PDA

צפייה בגרסה מלאה : וינקר לא עובד

גלעדל
25-10-08, 18:06
הוינקר השמאלי הפסוק לעבוד. לאחר כמה בדיקות הגעתי למסקנה שהבעיה היא במגע בתוך המנגנון על ההגה. ראיתי שצריך לפרק את גלגל ההגה כדי להגיע אליו ואין לי חולץ מתאים. השאלה היא האם יש אפשרות אחרת להגיע למנגנון האיתות, האם אפשר לפרק אותו כדי לבדוק את המגעים או שצריך להחליף אותו?

ניר.א
31-10-08, 16:35
הוינקר השמאלי הפסוק לעבוד. לאחר כמה בדיקות הגעתי למסקנה שהבעיה היא במגע בתוך המנגנון על ההגה. ראיתי שצריך לפרק את גלגל ההגה כדי להגיע אליו ואין לי חולץ מתאים. השאלה היא האם יש אפשרות אחרת להגיע למנגנון האיתות, האם אפשר לפרק אותו כדי לבדוק את המגעים או שצריך להחליף אותו?
אצלי הייתה בעיה דומה ופתרתי אותה ע"י ריסוס של ספריי ניקוי מגעים בכמות נדיבה ביותר אל תוך המנגנון תוך כדי הפעלת האיתות ימינה ושמאלה. לחלוץ את ההגה הצלחתי גם בלי חולץ (פתחתי את האום והרבצתי לו מלמטה בידיים-עבד נהדר )אבל מתחת לגלגל ההגה יש עוד משהו שצריך לפרק כדי להגיע למנגנון ושם יש טבעת קפיצית שדי קשה להוציא-בהצלחה.

אביב
31-10-08, 22:04
יש מתחת להגה, בחלק העליון של בית הפיוזים, שני ממסרים גליליים שכל אחד מהם שולט על וינקר - נראה לי שהלך לך אחד מהם.
נסה קודם להחליף ביניהם ורק אח"כ תלך לפתוח את ההגה.

יוחנן מ
12-11-08, 23:42

לי היתה בעיה דומה. מוט האיתות נשבר לי , והתחלתי לפרק את ההגה על מנת להגיע למנגנון האיתות. זה היה סיפור מהסרטים. כל המנגנון הוא יציקה אחת גדולה ומסובכת. אם לא בא לך להסתבך אל תתחיל עם הפירוק הזה.

kobiarava
12-11-08, 23:54
תפסיקו עם ההפחדות, הסיפור לא מסובך כ"כ, תאמינו לי-מניסיון. לשואל-פתח ספר טיפולים, קרא בעיון רב את הפרק הרלוונטי לפירוק והרכבת ה"בזוקה" ותתחיל לחפור. תשתדל רק לזכור מאיפה כל חלק יצא, אבל אם עבדת עם הספר גם זו לא תהיה בעיה. אם יש שאלות אחרי הפירוק או במהלכו, אל תהסס לשאול.

קובי

גלעדל
14-11-08, 18:24
תודה לכל המשיבים. בינתיים העצה של ניר עזרה, הרבה ספריי לניקוי מגעים גרמו לחזרה לעבודה עם כי עדיין מפספס מדי פעם. אמשיך לרסס מדי פעם לפני שאני מסתבך עם פירוק המנגנון.

-->