PDA

צפייה בגרסה מלאה : ההחלטה נפלה בסוף על GV חדשה ... אבל צצה בעיה אחרת...

works4me
26-10-08, 23:23
אפשר ללכת עכשיו על ויטרה מנוע 2000 עם 140 כ"ס וקג"מ 18.66 במחירי "מציאה" של הJLX-AL המאובזר ב175 אלפיות על הכביש ( נשארו מספר יחידות ועוד כמה מתצוגה לפי מה שנאמר לי בסוכנות )

מצד שני באותה סוכנות נאמר לי שהם נמכרים כרגע ככה כי בינואר כבר מקבלים את הGV החדשה "החדשה" עם מנוע 2400 166 כ"ס ו22 קג"מ וכנראה תעלה בסביבות 195-200 אלפיות ( כמו המחיר של הנוכחית נכון ללפני חודש ) ובנוסף כנראה גם את גרסת ה3 דלתות .

עכשיו השאלה הגדולה האם כדאי לקפוץ על ה"מציאה" הנוכחית במחיר סביר ולשפר ( מיגונים ,הגבהה וכו... ) או לחכות חודש חודשיים ולקחת דגם חזק יותר ומאובזר יותר ( כנראה חישוקי 18" , בקרת אקלים , זוג דיסקים אחוריים מאווררים במקום "המערכת למתופף המתחיל" שקיימת בויטרה כיום איתותים במראות גריל מוגבה במעט לזווית גישה טובה יותר ועוד ... אך יקר יותר בכ 20 אלפיות ???

פרס ינתן לאיש/אישה שיביאו לפתרון הפרשה .;)

zivo
26-10-08, 23:39
מה הפרס? ;)

יש לי GV 2006, תמתין ל 2400. להערכתי האוטו יהיה חסכוני יותר ונעים יותר לנסיעה (ה 2000 בצירוף הגיר הנוכחי, מוריד הילוכים כל הזמן).
שים לב לקנות גרסא עם ESP זה תחליף די סביר לנעילת דיפרנציאלים.

http://automobiles.suzuki.com.au/world.php?model=gv

dovt
02-11-08, 11:29
JLXA נהדרת בכביש!
/זיו צודק בכשר למנוע - עוד כמה כחות סוס רק ישפרו (-: /

חסרונות:

- ג'נט 17" - לך תמצא צמיג "לא כביש" בשביליו בארץ!! ]-:

שניים הבאים נכונים עבור כל רכב ולא GV ספציפית:

- ריפודי עור - למרות בקרת הקלים מצויינת (לGV אהלה מזגן!) - גוף פשות נדבק אל מושבים )-:
- חלון שמש - מחמם יופי בקיץ (אפילו במצב סגור), ובמצב פתוח - שמש מטגנת את הנהג!

zivo
02-11-08, 17:28
#1 לפי מיטב ידעתי, לאחרונה, יש בארץ יוקההמה 50% 50% ל 17
#2 ידוע לי על מישהו שהזמין JXLA והתעקש על 16 - אמרו שצריך להמתין, אבל יש.

לגבי 2 ההערות האחרות - צודק 100%.
את הכיסאות ניתן לפתור ע"י כיסויים, את החלון שמש. משאירים סגור, יש מזגן מדהים (למרות שאין פתחים מאחור - הילדים מאחור כל הזמן מתלוננים).
אני מוצא את עצמי מבטל את בקרת האקליםף מחליש את מאוורר למינימום, ומוריד את הטמ'. זה גורם לקור מקדימה, ופחות קר מאחור - עד שהאישה מתלוננת:rolleyes:

-->