PDA

צפייה בגרסה מלאה : |שאלה| כלים לבניית באגי

OHADSHAI
09-10-08, 12:02
עם איזה כלים אתם משתמשים לבניית באגי וכאלה? (תנו דגמים, מכירים, ואם יש- תנו גם קישורים)

הכוונה למכונות כמו- משור ברזל, מכונת היתוך ועוד ...

OHADSHAI
10-10-08, 00:02
***בעצם לא- תיקון השאלה***

איזה כלי עבודה אני צריך לבניית באגי?

יש כמה שאני יודע- מכונת ריתוך, משור ברזל.. ומה עוד?

lizard
10-10-08, 01:34
מכופפת צינורות, מכשיר נוטשר, משחזת זווית, מחרטה, כרסומת, פלסמה, מברגים, פטישים, ג'קים, סטנדים, קומפרסור, פטיש אוויר, מרסס צבע, מלחצים, ג'אבקה, פרס, מכופפת פחים, מערגלת פחים, פלייר, שפיץ פלייר, קאטר, מד מתח, מד זרם, נורת ביקורת, מפתחות, בוקסות, מפתח שוודי, מפתח צינורות, קלאמפות, מקדחה ידינית, מקדחת עמוד....

ברור לך שאני ציני כן?
השאלה שלך מאוד מאוד מאוד לא ממוקדת.
מה אתה יודע לבנות, מה אתה תבנה בעצמך ומה תקנה מוכן? האם אתה יודע בכלל לרתך? האם אתה יודע לבנות?

OHADSHAI
10-10-08, 15:16
אז זהו שאני מתחיל ואני בן 14, ושתדע יש לי קצת ידע... שבוע שלם אני חורש על האתר!! ולמדתי דרכו דיי הרבה! ורכשתי ליפני יומיים את הספר "Build Your Own Off-Road Buggy"
ועכשיו אני רוצה ליקנות כלים...

אשמח מאוד אם תעזור לי !

חנן גולומבק
10-10-08, 17:21
כל מה שאתה צריך בשביל לבנות את הבאגי שבספר זה :
רתכת
דיסק חיתוך והשחזה
משור שורף
מקדחה -עדיף מקדחת עמוד
וכלי עבודה בסיסיים למדידה, סימון וכ"ו.
כמובן שיש חלקים שתצטרך לעשות אצל חרט, הנאבות למשל.
דא"ג גם הכלי הזה: http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=20871&highlight=%F9%E1%EC%E5%F0%E5%FA יכול לעזור לך מאד, יש לי כזה למכירה ואם זה מעניין אותך צור קשר בפרטי.
בהצלחה.

אז זהו שאני מתחיל ואני בן 14, ושתדע יש לי קצת ידע... שבוע שלם אני חורש על האתר!! ולמדתי דרכו דיי הרבה! ורכשתי ליפני יומיים את הספר "Build Your Own Off-Road Buggy"
ועכשיו אני רוצה ליקנות כלים...

אשמח מאוד אם תעזור לי !

OHADSHAI
10-10-08, 17:48
תודה על התשובה חנן,

ושאלה.. הכלי שאתה מוכר- מהו עושה?

ועוד שאלה... מהם "נאבות"?

חנן גולומבק
10-10-08, 19:14
הכלי הזה מאפשר לך בקלות לסמן למשל את חיבורי הצינורות אחד לשני מה שנקרה fish mouth כשאתה רוצה לחבר צינור אופקי לצינור אנכי בכל זוית שהיא. הכלי הזה מוזכר גם בספר ברשימת כלי העבודה , אולם לא ניתן להשיג אותו בארץ (ככל שאני יודע). אני הבאתי אותו מקנדה.

נאבות בגדול הן הפלאטות העגולות שאליהן אתה צריך לחבר את הג'אנטים, את הדיסק של הברקס ואת גלגל השיניים האחורי כל אלו "יושבים" על הציר האחורי.

תסתכל בשרשור הזה :

http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Albums&group=2&item=6773

ואל תתחיל לעבוד לפני שקראת כל מלה בספר .

תודה על התשובה חנן,

ושאלה.. הכלי שאתה מוכר- מהו עושה?

ועוד שאלה... מהם "נאבות"?

OHADSHAI
10-10-08, 22:52
וואי תודה רבה! ושאלה אחרונה... בספר- הוא מסביר הכל? מהם נאבות.. ומהם ג'אנטים... וכאלה? ואיך הספר הוא טוב?

מיצטער שזה הרבה שאלות אבל אני רק בן 14 ואני מתחיל ואני לא יודע פשוט כ-ל-ו-ם-!

ושוב, תודה ענקית !!

חנן גולומבק
10-10-08, 23:38
הספר באמת מסביר הכל לפרטי פרטים אבל !!!אם אתה לא יודע מה זה ג'אנט :shock: אז כנראה שאתה באמת לא יודע כלום :rolleyes:(גם באופניים עם גלגלי עזר יש ג'אנטים ;)) לא נורא. רצוי שיהיה לך מישהו קרוב פיזית שמבין להתייעץ איתו . יש לי הרגשה שזו ממש אבל ממש לא הולכת להיות השאלה האחרונה...
ותקרא כאן http://www.jeepolog.com/glossary.html לפני שאתה שואל עוד שאלות
שבת שלום.

וואי תודה רבה! ושאלה אחרונה... בספר- הוא מסביר הכל? מהם נאבות.. ומהם ג'אנטים... וכאלה? ואיך הספר הוא טוב?

מיצטער שזה הרבה שאלות אבל אני רק בן 14 ואני מתחיל ואני לא יודע פשוט כ-ל-ו-ם-!

ושוב, תודה ענקית !!

OHADSHAI
11-10-08, 01:05
חחח תודה רבה עזרת לי מאוד מאוד !!!!!!!! :D:D:D

or65
11-10-08, 18:44
חנן האם במד שבלונות שאתה מוכר יש אפשרות לעצור את הצורה בלי ש"הדוקים " יזוזו ?
נקווה שהצלחתי להסביר את עצמי .
אור

חנן גולומבק
11-10-08, 19:32
התשובה היא כן !
ה"דוקים" זזים קשה, הם לא יכולים לזוז לבד.

חנן האם במד שבלונות שאתה מוכר יש אפשרות לעצור את הצורה בלי ש"הדוקים " יזוזו ?
נקווה שהצלחתי להסביר את עצמי .
אור

-->