PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה עם צינור המתכת שבין צינור הצ'וק לצינור הרדיאטור

בומס הקופץ
06-10-08, 18:30
הצינור הנ"ל הלך לעולמו לפני זמן מה. חלודה של שנים וריתוך לא נכון בנסיון לקבע אותו לאזור הרדיאטור עשו את שלהם, ואין לי איך להחיות אותו. עברתי אצל כמה רתכים ואף אחד מהם לא חושב שזה בר תיקון.

מכשילי תנועה אמרו שאין להם במלאי ויקח כמה חודשים עד שיגיע אחד חדש.

האם זאת בעיה לאלתר צינור דומה? מה אני צריך לקחת בחשבון? אין לי אפשרות לדעת מה הקוטר המקורי שלו היות והכל מפורר.

רעיונות יתקבלו בברכה.

אמיר.

מורי
06-10-08, 19:22
אמיר,יש מצב לתמונה שנבין בדיוק למה אתה מתכוון? (אני מאמין שאתה מתכוון לצינור הראשי שמאחורי המשאבה...)

בומס הקופץ
07-10-08, 16:35
אלה צילומים של החתיך מזמן התקנת הרדיאטור החדש, רק בשביל להמחיש איפה הוא. החיבור שבין צינור הרדיאטור התחתון לבין הצינור שמוביל מים לאזור הצ'וק. אצלי הוא היה מרותך לפלאח מתכת שחובר לאיזור הקיבוע של הרדיאטור אפשר לראות את זה בתחתית התמונות, זה גם האזור שנפרץ.

GodsFather
07-10-08, 16:59
גם אצלי יש צינור ברזל , אבל ראיתי סמוראים עם צינור גומי מקצה לקצה, ללא המחבר הזה.

האם אין לך אפשרות לשים צינור ישיר (עם הקימור הרצוי, כמובן) ?

gmike
07-10-08, 20:24
הפתרון לא נראה מסובך במיוחד, יש לך 2 אפשרויות:
1.כמו שאמיר אמר, צינור גומי מקצה לקצה, תעגן אותו בכמה נק'.
2.תמצא חתיכת צינור מתכת בקוטר זהה לישן, תכופף ותחבר במקומו.
את הקוטר אתה יכול לקחת מצינורות הגומי שישבו עליו, או שמחר אני אמדוד לך את הקוטר החיצוני של הצינור הזה אצלי.

בהצלחה!

shmil
07-10-08, 21:07
לפי הנראה בתמונה, מטרתו היחידה של צינור המתכת היא קיבוע הצינור על מנת שלא יוכל לפגוע ולגעת בפולי הסמוך אליו.

החלף למה שאתה רוצה, גם אם רק צינור גומי, אך וודא קיבועו באיזור הפולים.

s_n_p
07-10-08, 22:30
אמיר,
אני בזמנו החלפתי את כל הצנרת בויטרה.
יש סיכוי טוב שהצינור הזה זהה לזה שיש אצלי (ישן, אבל במצב טוב),
כך שאתה מוזמן להגיע לראשון.
050-2777567

RAMURAI
07-10-08, 22:52
אמיר תשמע למה שסטניסלב אומר לך. לויטרה יש את אותו הצינור.
אתה יכול לקנות אחד כזה. ולא כל דבר חייבים "ממכשילי תנוע" יש גם חליפי. כן אין שום בעיות איתם. יש לך עוד אפשרות, אצל מורי בטח יש אחד כזה. חדש, ישן (משומש) לא משנה.
ראיתה כמה אפשרויות???

ישי.פ
08-10-08, 14:22
הצינור המדובר מתחבר למשאבת מיים או לבלוק מנוע ולא לצ'וק

בומס הקופץ
10-10-08, 15:16
תודה לעונים, מיכאל , הבעיה שלי היא עם הקוטר הפנימי ולא החיצוני, אני מניח (יכול להיות שההנחה שלי מוטעית) שהמים צריכים להגיע בהספק מסוים ולכן דוקא הקוטר הפנימי חשוב, את החיצוני אני יכול לחשב מהמקומות שבהם הצינור נשאר ישר הבפנים פשוט אכול לגמרי.

סטניסלב תודה אני אנצל את זה ברגע שאני אהיה באזור.

רמורי, בשביל זה אני שואל. לא מצאתי חילופי, לא ידעתי שזה זהה גם לויטארות.

-->