PDA

צפייה בגרסה מלאה : ראב 4 98 40,000 ש"ח צריך התייעצות

תומאש
14-10-08, 21:13
אני אתחיל מההתחלה.
נסעתי לרחוב שבו מעמידים רכבים למכירה במטרה למצוא פולקסווגן או פג'ו 206 ושם נתקלתי בראב 4 שנת 98 עשה 220 אלף ק"מ. הוא פשוט היה יפיוף, צבע חדש ושמור מבפנים (נהגת יחידה אגב) בקיצור בובה של רכב. היא דורשת עליו 40,000 ונראה לי שהמחירון הוא 58,000 וזה נראה לי מציאה.
כפי שהבנתם עד עכשיו אני לא ג'יפאי ומקסימום שבילי קק"ל וחול ים ולכן הרכב הזה עונה לדרישות שלי באיחוד שהוא לא זולל דלק על הכביש.

יש לי שתי בעיות לגביו 1 הוא אוטומטי ואני לא יודע איך הרכבים האלה מסתדרים עם האוטומט שלהם אחרי 10 שנים על הכביש ו2 הוא עשה 220,000 ק"מ ואחרי בדיקה ביד 2 זה לא מעט ומעל הממוצע
חוצ מזה המחיר נראה לי מציאה (תלוי מה יתגלה בבדיקה)

גיתאי נוה
15-10-08, 01:50
יש לי שתי בעיות לגביו 1 הוא אוטומטי ואני לא יודע איך הרכבים האלה מסתדרים עם האוטומט שלהם אחרי 10 שנים על הכביש

מבלי להתייחס לרכב כזה או אחר, גירים אוטומטיים - בניגוד לידניים - מכילים בתוכם מערך של קלאצ'ים ובנדים לצורך החלפת ההילוכים. אלו חלקים שמטבע בריאתם נשחקים וצוברים בלאי עם הזמן, ולכן קח לך כלל אצבע - כל גיר אוטומטי שעבר את ה-150,000 ק"מ - שעון החול עד לשיפוצו מתחיל לתקתק. אולי יחזיק יממה, אולי עוד 100K ק"מ, הכל אפשרי - רק קח את זה בחשבון התקציבי שלך. וזה עוד מבלי להתייחס לצורת הנהיגה ולתחזוקה השוטפת של הגיר.

ו2 הוא עשה 220,000 ק"מ ואחרי בדיקה ביד 2 זה לא מעט ומעל הממוצע

בדרך כלל אני לא הייתי מתרגש מקילומטראז' כזה, אם כי אני חייב להסתייג ולציין שאינני מכיר כלל את המנוע של הכלים הספציפיים הללו. אם היית מדבר על מנוע של סופה או כמה דגמי מנועים של GM לא הייתי ממצמץ. ושוב, גם פה - הרבה תלוי במה ש'האכילו' את המנוע ואיך טיפלו בו.

חוצ מזה המחיר נראה לי מציאה (תלוי מה יתגלה בבדיקה)

בכל מקרה תוכל להשתמש בקילומטראז' כמנוף במו"מ.

גיתאי

-->