PDA

צפייה בגרסה מלאה : דוח חנייה - האם טעות בסיווג הרכב היא עילה לביטול רשום מסחרי במקום משא אחוד ?

shachar
29-10-08, 19:40
מדובר בדוח משנת 2004 שלטעמי הזוי מכיוון שבאותה עת הרכב היה במוסך
אני זוכר זאת בוודאות מכיוון שדובר על עבודה גדולה מאוד שלקחה הרבה מאוד זמן.
המוסך באשקלון והדוח בחדרה..........
אין לא היה לי וככל הידוע לא יהיה לי מה לעשות בחדרה אני משוכנע שם מהמוסך לא עשו את הדרך הזו

ביקשתי העתק - קיבלתי כל הפרטים נכונים למעט הסיווג של הרכב כמסחרי כאשר הוא מוגדר ברשיון "משא אחוד"

סוג רכב "טנדר" לא קיים לחלוטין האם במקרה הזה ניתן לבטלו

אגב
באותן פעמים נדירות ש"אנחנו" מקבלים דוח חנייה אני שולח את את "שתחייה" בזכותה אנו מקבלים אותו לשלם בלי חוכמות

אודה לעצות מלומדות

תודה

עודד זנטון
29-10-08, 19:54
קנה פיאט פונטו...
לאשה.
אז לא יהיה יותר "אנחנו"

barak4*4
29-10-08, 21:31
מהכרות עם המוסך המטפל, קשה מאוד להאמין שהם עשו שימוש ברכב, אבל לך תדע, כבר היו דברים מעולם:
שימוש ברכב פרטי שנכנס למוסך. (http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=152079&highlight=%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%AA +%D7%A8%D7%97%D7%95%D7%91%D7%95%D7%AA)

אם אכן התאריכים חופפים, הבא אישור מהמוסך שהרכב היה בטיפול והיה מושבת כליל (קצת קשה ליסוע בלי גיר, לא? ;-)).

אין סיכוי שהדו"ח הזה יחזיק מים.

לגבי ההגדרה בדו"ח פרטי / מסחרי / טנדר:
קיבלתי דו"ח על הסופה שבו נרשם "פרטי". ברשיונות הרכב היה רשום משא אחוד. ניסיתי לבטל את הדו"ח בשל השגיאה הטכנית. לא הצליח לי.

ותוספת קטנה לעודד:

קנה פיאט פונטו...
לאשה.
אז לא יהיה יותר "אנחנו"

בשביל שלא יהי יותר "אנחנו", לא קונים פונטו...
הולכים לרבנות!
:twisted: :mrgreen: :wink:

GodsFather
29-10-08, 21:38
מ2004 אתה מושך דו"ח או שפתאום הם נזכרו בך ?

באותו הקשר - חובת ההוכחה היא עליהם ולכן כיום הם מספקים תמונה של העבירה. גם פה אפשר להפיל אותם אם אין להם הוכחה לביצוע. כמובן שהוכחה שהרכב היה מושבת מנסיעה גם היא תספיק.

וזה המקום לומר ,מנסיון, תמיד תמיד תמיד לחפש את הטעויות הקטנות ולא ישר לרוץ ולשלם. ברוב המקרים יש טעות או חור בחוק או מקרה דומה שיצא בזכות ולא בחובה ואז אפשר לצאת מזה עם פחות נזק ואו עם אפס נזק.

AvigdorAharon
30-10-08, 06:53

כן, זה קרה גם לי. עברו רק 4 שנים, הכל מותר.

אביגדור

shachar
30-10-08, 08:13
הם נזכרו

מהכרות עם המוסך המטפל, קשה מאוד להאמין שהם עשו שימוש ברכב, אבל לך תדע, כבר היו דברים מעולם: אם אכן התאריכים חופפים, הבא אישור מהמוסך שהרכב היה בטיפול והיה מושבת כליל (קצת קשה ליסוע בלי גיר, לא? ;-)).

אין סיכוי שהדו"ח הזה יחזיק מים.
:twisted: :mrgreen: :wink:

אני ממש לא בכיוון הזה בגלל זה כתבתי שהדוח הזוי, מצד שני קיבלתי העתק ולא תגיד שאין לך אחות

אחד הדברים ב LR וכמות הרכבים האדירה שהם מוכרים ובהתחשב שהמספרים (שלוש הספרות באמצע) רציפים יש סיכוי שהרכב שייך למישהו שאני מכיר :-)

ד ו ר ו ן
30-10-08, 09:18
גם אני מכיר מקרוב מקרה של רכב שהמוסך השתמש בו לסידורים של המוסך והלקוח גילה במקרה כשהגיע באמצע היוןם ומצא את הרכב עם סחורה מועמסת על הרכב בדיוק כשחזר מנסיעה לספק כלשהו.. קצת הפתיע את בעל המקום שלא התבלבל ולא היה לא אכפת מה הלקוח רוצה ממנו..

אבל מצד שני המרחק בין חדרה לאשקלון גדול מידי בשביל "נסיעת מבחן".

shachar
30-10-08, 09:30
השימוש אינו רלוונטי מכיוון שהרכב היה על הליפט זמן רב מאוד

בין השאר כפי שציין ברק ללא גיר...

אני משוכנע שמדובר בטעות ולכן שאלתי על העילה לביטול

אם לא תהיה ברירה אלך בראש מורכן לגרדום

חנן-ג'יפולוג
30-10-08, 10:04
בעוונותיי, כסטודנט תפרן שזקוק לכל אגורה, גם במחיר של עבודות לא נעימות, עבדתי פעם כפקח תקופה קצרה. למיטב זכרוני, היתה התיישנות על דוחות שהגיעו לאזרחים לאחר יותר משנה, והם בוטלו. לא חותם על זה.

-->