PDA

צפייה בגרסה מלאה : שטיפת רכב עם שנורקל במכונת שטיפה

yair999
25-10-08, 23:48
האם נכון שששטיפת רכב עם שנורקל במכונה עלולה לגרום למים להכנס לשנורקל ולהשבית את המנוע לצמיתות?

נמרוד
26-10-08, 08:10
לא.

itayt
26-10-08, 10:20
יש בתחתית השנורקל מרזבים בכדי שהמים יצאו החוצה, אם לא גם בנסיעה בגשם היה הולך המנוע...
כמו כן בגלל חוק כלים שלובים, המסילה התחתונה של השנורקל אמורה להיות יותר נמוכה מבית הפילטר כך שהמיים לא יכולים לטפס בכל קרה.

יקיר גרין
26-10-08, 17:15
יש בתחתית השנורקל מרזבים בכדי שהמים יצאו החוצה, אם לא גם בנסיעה בגשם היה הולך המנוע...
כמו כן בגלל חוק כלים שלובים, המסילה התחתונה של השנורקל אמורה להיות יותר נמוכה מבית הפילטר כך שהמיים לא יכולים לטפס בכל קרה.

אני לא מבין איך מרזבים כאילה יכולים לעבוד ... השנורקל אמור להיות אטום מקצה השנורקל ועד לסעפת ...
הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שיש שם שסתום חד כיווני, ואז המים יוצאים רק כשהמנוע כבוי ...
מישהו יכול להסביר איך זה עובד במציאות?

shachar
26-10-08, 17:24
אני לא מבין איך מרזבים כאילה יכולים לעבוד ... השנורקל אמור להיות אטום מקצה השנורקל ועד לסעפת ...
הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שיש שם שסתום חד כיווני, ואז המים יוצאים רק כשהמנוע כבוי ...
מישהו יכול להסביר איך זה עובד במציאות?

בכל פילטר יש גומי שאמור לשמש "שסתום" חד כיווני שנועד לאפשר למייםפ שמגיעים לבית הפילטר לצאת
נהוג לסתום אותו כשמתקינים שנורקל

ערן המסוקס
29-10-08, 02:02
שנורקלים בדרך כלל באמת אטומים ללא שום נשם, הרי למה יש שנורקל?

הבעייה היא שאנשים אוהבים לשים את השנורקל בגלל הפוזה המגניבה שהוא נותן. לכן הם שמים בראש השנורקל ראש "קוברה" מאגניב כזה ששואב יפה מאוד כל רטיבות שהיא.

ראש איכותי יותר, אך פחות יפה, יהיה בצורת גליל ובתוכו קדם מסנן. בצורה כזאת המים לא יכולים לחדור פנימה והסינון עצמו טוב יותר.

בכל מקרה, כמות מים קטנה שנכנסת לשנורקל ומשם לכוון המנוע לא תהרוג אותו כלכך מהר. סביר להניח שיכנסו רק כמה טיפות.

-->