PDA

צפייה בגרסה מלאה : דלק (השלכות תדלוק 95 או 96 בסמוראי - הכותרת נערכה)

vitrak
11-10-08, 19:10
שלום חברים
מה יכולות להיות ההשלכות במידה ובסמוראי מתדלקים ב95 ולא 96

Viper
11-10-08, 20:40
חיפוש חביבי, חיפוש...
תריץ חיפוש באתר ותגלה הרבה מידע. כמעט לכל שאלה.
ואם לא תמצא- פרסם שרשור חדש.
בכל אופן- תדלק ב-95. לא תהיה כל השפעה לרעה (שתדלוק ב-96 לא יגרום לה...)

ori r
22-10-08, 01:24
שלום חברים
מה יכולות להיות ההשלכות במידה ובסמוראי מתדלקים ב95 ולא 96

שאלתי את אותה שאלה כשקניתי את הסמוראי שלי, התשובה הייתה שזה יעזור כמו נעלי 'נייק' לנכה בכיסא גלגלים

הסמוראי רחוק מלהיות נכה אבל כניראה שהתרומה לא תהיה משמעותית ואולי אף אפסית, את התשובה קיבלתי מבעל מוסך המתמחה בסמוראים

אורי

צביקה קרבורטור
22-10-08, 18:20
שאלתי את אותה שאלה כשקניתי את הסמוראי שלי, התשובה הייתה שזה יעזור כמו נעלי 'נייק' לנכה בכיסא גלגלים

הסמוראי רחוק מלהיות נכה אבל כניראה שהתרומה לא תהיה משמעותית ואולי אף אפסית, את התשובה קיבלתי מבעל מוסך המתמחה בסמוראים

אורי

אורי שלום רב!
לאיזה תרומה, אתה מצפה במעבר לאוקטן 95?
לא אמור להיות שינוי כלל, במעבר מאוקטן 96 לאוקטן 95 ולהיפך.
מדובר כמובן בסמוראי עם קרבורטור, בסמוראי מוזרק, חל איסור חמור לתדלק עם אוקטן 96, ויש לתדלק רק עם דלק נטול עופרת, כלומר באוקטן 95 בלבד.
בברכה
צביקה

גל_כ
22-10-08, 20:52
אורי שלום רב!
לאיזה תרומה, אתה מצפה במעבר לאוקטן 95?
לא אמור להיות שינוי כלל, במעבר מאוקטן 96 לאוקטן 95 ולהיפך.
מדובר כמובן בסמוראי עם קרבורטור, בסמוראי מוזרק, חל איסור חמור לתדלק עם אוקטן 96, ויש לתדלק רק עם דלק נטול עופרת, כלומר באוקטן 95 בלבד.
בברכה
צביקה

ממה שאני יודע אוקטן 96 מכיל תוסף אשלגן (בעבר היה עופרת) לשימון מובילי השסתומים.
באוקטן 95 אין את התוסף (ובגלל זה אוקטן 96 יותר יקר ב 2 אג' לליטר)

בכל מקרה השימון מאד רלוונטי לרכבים ישנים מאד, לרכבים מודרנים אין כמעט ואין הבדל בין הדלקים.

גל

צביקה קרבורטור
22-10-08, 21:52
ממה שאני יודע אוקטן 96 מכיל תוסף אשלגן (בעבר היה עופרת) לשימון מובילי השסתומים.
באוקטן 95 אין את התוסף (ובגלל זה אוקטן 96 יותר יקר ב 2 אג' לליטר)

בכל מקרה השימון מאד רלוונטי לרכבים ישנים מאד, לרכבים מודרנים אין כמעט ואין הבדל בין הדלקים.

גל
גל ברשותך אחדד את תגובתך:העופרת נועדה לשימון וסיכוך השסתומים, ברכבים מיושנים משנות ה80 ומטה.
אי לכך רכבים מסוג סמוראי יכולים לתדלק כבר עכשו באוקטן 95 ללא חשש כלל, וללא נזק כלל לשסתומים ולמנוע, וללא שינוי או כוון במנוע או במערכת ההצתה, וללא שום תופעות לוואי.
בברכה
צביקה

asafk
24-10-08, 09:22
את תוסף האשלג ככל שאני יודע גם כבר לא מוסיפים ( מי שצריך, אמור להוסיף לבד). ל96 יש יתרון אחד- פחות מזייפים אותו (כי נצרך פחות). אבל חבל על האגורה לליטר, לא?

אסף.

-->