה.
בגרות ואחריות של המשתתפים- זה הסוד.

אסף.

jeep.il
07-10-08, 06:37
gods fahder אני הבוא פה להתנצח מי כמה ולמה ככה אני חושב שהמפגש צריך להיות

savyon
04-12-08, 02:00
מה קורה?
האם יש מפגש?
יש רצון / הענות?

CG5
13-12-08, 23:07
gods fahder אני הבוא פה להתנצח מי כמה ולמה ככה אני חושב שהמפגש צריך להיות

נו תתחילו לארגן את המפגש...........
לקבוע תאריך ולתחיל להריץ את הענין

yscheiner
13-12-08, 23:28
יש לי תרוץ... אני במילואים עד סוף ינואר אבל...

תנו תאריך ומקום ואני מבריז מהחפ"ק כדי להתייצב - וויליס אחד עלי.

:cool:

נמרוד
13-12-08, 23:34
אני גם במילואים עד סוף ינואר פחות או יותר. אבל אם רוצים מפגש ענק באמת, הוא דורש התארגנות - זמן. כדאי לקבוע חודשיים ויותר מראש מנסיוננו. פברואר, מרץ, לבחור זוג סופי שבוע עוקבים - ככה שאם הראשון מזג אויר ממש קטסרופה דוחים אוטומטית לשני.

-->