PDA

צפייה בגרסה מלאה : בדיקת בולמים

Anonymous
26-04-04, 23:14
שלום
בבדיקת הבולמים הקדמיים בסמוראי עולה שהם מתנגדים לכיווץ ונפתחים מאליהם כמו קפיץ.
האם זה מצב תקין? האם זה תלוי בסוג הבולם?
תודה רבה
עודד

אדי
26-04-04, 23:22
לבולמי גז יש את ההתנהגות שתיארת. בדוק גם האם ההתנגדות לסגירה אחידה.

Anonymous
26-04-04, 23:25
שלום
היכן ניתן לרכוש באזור רחובות ת"א בולמים לסמוראי לא משהו יקר סביב ה 200 ש"ח?
האם ברגי U של קפיצי עלים ניתן לרכוש רק אצל משפרים או במכשירי תנועה או שניתן לרכושם בחנויות ברגים?
המון תודה
עודד

UNIX
27-04-04, 01:58
ברגי u יש אצל יאנוביץ לסיקס בכל אופן
אבל תרים טלפון אולי גם לסמוראי יש .
בכל אופן 50 שקל אחד

אדי
27-04-04, 02:22
קיימים בולמי שמן פשוטים בכ-200 ש"ח לבולם, בדרך כלל הם יתאימו לשימוש הרגיל ברכב בעלי קפיצי עלים פשוטים, אבל אני לא מכיר סמוראים ...

ברגי U ניתן למצוא בחנויות ברגים ובמחרים זולים משמעותית, אבל אני לא יכול להצביע לך על חנות שמחזיקה אותם במלאי ...

אדי

Anonymous
27-04-04, 11:57
שלום
מה ההבדל בין בולם גז לבולם שמן מבחינת ביצועי רכב כאשר מדובר בסמוראי עם קפיצי עלים?
כאשר לוקחים מידה לבולם האם מודדים מאוזן לאוזן, והאם יש הבדל בין בולם אחורי לקדמי?
תודה רבה
עודד

asafk
27-04-04, 23:55
מהנסיון שלי בכלי רכב עם קפיצי עלים (ואני לא מכיר סמוראי ספציפית)- בולמי שמן איכותיים יעשו את העבודה היטב. לך על בולמי שמן איכותיים- ההבדל ביניהם לבולמי שמן זולים יהיה מורגש יותר מאשר ההבדל ביניהם לבולמי גז.

ברגי U- תברר ב"מתלם".

אסף.

נמרוד
28-04-04, 12:55
ברגי U - אצל מי שמתעסק עם קפיצי עלים, כמו המתלם. לא תמצא ברגי U מתאימים בחנויות ברגים רגילות (אלא בפוקס).עולים כמה עשרות שקלים, ואם אין להם במקום משהו מתאים הם ייצרו לפי הדוגמא של הישן. זה חלק ממה שהם יודעים לעשות.

עודדוש
28-04-04, 12:57
שלום
אלו הצעות למספר בולמים שקבלתי עד כה:
* מונרו senseatrack 350 ש"ח.
* מונרו gasmatic קשה 250 ש"ח.
* בולם שמן יפני (טוקיקו) 150 ש"ח (מישהו שמע, ראה מכיר)?
האם שני הראשונים קשים מדי לסמוראי? (דרך אגב ה senseatrack מותקן אצלי מקדימה והוא באמת קשה אולם אולי מאחורה ההשפעה שונה על הרכב?)
האם קשה מצמיד את הגלגל טוב יותר לקרקע ומקטין את העומס על הקפיץ?
תודה רבה
עודד

Anonymous
29-04-04, 08:34
שלום
מהו היחס בין המידה שנלקחה עבור הבולם לבין הפתיחה המקסימלית והמינימלית שלו? כלומר בכמה יותר עליו ליפתח?
מהם היחסים בריסון בין פתיחה לסגירה המומלצים לסמוראי עם עלים?
אם מקדימה מותקנים בולמים קשים(senseatrack של מונרו ככה קניתי אותו ובזמן הקרוב אני לא מתכוון להחליפם) האם כדי להתקין גם מאחור בולמים קשים כדי לשמור על איזון?
הרבה שאלות, וזה כולה בולמים, אני יודע, אבל אשמח לקבל תשובות.
תודה רבה
עודד

-->