PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלה קדמי של באגי בבניה עצמי

opl
24-04-04, 21:10
מפרט הבאגי: מנוע 1600 סובארו + גיר ידני, צמיגים של טרקטורון - כל זה עדיין לא סגור
השאלה שלי (לפחות לבינתיים) היא איך הוא בונה מתלה קידמי?, בהתחשב בעובדה שהוא רוצה לבנות הכל לבד
כלומר לא להשתמש במתלה של חיפושית ושאין לו תקציב לקוייל-אובר. איך בונים מתלה קדמי עם קפיץ ובלום
נפרדים?. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי כלום, פשוט כלום. יש למישהו פיתרון לבעיה הזו? חשבתי על עבודה עם מנופים
כך שהוא יוכל למקם את הקפיץ והבולם "בצד" אבל זה נראה לי מאוד מסובך עבור חובבן.
קוייל-אובר של טרקטורון יכול להתאים? יעמוד במשקל?
האם בחירה של צמגים ותושבות גלגל של טרקטורון יתאימו (הכלי מיועד לרוכב אחד)?
הוא די מקובע על זה אבל לדעתי תושבות של סובארו יתאימו יותר

דעתכם?

נמרוד
25-04-04, 08:24
למה לא ללכת על מה ששירת דורות של בוני באגים ומתחרים במרוצים - מתלה קדמי של חיפושית?

opl
25-04-04, 09:22
לפי מה שהבנתי ממנו שתי סיבות עיקריות - כסף והרצון לבנות הכל לבד

opl
25-04-04, 15:41
האם ניתן לנסות ולהעתיק את הקיט הזה ולמקם את הבולם בתושבת נפרדת?

http://www.kartek.com/prod-windows/truck/frontsusp/chevy/cst-c7-1-package.jpg

נמרוד
25-04-04, 19:23
האם ניתן לנסות ולהעתיק את הקיט הזה ולמקם את הבולם בתושבת נפרדת?

http://www.kartek.com/prod-windows/truck/frontsusp/chevy/cst-c7-1-package.jpg

תקרא מה שאתה כותב... האם ניתן לנסות להעתיק את הקיט הזה? אתה רציני? יש לחבר שלך כרסומת, מחרטה, רתכת מיג, יש לו זמן וכוח לבנות ג'יגים לזרועות האלו.... הוא יודע מה זה בכלל ג'יג?

כן, לנסות ניתן. תמיד. :lol:

asafk
25-04-04, 20:24
אני מניח שאתה מתכוון להשתמש בטבור (HUB/ SPINDLE) קיים. אחרת אנחנו מדברים באוויר.

יותר פשוט לייצר מתלה נכון עם משולש אחד, ובולם שמשמש כזרוע (כמו מקפרסון, שהוא מקרה פרטי של המתלה הזה), במקום מתלה שני משולשים.
לפני שנתקדם הלאה- נסה להסביר מה אתה חושב שאתה יכול לעשות- איזה מכשור יש לך, מה אתה עושה לבד, מה אתה מייצר וכו'.

אסף.

opl
25-04-04, 21:02
הוא יודע מה זה בכלל ג'יג?

מנחש שלא... גם לי אין שמץ, אשמח אם תסביר בקצרה...

מכשור? רתכת ביתית מסור דיסק... אממ... וכו אמצעים ביתיים לגמרי

1. זה כזה מסובך לבנות את שתי הזרועות?
2.את הצינורות הוא לא יכול לכופף בבית מלאכה? או שזה יקר מדי/בלתי אפשרי
3.הוא חייב לכופף?
4.אני ממש לא נעול על התצורה הזו אלא רק רוצה את דעתכם/עזרתכם, מה בנאדם חובבן יכול לבנות בבית שלו שיכיל קפיץ ובולם נפרדים?

אני חשבתי על שתי זורעות בצורת משולש עם אותה פלטה באמצע שם יתחבר הקפיץ ועוד תושבת לבולם...

אני מניח שאתה מתכוון להשתמש בטבור (HUB/ SPINDLE) קיים

הכוונה היא לתושבת שאליה מתחבר הגלגל ושאליו מתחבר המתלה? אם כן אז הבחור חושב לקחת את התושבות מטרקטורון... אבל אני לא בטוח שזה יחזיק מה דעתך?

yoavshefer
25-04-04, 23:38
מה אתה מסתבך? תחפש איזה גרוטאה אם מתלה כמו שאתה רוצה{מקפרסון} ותרכיב אותו לבאגי.כל דבר אחר שתנסה לייצר לבד יעלה הרבה יותר כסף!!!

נמרוד
26-04-04, 13:22
לכו על מתלה קדמי של חיפושית בתור בסיס. יש לו גיאומטריה טובה, אתם יכולים להאריך את הזרועות, להחליף את מוטות הפיתול בקפיצי סליל, לעשות המון דברים. ומה שחשוב, על זה יש הרבה חומר כתוב, וכתוב טוב, וכתוב מעשי, וההתחלה נמצאת בספר הזה:

Baja Bugs & Buggies
http://www.jeepolog.com/j6library_toc_files\image006.gif

תזמינו עכשיו, ברגע זה, אמאזון עובדים 24 שעות ביממה. זו העצה הכי טובה שאני יכול לתת. תאמין לי.

-->