PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלבט בקשר לקניית ג'יפ

גאוצ'ו
25-10-08, 22:21
שלום לכולם
אני מתכוון לקנות רכב שטח וצריך קצת המלצות/ הארות.
התקציב הוא בין 70 ל90 אלף (תלוי כמה אני מגרד לטובת העניין)
הרכב ישמש את זוגתי ביום יום ולכן אני אחסוך ממנה את חלום הדיפנדר(בינתיים) ואת שריטת הטנדרים. כמובן שהרכב צריך להיות אוטומט.
בסופי שבוע אנחנו אוהבים לטייל והכוונה להגיע גם לשטחים קשים יותר מהממוצע( עבירות קשה).
ישנה התלבטות גם לגבי סוגיית האורך (קצר/ ארוך)- אני רוצה קצר אבל נראה לי שארוך יהיה יותר פרקטי בעתיד (הרחבת המשפחה).
כרגע אני מתלבט בין טראנו (01/02) ובין פראדו (99/00). אשמח לדעת גם מה ההבדל בי הדגמים של הפראדו לפני ואחרי שנת 00 (מנוע חזק יותר) והאם זה משמעותי.
אני יודע שהפראדו יותר יקר ובעיקר מתלבט האם שווה להשקיע יותר ברכב יותר ישן בשביל כך.
תודה מראש.

שגיא S
25-10-08, 22:47
אם אתם יכולים להתפשר בעניין האוטומאט - הטרופר של איליה הוא ההמלצה שלי בשבילכם.
שנת 2000 דיזל ידני, שמור ומשופר בכל טוב.

אבל היות והדרישה היא לאוטומאט, ספר לנו עוד על צרכייך..כמה ייסע בשנה, עדיפות לדיזל או בנזין?

בכל מקרה, יש כתבה במדור מתחילים - על קניית רכב שטוח בדיוק בדרישות שלך, עד תקציב 70 אלף.
היותו השוק קצת חלש עכשיו, זה אומר שהשנתונים שם עולים..זה הכל.

asafk
25-10-08, 22:52
כמובן שהרכב צריך להיות אוטומט.

אתה או זוגתך נכים? אם כן, יש שיקולים נוספים. אם לא, אז לא הבנתי, אני מתנצל.

באופן כללי, מצב השוק על הפנים, וזה אומר שהרבה פעמים כלי רכב נמכרים רחוק רחוק מתחת למחירון. יש המון אפשרויות בטווח המחירים שלך, וזה כולל כמעט את כל הSUVים שיש בשוק. אבל זכור שמדובר ברכבי שטח ישנים, ויותר גרוע מזה- ברכבים עתירי מערכות מיותרות וישנות.
לגבי השאלה הספציפית שלך- רכבי השטח של טויוטה נחשבים מוצלחים מאוד, וזה כולל את הפראדו. אבל גם שם, חשוב מאוד לבדוק רכב לגופו, כולל כל הדברים ה"רעים" שמאפיינים SUVים כמו פלסטיקים (מי אמר קרקושים מהדשבורד) ומערכות נוחות/ פינוקים/ כפתורים/ חשמליים למיניהן.

אסף.

גאוצ'ו
26-10-08, 18:45
קודם כל, תודה על התייחסותכם.
אני אנסה קצת לחדד את השאלה
אנחנו זוג צעיר, ללא ילדים (בינתיים) אבל עם כלב... שנינו בריאים... (טפו טפו טפו)
מחפשים רכב שיהיה נוח לאישתי בהתנהלות יום יומית של 40-60 ק"מ ליום בממוצע (אני על אופנוע ביום יום).
בנוסף אני רוצה שיהיה בעל יכולת שטח טובה פלוס/ גם שטח קשה...
ההתלבטות כרגע היא בין מס' דגמים שאשמח לקבל חוו"ד לגביהם בכל הקשור לאמינות (חשוב מאוד), צריכת דלק, יכולת שטח ועוד דברים שנראים לכם משמעותיים.
הדגמים שחשבתי עליהם: פראדו קצר (99-01), טראנו ארוך/קצר דיזל (01-02), פאג'רו קצר 3000 (00) V6.
תודה מראש.

-->