PDA

צפייה בגרסה מלאה : ובא לציון גואל!!-כבר שבוע שרועד לי ההגה

yoav
23-04-04, 22:38
סיפור קצר ומוסר השכל חשוב:
כבר שבוע שרועד לי ההגה. אבל ממש רועד- ככה בין 60-65 קמ"ש פשוט אי אפשר לאחוז בו!
קראתי את כתבת הרעידות, עשיתי כל הטסטים- ובחיי- לא מצאתי את הבעיה. בצר לי , פניתי לפנצ'ריה הקרובה וביקשתי שיצליבו גלגלים ובאותה הזדמנות יאזנו ואולי הכל יבוא על מקומו בשלום. ומה? לא רק שלא פסק- אף החמיר. נסעתי לי אבל וחפוי ראש, מקלל בליבי את בורא עולם, מהנדסים יפנים, בעלי הסמו הקודמים שלי לדורותיהם....איזה תרחישים כבר היו לי בראש- בטח הסרן עקום וככה רק לקראת הקניה סידרו לי אותו עם איזה סט משקולויות דמיוני שנפל בינתיים ועכשיעו יבוא התיקון היקר...או אולי בכלל האוטו טוטל לוסט והמוכר ומכון הבדיקה עשו יד אחת למכור לי כלה פגומה... בכלל- כג'יפאי מתחיל קיללתי את יומי את לילי ובעיקר את קופ"ח (כן אני רופא) שלא משלמת לי מספיק כדי לתקן את הנזק שבטח קיים.
חזרתי לפנצ'ריה כדי לספר שהמצב רק החמיר- אולי צריך להחליף בחזרה את מיקום הגלגלים- והבחור שטיפל בי היה עסוק... אבל- (וכאן המקום להודות לאלוהים!)- בחורא אחר התפנה- לא התעצל , הןריד שני הגלגלים הקדמיים, לקח לאיזון- החזיר לי ואמר- עכשיו תעשה סיבוב....
איןןן יותררר רעעעייידדדווותתתתתתתתתתת!! לא יאומן! ואפילו בחינם! (נתתי לו טיפ שמן....)
מוסר השכל? (דווקא אני הייתי צריך לדעת את זה לבד...): לעולם- אבל לעולם לא לוותר על חוות דעת שניה.
שבת שלום, ונתראה אי שם בשטח (סביר להניח כשאני מחובר עם רצועות לג'יפ שלכם...)

-->