PDA

צפייה בגרסה מלאה : למה הכל טכני? קצת יותר על טיולים

amirn
25-04-04, 13:11
שלום לכולם וחג שמח לנו 56 זה לא צחוק
אני מבקר באתר מדי כמה ימים ורואה שכל החברה מתעסקים רק עם הנושא הטכני (שהוא חשוב מאוד) ואין פה מספיק מידע על טיולים גם בארץ לא רק ירדן.
יש לי Cj6 שנת 79 אורגינלי ללא שיפורים. אני מנסה לימצוא מידע על טיולים משפחתיים (נ+2 ומשכנתא) לא ארוכים באזורהמרכז והשפלה.

תודה
אמיר

ניר ל
25-04-04, 13:21
אני מבקר באתר מדי כמה ימים ורואה שכל החברה מתעסקים רק עם הנושא הטכני (שהוא חשוב מאוד) ואין פה מספיק מידע על טיולים גם בארץ לא רק ירדן.

הסיבה לדעתי,
היא שלא יהיה לאתר הזה שום ערך מוסף בתחום החברתי בכלל ובתחום הטיולים בפרט. ישנם אתרים נהדרים שמכסים את הנושא הזה בצורה טובה ע"ע ג'יפטריפ, המרכז הישראלי, מוטוטרקס וכו'. הנישה של האתר הזה היא אכן התחום הטכני שחסר באופן מובהק באתרים אחרים.

רונן וסרמן
25-04-04, 14:12
יש גם כמובן את הסיבה שרב הטיולים הם בעצם למוסך :lol: :lol: :lol:

amirn
25-04-04, 14:15
אני מסכים שיש פה משהו מיוחד בנושא הטכני וטוב שכך אבל עדין יש פה Section של טיולים רק שהוא מעודכן ל2002 ו 2003 ומה רע להביא עוד אנשים לאתר שיעיינו בטיולים. אני חושב באמת שאפשר לשלב את הדברים.חברה יחשפו לדברים היפים שקורים פה.
כמו שאני רואה\קורא החברה כן מטיילים ומתעדים אבל לא ממליצים ומעלים לאתר בצורה מסודרת כמו שכמה חברה תיעדו שיפוץ או שיחזור (הפרוייקט של עירא למשל).
חומר למחשבה לפני שינפיקו את האתר
אמיר

דרך אגב איך מצטטים

ניר ל
25-04-04, 14:34
כמו שאני רואה\קורא החברה כן מטיילים ומתעדים אבל לא ממליצים ומעלים לאתר בצורה מסודרת כמו שכמה חברה תיעדו שיפוץ או שיחזור (הפרוייקט של עירא למשל).
חומר למחשבה לפני שינפיקו את האתר
אמיר

הח'ברה באתר הזה הם בדיוק אותם ח'ברה שמשוטטים באתרים האחרים, שם הם ממליצים על טיולים, צימרים, בתי בושת שבהם השתתפו או ביקרו, כאן הם שואלים ועונים בנושא הטכני.
האתר הזה נולד מהצורך של בעליו ע"ע חנן ונמרוד, לשאול ובעיקר לענות בצורה מעמיקה לשאלות טכניות מבלי לראות את הודעותיהם הולכות לאיבוד אחרי כשעה בערימות של ג'אנק וירטואלי, כך שאם יורשה לי להשיב בינתיים בשמם, הנפקה היא לא משהו שהם תכננו או מתכננים. בכל מקרה הערתך מבורכת וגם נדונה לעיתים בין מנהלי ואחראי האתר, יתכן שהיא גם תיענה.

כדי לצטט, אתה מעתיק את השורות הרלבנטיות, צובע עם עכבר שמאלי ולוחץ על מקש Quote

איציק - 4X6ZH
26-04-04, 08:43
שהאתר הזה ישאר טכני ומסודר .
מספיק יש לנו פרסומות ותאורים של מעשי שטות .
איציק

קובי
27-04-04, 23:45
שהאתר הזה ישאר טכני ומסודר .
מספיק יש לנו פרסומות ותאורים של מעשי שטות .
איציק

אני יודע שאין צורך לצטט אבל הייתי חייב

קובי

-->