PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת תוכנה

idanabuhav
11-10-08, 17:32
שלום לחברי הפורום הנכבדים . אם הייתי יודע שהGPS כ"כ ממכר וגוזל זמן בקריאת פורומים ומשחקים עם המכשיר הייתי נשאר עם מפות הנייר- ככה היתי חוסך זמן...

אבל לא נורא שמח להצטרף אליכם ועכשיו יש לי שאלה.

אני בעלים "גאה" של mio moov. האמת יש איתו טעויות אבל בדרך כלל הטעויות הן לייד הבית ומרגע שהפסקתי לבחון אותו במסלולים שמוכרים לי אישית- האו הפסיק לעשות טעויות- כמה טוב להיות טמבל ולחשוב שהוא מוביל אותי נכון ברחובות ערים שאני לא מכיר...

יש עם המכשיר בעיה אחת עקרונית - הוא לא מתריע בצורה נוחה טרם יציאה מדרך מהירה למחלף. כבר כמה פעמים פיספסתי את היציאה בגלל הוראה לא ברורה. למעשה ההוראה הקולית ברורה אבל השירטוט על המפה ( קטנה וגדולה) לא יעיל ולא תואם את ההוראה הקולית. הפיתרון יכול לבוא בצורה הבאה: תוכנה שמאפשרת לי לראות רחוק יותר, תוך כדי נסיעה, מאשר הMIO MAP. בצורה כזאת אוכל להציץ במפה אחרי ההור' הקולית הלא ברורה ולהבין בדיוק מה הוא רוצה ... איזו תוכנה עושה זאת?

פיתרון נוסף הוא unlock והתקנת igo - מישהוא ניסה ?

תודה חברים

עידן

tzurlis
14-10-08, 20:29
מאז יציאתם, רווחת השמועה בענף שיש בעיות עם דגמי מיו MOOV, זו פעם ראשונה שאני קורא את זה ממשתמש נייטרלי וממקור ראשון.
בהתייחס לעלויות רכישת IGO למיו - (אם הדבר בכלל אפשרי טכנית: בדוק בשירות הטכני של ג'פס אנד מור, 09-9546080) לדעתי - זול יותר למכור את המכשיר שברשותך בלוח חפשי כמו הלוח בג'יפולוג, יד 2 או הומלס, ולקנות מכשיר חדש אחר במקומו.
שים לב שבמכשירים האלה, היחס בין המחיר לאיכות הוא ברור ומיידי. אם זה זול מידי - תזהר. יש פירמות טובות יותר, יש טובות פחות... ויש מכשירים שלא יצדיקו אפילו מחיר זול במיוחד. בחר בתבונה.

בוזי
25-10-08, 01:01
אני יכול רק להתייחס ל IGO: התוכנה אכן מתריעה בזמן, והחיווי הגרפי שלה, לגבי איזה נתיב לבחור, ברור מאוד, גם כשיש ארבעה נתיבים.

הבעיה היחידה היא במקומות בהם הכביש בתיקונים/שיפוצים/הרחבה/שינויים. אז התוכנה לא יודעת מזה, כמובן, ואין תחליף להתבוננות מושכלת בשלטים.

-->