PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול מחר בדרך לאילת - המלצות יתקבלו בברכה

zika
15-10-08, 19:05
שלום לכולם !
מחר בבוקר אנו יוצאים לטיול באילת לסופ"ש.
בדרכנו היינו שמחים לעשות איזה מסלולון קצר....
מצויידים בפג'ארו אחד בלבד... ולכן לא נכנס לאתגרים קשים מידי.
ולכן אשמח להמלצות קלילות בדרכנו דרומה... רצוי באזור הערבה/מצפה.

בנוסף, הייתי מאוד רוצה לבקר במצפור שנמצא בהר כיפה - איך הכי קל להגיע אליו?

תודה לכולם !

רועי

IlanHadar
15-10-08, 20:54
רד לאילת דרך כביש הערבה, בדרך תעשה את נחל עשוש (לא כולל המעלה אלא בעוקף), מסלול שאתה תסיים בפחות מ 3 שעות. עשיתי את הנחל אתמול, מהיפים.

אין לך גם בעיה, אם תתקע יהיו הרבה רכבים באזור בטווח מקס טרק.

idanw
15-10-08, 21:03
שלום לכולם !

בנוסף, הייתי מאוד רוצה לבקר במצפור שנמצא בהר כיפה - איך הכי קל להגיע אליו?

רועי

למצפור בהר כיפה דרך כביש הערבה, קצת לפני מושב פארן, יש פנייה ימינה לנחל ברק, אחרי כק"מ יש שביל שעולה צפונה ואז מערבה, לכיוון הר כיפה - יש כמה מדרגות נחמדות בדרך,לא משהו שיהיה קשה לרכב נעול, דרך יפה.
אם לא בא לך, מכביש 40, יש שביל שיוצא למזרח (שמאלה) עם שילוט להר כיפה, זהו שביל עפר ארוך ומשעמם שעביר גם לפרייבט.
תהינו!

asafk
15-10-08, 21:52
בנסיעה על כביש 40 דרומה, אתה יכול להיכנס שמאלה, מזרחה, על הפארן. אחרי כמה קילומטרים יש פיצול של נחל ציחור לכיוון דרום. נסיעה קצרה במעלה הציחור, ואתה חזרה בכביש 40. בדרך יש לפחות שני מקומות יפים לעצירת מתיחת עצמות.

מעבר לכך- אני מליץ בחום על נסיעה מכביש 10 במקום 40. כל הדרך היא טיול עם תצפיות לעבר סיני, למרות שאתה על כביש.

אסף.

eran4x4
16-10-08, 05:40
הדיונה בכסוי (ליד שחרות) משתלב מצוין בדרך לכביש 10

רת הזמנים שווה לתכנן כך שאת שעות הערביים תבלו בכביש 10 - הצבעים במיטבם.

לדיונה שווה להקדיש כשעה.

שלמי
16-10-08, 09:43
רת הזמנים שווה לתכנן כך שאת שעות הערביים תבלו בכביש 10 - הצבעים במיטבם.

אם אתם נוסעים בכביש הגבול תוודאו עם הצבא באיזה שעה אתם אמורים לצאת, בד"כ הם לא מאפשרים תנועה בחשכה, ועכשיו חשכה זה 18:00.

אם אתם עושים את המסלול של הר כיפה, עדיף לעשות אותו בירידה, לכיוון מזרח, גם אם זה אומר להיכנס מכביש 40, אחרת נוסעים עם הגב לנוף.חבל.
קח בחשבון שיש שם כמה דרדרות ומדרגות שמצריכות מיומנות בנהיגה, למרות שעשו שם קצת מע"צ והמצב די סביר, נכון לשבת האחרונה.
תהנו.

-->