PDA

צפייה בגרסה מלאה : האוזינג למשאבת קלץ' תחתונה !!

דן סופה
26-10-08, 23:05
לכל מען דבאי שלום !
זקוק לעצתכם או עזרתכם , ברשותי סופה 92 משאבת הקלאץ' התחתונה על סף דרכה ,וחשבתי להחליפה במשאבה חיצונית ,אני מבין שיש צורך בהאוזינג מתאים ,דבר שעשוי להיות יקר ! האם יש למשהוא הצעה לפתרון או הוזלה לבעיה ?
בברכה דן

גיתאי נוה
27-10-08, 20:27
לכל מען דבאי שלום !

מאן דבעי...

זקוק לעצתכם או עזרתכם , ברשותי סופה 92 משאבת הקלאץ' התחתונה על סף דרכה ,

איך אתה יודע?

וחשבתי להחליפה במשאבה חיצונית ,אני מבין שיש צורך בהאוזינג מתאים ,דבר שעשוי להיות יקר ! האם יש למשהוא הצעה לפתרון או הוזלה לבעיה ?
בברכה דן

אין פתרון אחר לעניין, והאוזינג מפירוק לא אמור להיות עסק יקר למיטב הערכתי. מלבד זאת אתה צריך להחליף גם מיסב לחץ, מה שבהחלט מתחיל לייקר את הסיפור. אני אישית לא רואה צורך בהמרה הזאת, מה גם שתיקח בחשבון שיש מקומות בארץ שבהם גונבים את המשאבות החיצוניות.

גיתאי

kobiarava
27-10-08, 20:37
לדעתי, סיפור של לא פחות מ-2000 ש"ח. קח בחשבון שצריך, מעבר להאוזינג, מיסב לחץ-כמו שציין קודמי, מזלג, תפוח, סליב למיסב לחץ וכמובן את הבוכנה (משאבה תחתונה), שלאחרונה שמעתי שכבר לא נמכרת בנפרד מהמשאבה הראשית, כלומר מחליפים קומפלט את שתיהן. משאבה פנימית חדשה תעלה בין 450 ל-700, תעשה חשבון אם שווה להוסיף עוד 1500-+, או להוריד גיר כדי להחליף את המשאבה פעם בכמה וכמה שנים.

בהצלחה-קובי

דן סופה
28-10-08, 19:54
ראשית תודה לכל המגיבים, אני מבין שמדובר בעסק יקר עד מאוד ! משהוא אמר לי שיש אפשרות לחבר משאבה חיצונית (בוכנה) ללא החלפת בל האוזינג ? מה שנשמע הזוי? אז נסיתי לברר ? המסקנה שכנראה עדיף להשאר עם משאבה פנימית שהחזיקה לי לא מעט שנים מול חלופה יקרה מאוד !
בברכה דן.

גיתאי נוה
28-10-08, 20:00
ראשית תודה לכל המגיבים, אני מבין שמדובר בעסק יקר עד מאוד ! משהוא אמר לי שיש אפשרות לחבר משאבה חיצונית (בוכנה) ללא החלפת בל האוזינג ? מה שנשמע הזוי? אז נסיתי לברר ? המסקנה שכנראה עדיף להשאר עם משאבה פנימית שהחזיקה לי לא מעט שנים מול חלופה יקרה מאוד !
בברכה דן.
אל תנסה לקמבן. תחליף מה שצריך בפנים וסע לשלום.

-->