PDA

צפייה בגרסה מלאה : איתור בעלים לפי מספר רכב, יש דבר כזה?

adam12345
22-10-08, 12:23
הכוונה כמובן אם יש דבר כזה לאזרח מהשורה...

שלום לכולם!
חונה לי ליד הבית פיג'ו 405 סטיישן שכבר שנה וחצי (לפחות) לא זזה מהמקום (טסט אחרון נגמר במאי 07, לפי המדבקה לפחות...)
מבדיקה קטנה שעשיתי עם כמה רכלנים בקיבוץ, מתברר שהרכב היה שייך לזוג שירדו מהארץ לפני יותר משנה והם מכרו אותו למישהו לפני העזיבה, הקונה היה אמור לבוא אל הקיבוץ ולקחת את הרכב על גרר אבל זה לא קרה וכנראה שגם לא יקרה...
אז האם יש לי דרך (משרד הרישוי או אולי המשטרה) לאתר את אותו בן אדם שקנה את הרכב אבל לא טרח לבוא ולקחת אותו?

זאביק
22-10-08, 14:15
הדרך הפשוטה היא להגיש תלונה על רכב נטוש.
אני לא זוכר אם במשטרה או במועצה המקומית.
(אני לא חושב שיש לאזרח דרך חוקית לגלות מי הבעלים של רכב)

adam12345
22-10-08, 18:09
או קיי אני יבדוק את האפשרות הזאת.
תודה!

איציק - 4X6ZH
22-10-08, 18:22
פעם לפני הרבה שנים
לא היה מקובל לשאול שאלות
כנראה שהקיבוץ של היום זה מה שהוא אחר :(

שאל את זקני הקיבוץ מה לדעתם הפתרון .

איציק

jeep.il
22-10-08, 18:49
כל עוד הרכב לא מפריע לתנועה או שהוא גורם מפגע סביבתי אין לך שום דרך להזיז את האוטו ללא אישור מבעליו.

six 4 life
22-10-08, 19:30
כל עוד הרכב לא מפריע לתנועה או שהוא גורם מפגע סביבתי אין לך שום דרך להזיז את האוטו ללא אישור מבעליו.

רכב שעומד במקומו, ולאחר כשלושה חודשים מדווח לעירייה, מקבל מדבקת בקשת פינוי הרכב לבעלים.
אם תוך שבועיים/ חודש (אני לא זוכר במדוייק) הרכב לא מוזז, העירייה גוררת אותו לחניונה על חשבון הבעלים.
אם בתום תקופה מסויימת לא קם דורש אל הרכב, הוא הולך לסוחרי ברזל.

GodsFather
22-10-08, 20:12
SIX4LIFE - צודק , אבל צריך גם שלא יהיה לו טסט, אם יש לו טסט אז העיריה לא נוגעת, גם אם הוא עבר תאונה ומעוך מכל הכיוונים בצורה שלא משאירה ספק לגבי אי-יכולתו לנסוע.

במקרה הספציפי גם אין טסט לדבריו של אדם.

ד ו ר ו ן
22-10-08, 20:28
רכב שעומד במקומו, ולאחר כשלושה חודשים מדווח לעירייה, מקבל מדבקת בקשת פינוי הרכב לבעלים.
אם תוך שבועיים/ חודש (אני לא זוכר במדוייק) הרכב לא מוזז, העירייה גוררת אותו לחניונה על חשבון הבעלים.
אם בתום תקופה מסויימת לא קם דורש אל הרכב, הוא הולך לסוחרי ברזל.
קיבוץ זה שטח פרטי, לא עיריה ולא מועצה.
ע"ע איציק..

adam12345
26-10-08, 15:59
אני מניח באמת שיש פה הבדל בין עיר לקיבוץ וכל עוד הרכב לא מכער את הנוף של מישהו כזה או אחר אז הרכב יכול לשכב בקיבוץ שנים רבות...

אני מעוניין לקנות את הרכב מהבעלים (במחיר מציאה כמובן, אחרי הכל הם זנחו אותו שירקב)
ואז להשמיש אותו, להעביר אותו טסט וכמובן שלאחר מכן לרשום אותו על שמי.

כמובן שהבעיה היא איתור הבעלים...:?

kobiarava
26-10-08, 17:21
אני מעוניין לקנות את הרכב מהבעלים (במחיר מציאה כמובן, אחרי הכל הם זנחו אותו שירקב)
ואז להשמיש אותו, להעביר אותו טסט וכמובן שלאחר מכן לרשום אותו על שמי

ומה כ"כ מיוחד, אם יותר לי לשאול, ב-405 מרקיבה שתקועה באותו המקום כבר שנתיים, שמצדיק את ההשקעה הזו? גם כתקינים הם לא מי יודע מה, וגם ככה הם במחיר מציאה, בקיצור-ותר...

קובי

adam12345
26-10-08, 17:39
ומה כ"כ מיוחד, אם יותר לי לשאול, ב-405 מרקיבה שתקועה באותו המקום כבר שנתיים, שמצדיק את ההשקעה הזו? גם כתקינים הם לא מי יודע מה, וגם ככה הם במחיר מציאה, בקיצור-ותר...

קובי

אין משהו מיוחד באוטו, חוץ מהעובדה שזה סטיישן ושעל פניו נראה שהבעלים שלו שמרו עליו טוב לפני שהם נטשו אותו.
השאלה היא כמה השקעה יש עליו ובכמה אני יכול לקנות אותו. כשיהיה לי תשובות לשתי השאלות הנ"ל אז אני ישווה את העלות למחירי השוק של ה405 ואני יחליט אם שווה לי...
אם אני לא יחסוך כמה שקלים יחסית למחירי השוק אז מן הסתם אני יעזוב את העניין.

yariv g
26-10-08, 18:55
אדם (אני מניח שזה השם שלך)
אני אוליי יכול לעזור לך. דבר איתי.
עוטף עזה, צריכים לעזור אחד לשני, לא ?

adam12345
26-10-08, 19:24
וואלה תודה יריב! אני יצור איתך קשר מחר כבר...

עוטף עזה שולט!:p

byuri
09-11-08, 20:45
הכוונה כמובן אם יש דבר כזה לאזרח מהשורה...

שלום לכולם!
חונה לי ליד הבית פיג'ו 405 סטיישן שכבר שנה וחצי (לפחות) לא זזה מהמקום (טסט אחרון נגמר במאי 07, לפי המדבקה לפחות...)
מבדיקה קטנה שעשיתי עם כמה רכלנים בקיבוץ, מתברר שהרכב היה שייך לזוג שירדו מהארץ לפני יותר משנה והם מכרו אותו למישהו לפני העזיבה, הקונה היה אמור לבוא אל הקיבוץ ולקחת את הרכב על גרר אבל זה לא קרה וכנראה שגם לא יקרה...
אז האם יש לי דרך (משרד הרישוי או אולי המשטרה) לאתר את אותו בן אדם שקנה את הרכב אבל לא טרח לבוא ולקחת אותו?

במקרה נתקלתי בהודעה שלך, יש מצב שאתה מקיבוץ יד-מרדכי?

Lidor Shtruzer
26-01-13, 11:26
שלום, מעלה את השרשור הזה ... מול הבית חונה סופה ארוכה עם בדי כמעט בלי רקבונות אך לא הוזיזו אותה 3-4 שנים אני מעוניין לפנות על הבעלים ולקנות אותה ? כביכול יש דרך למצוא אותם או שצריך לפנות לעיריה שיגררו אותה ואז לקנות אותה מהם?

זרקו
26-01-13, 19:54
בזמנו מצאתי קארמן-ג'יה שהלכה לברזל וחיפשתי את הבעלים.
במשטרה כמובן לא עזרו....
מה שכן עזר הוא לפתוח את תא הכפפות של הרכב ולמצוא שם דו"ח חניה ישן.
להגיע למקום שבו קיבלו את הדוח- חניה של 10 בניינים ברמת אביב ולעבור תיבת דואר אחת אחר השניה עד שאותר האבא של בעל הרכב.
משם הדרך היתה קצרה לבעלים ולרכישת הרכב.
נסה- אין לך מה להפסיד.

cj 64
26-01-13, 20:41
תן ליאזה פקח שטר יפה ,והוא יתן לך מה שאתה מחפש,בחיאתק ,
אתה לא מפה?

klam
27-01-13, 01:09
איתרתי פעם בעלים של רכב נטוש וקיבלתי אותו לשיפוץ (יצא מדהים).
התהליך היה מאוד פשוט עם חבר של חבר שמכיר מישהו שהיה פקח..

Lidor Shtruzer
27-01-13, 13:11
אני מתחיל להתנדב במשמר אזרחי ... צריך קשרים בחיים

cj 64
27-01-13, 14:49
אני מתחיל להתנדב במשמר אזרחי ... צריך קשרים בחיים

חחחחחחחחחח

-->