PDA

צפייה בגרסה מלאה : חום מנוע וצריכת דלק

idanabuhav
18-10-08, 21:53
שלום לכולם ושבוע טוב

אני נוסע על אקספלורר. הטרמוסטט ככל הנראה פתוח והרכב לא מתחמם כמעט אף פעם מעבר לשנתה הראשונה כאשר טמפ' העבודה המקורית לפי היצרן היא מעבר (בין רבע לשלושת רבעי השנתה)

מצד אחד, הרכב הוא לא חדש ועל כן יש לשמוח שהוא לא מתחמם. מצד שני האם זה מבזבז לי דלק? האם יש תשובה מוחלטת בנושא ? ( מחקר שנעשה או מישהוא שטיפל בבעיה וראה שיפור בצריכה מבלי לשנות את אופי הנהיגה?)

רב תודות על תשובתכם

tzagi
19-10-08, 02:02
האם זה מבזבז לי דלק? האם יש תשובה מוחלטת בנושא ? ( מחקר שנעשה או מישהוא שטיפל בבעיה וראה שיפור בצריכה מבלי לשנות את אופי הנהיגה?)

החלטית כן,
הרכב בנוי לקבל צריכת דלק מקסימלית בין 195-205 מעלות פרנהייט
כול טמפרטורה אחרת- צריכת הדלק תעלה....ובהרבה.
תחליף טרמוסטט ומהר, אתה גורם לנזק למנוע שעלול לעלות לך ביוקר...איציק מוזמן להסביר לך למה....לי יש סידורים.

idanabuhav
19-10-08, 10:25
החלטית כן,
הרכב בנוי לקבל צריכת דלק מקסימלית בין 195-205 מעלות פרנהייט
כול טמפרטורה אחרת- צריכת הדלק תעלה....ובהרבה.
תחליף טרמוסטט ומהר, אתה גורם לנזק למנוע שעלול לעלות לך ביוקר...איציק מוזמן להסביר לך למה....לי יש סידורים.

תודה על תשובתך ומי זה צחי ? ( אני חדש כאן)

tzagi
19-10-08, 17:09
ומי זה צחי ?

אין לי מושג מי זה צחי, למה אתה שואל?

קוראים לי ג'ו.....אני מצפון טקסס
ברוך הבא לפורום.

RONI
19-10-08, 19:58
גו ,הבחור התבלבל ממך!
אתה אמרת איציק,והוא כתב צחי.
אל תבהיל אנשים.

tzagi
19-10-08, 20:13
אומרים שחוסר בלונדניות משפיע לרעה על הבנת הנקרא

נכון רוני?

idanabuhav
20-10-08, 00:42
חברים תודה רבה על ההתייחסות . יטופל באופן מיידי

עידן אבוהב

מוני_הכוכב
20-10-08, 18:06
לא מכיר את הרכב שלך.

לי הייתה בעייה דומה כשהותקן לי טרמוסטט שנפתח בטמפרטורה נמוכה יחסית - 72 מעלות וכאילו לא הייה לי טרמוסטט.
כתוצאה, הייתי מגיע לאחוזי CO גבוהים כמו 6%. בטרמוסטט הנכון בבלייזר הוא 197 פרנהייט שהם כ- 92 מעלות (לא זוכר בדיוק).

חפרתי בנושא תקופה ארוכה תוך התייעצות עם מומחים רבים באתר ורק בסוף התהליך הבנתי שהבעייה היא בטרמוסטט לא מתאים. החלפתי לטרמוסטט מתאים וה-CO ירד לפחות מ- 4%, עדיין גבוה אבל איכשהו עובר טסט, כ"כ יש לי פטנט לסדר גם את זה באמצעות נגד שמדמה חום גבוה יותר במחשב וכך נעשה שינוי בקידום הצתה והקטנת ההזרקה של הדלק.

לא ביצעתי מדידה מסודרת של הצריכה, אבל נדמה לי שהיה שיפור.

מוני

-->