PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום. הטמנות מים בצפון.

commandocamel
15-10-08, 12:20
צריך עזרה בשלוש הטמנות בדרום(גם בתשלום) בסדר גודל של שבע וחצי ליטר*3. אשמח אם תצרו איתי קשר.

עירא
15-10-08, 12:48
צריך עזרה בשלוש הטמנות בדרום(גם בתשלום) בסדר גודל של שבע וחצי ליטר*3. אשמח אם תצרו איתי קשר.

תראה,
אם אתה רוצה התמנות בתשלום, תתקשר לאחד מאלו שמפרסמים שהם מטמינים.
אם אתה רוצה לנצל את העובדה שבחג הרבה חברה מטיילים בדרום וכנראה גם יוכלו להטמין לך מים, אז תרשום יותר פרטים, כמו היכן אתה צריך את ההטמנות (גם איזור כללי וגם נ.צ. מדוייק) האם אתה רוצה להגיע להטמין או שאתה סומך על המטמין שיעשה את העבודה לבד וכו' וכו'.

אחרי שתיתן פרטים יותר מדוייקים, יהיה יותר קל לראות האם אפשר לעזור לך על הדרך לטיול.

עירא

commandocamel
15-10-08, 18:06
תראה,
אם אתה רוצה התמנות בתשלום, תתקשר לאחד מאלו שמפרסמים שהם מטמינים.
אם אתה רוצה לנצל את העובדה שבחג הרבה חברה מטיילים בדרום וכנראה גם יוכלו להטמין לך מים, אז תרשום יותר פרטים, כמו היכן אתה צריך את ההטמנות (גם איזור כללי וגם נ.צ. מדוייק) האם אתה רוצה להגיע להטמין או שאתה סומך על המטמין שיעשה את העבודה לבד וכו' וכו'.

אחרי שתיתן פרטים יותר מדוייקים, יהיה יותר קל לראות האם אפשר לעזור לך על הדרך לטיול.

עירא
חחח... מצחיקול אני.בדיוק נכנסתי לפורום כי נזכרתי שלא השארתי מספר. אבל כבר לא כל כך רלבנטי כי אני בסופו של דבר חוזר ביום שבת ולא נראה לי שמישהו יעשה את זה בהתראה כל כך קצרה מהתנדבות.

אבל אם כן יש כאלו אני צריך במקומות הבאים:
1. המקום בו שביל ישראל וכביש 227 מצטלבים.
2. בגבי חווה.
3. ובחניון לילה של נחל צין.

אם בכל מקרה יש מי שיספיק לראות הודעה זאת וישמח לעזור אפשר להשיג אותי במספר:
0546675367 ערן

idanw
15-10-08, 18:22
חחח... מצחיקול

איפה אתה חושב שאתה נמצא!?

-->