PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאיבת שומן ! או איך מורדים משקל מהרכב ?

or65
13-10-08, 18:48
משקל משקל משקל ועוד פעם משקל !
אחד הדברים שהכי מעסיקים אותי בחודש האחרון ולא אני ממש לא בדיאטה .
אז בין כל מיני דרכים לגרד עוד סוס ועוד סוס משקל יהיה הכי יעיל מבחינה כספית (נראה לי זה בחינם :rolleyes:)
בואו נתחיל ממה שהאוטו כבר נפרד ממנו .
מושבים אחוריים - בחוץ
כיסויים אחוריים של הדלתות (5 קג אחד ! )-בחוץ
גאנט ספייר :???:- בחוץ
ככה גם כל מיני שטיחים ופה אפשר לסגור את הרשימה
אבל זה לא מספיק ולא קרוב לציפיות שלי ואני מחפש מאיפו מורדים את המשקל האמיתי .
אני מעוניין לשמוע ממכם עוד רעיונות להורדת משקל מהרכב (ונשאיר לרגע את אופציית המזגן בצד )
אחד הדברים האחרוניים שהוצעו לי על ידי חבר פורום (לא נזכיר את שמו מחשש להתנקמות :mrgreen:)
הוא חיתוך רצפת הבגאז באוטו , חיפוש קליל באינטרנט הביא אותי לדי הרבה אנשים שעשו את הדבר הזה , לא את כל הרצפה אלא את המקום המיועד לגלגל הספייר ובקומו נח לו פלטת אלומניום דקיקה ...
ושאלותי לגבי העניין האם אין חשש לפגיעה במרכב האוטו עקב חיתוך ?
איזה חיזוקים ידרשו לחלק האחורי במקרה של חיתוך כזה (אם בכלל ) ?
הרכב הוא לנציה תמה .
תודה רבה
אור :)

אדי
14-10-08, 20:53
אתה תמיד יכול להתייעץ עם חיים רכס ;)

נמרוד
14-10-08, 22:42
מהמרכב אתה יכול להוריד כל מה שלא תורם ישירות לנסיעה - תלוי על מה אתה מוכן לוותר... בוודאי שמזגן, חימום, רדיו ורמקולים, מושבים אחוריים, כל הריפודים והדיפונים בתא הנוסעים והמטען, וכן הלאה. מהמושבים הקדמיים תעיף את המנועים למיניהם - כל מה שמתחת למושב. חבר אותם ישירות למרכב עם קצת מסגרות יצירתית. זכוכית זה חומר כבד מאד - למעט שמשה קדמית, תעיף את כל הזכוכית ברכב (כולל מנגנונים) ותחליף בפלקסיגלאס או פוליקרבונט. בחירה נבונה של ג'אנטים וצמיגים יכולה להוריד קילוגרמים של מסה מסתובבת ובלתי מוקפצת.

asafk
15-10-08, 23:22
מהמרכב אתה יכול להוריד כל מה שלא תורם ישירות לנסיעה - תלוי על מה אתה מוכן לוותר... בוודאי שמזגן, חימום, רדיו ורמקולים, מושבים אחוריים, כל הריפודים והדיפונים בתא הנוסעים והמטען, וכן הלאה. מהמושבים הקדמיים תעיף את המנועים למיניהם - כל מה שמתחת למושב. חבר אותם ישירות למרכב עם קצת מסגרות יצירתית. זכוכית זה חומר כבד מאד - למעט שמשה קדמית, תעיף את כל הזכוכית ברכב (כולל מנגנונים) ותחליף בפלקסיגלאס או פוליקרבונט. בחירה נבונה של ג'אנטים וצמיגים יכולה להוריד קילוגרמים של מסה מסתובבת ובלתי מוקפצת.

שמשות מודבקות (קדמית ואחורית) הן חלק מבני ברכב. לא הייתי ממהר להיפטר מהן.

פרט לכך- הכלל הוא- כל מה שלא מחובר בריתוך- אפשר וצריך להוריד.

בתמא שלך יש בערך 50 קילו חוטי חשמל. חצי מזה חייבים כדי שהאוטו ייסע. השאר, כיוון שמדובר ברכב "לעשירים" הוא של המון המון שטויות לא נחוצות. דיאטה לצמות החשמל תעזור הרבה.

תיקרה שוקלת לא מעט.

כיסויי הביטומן (מין גועל נפש שחור) שמודבקים על הרצפה שוקלים המון.

ואפשר עוד ועוד, אבל הרכב אמור גם להיות שימושי בכביש?

אסף.

or65
16-10-08, 20:32
שמשות מודבקות (קדמית ואחורית) הן חלק מבני ברכב. לא הייתי ממהר להיפטר מהן.

פרט לכך- הכלל הוא- כל מה שלא מחובר בריתוך- אפשר וצריך להוריד.

בתמא שלך יש בערך 50 קילו חוטי חשמל. חצי מזה חייבים כדי שהאוטו ייסע. השאר, כיוון שמדובר ברכב "לעשירים" הוא של המון המון שטויות לא נחוצות. דיאטה לצמות החשמל תעזור הרבה.

תיקרה שוקלת לא מעט.

כיסויי הביטומן (מין גועל נפש שחור) שמודבקים על הרצפה שוקלים המון.

ואפשר עוד ועוד, אבל הרכב אמור גם להיות שימושי בכביש?

אסף.

היא בשימוש בכביש . אבל היא רוצה דיאטה .
עד עכשיו הורדתי מהאוטו כ 25 קילו , אני מחפש מאיפו עוד תוך שמירה על ה"קטע" של הרכב שכן זה רכב מפנק מאוד , אז אנחנו מוותרים על כל מיני פינוקים אבל נשארים אם דברים שאין מצב שיורדים , ובין היתר הסביבה של הנהג נשארת שלמה , דיאטות לצמות עוברת לשלב הבא ונתחיל לעשות סדר בחוטים , בעצם בלגן בחוטים .
תודה רבה על העזרה .

אור

sherifon
21-11-08, 21:33
חשבת על לנסוע עם חצי מיכל <?

אוטומטית השלת כ25 ק"ג :)

-->