PDA

צפייה בגרסה מלאה : נקודות גירוז בסופה.

יורי
23-12-02, 13:22
חנן ונימרוד- ברכות על הפורום !!!
זאביק ואריק-ברכות על ה"תפקיד הניהולי" :D

היות ולא ניתן לעשות חיפוש בגיפטריפ וכל מאמצי להשיג את הנתונים ממקור אחר כשלו,
1.אשמח לקבל פירוט של נקודות גירוז בסופה או הכוונה למקום בו החומר מצוי.
2.איפה ניתן לקנות מגרזת עם ערכת מתאמים המלאה.

תודה מראש

יורי
:lol: -לא יודע למה הסמיילי הזה מזכיר לי את ארז שנתקע בבוץ.

חנן-ג'יפולוג
23-12-02, 13:32
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=44
אמנם לסמוראי, אבל רלוונטי גם לסופה למעט, כמובן, גל ההינע המרכזי שקיים רק בסמי ולמעט העובדה שבסופה ייתכן שיש לך אפשרות לגרז את הצלבים בציריות הקדמיות, תלוי אם התקינו לך שם צלבים ללא טיפול או שהם בעלי פיטמות גירוז.
עדיף לדעתי לקנות מגרזת ידנית גדולה בעלות של כ70 ש"ח ולדאוג שאתה קונה איתה צינור גמיש. לצלבים הקדמיים עלולות להיות פיטמות מסוג שונה ובשבילן תצטרך לקנות סיכה מיוחדת שדי קשה למצוא. אורי טל קנה כאלו, אני לא יודע היכן.
המיסבים של הגלגלים הקדמיים בסופה שלך הם אטומים ללא אפשרות גירוז, אז שכח מהם.
אם יש לך דנה60 מאחור אז המיסבים של הגלגלים מקבלים שימון מהסרן. אם 44 אז תצטרך להוציא ציריות פעם ב50000 ק"מ ולגרז את המיסבים.

t_uri
23-12-02, 13:33
יורי שלום.

בקשר לשאלה השניה שלך, אני ממליץ בחום לקנות רק מגרזת יד אחת. המגרזות האלה קטנות יותר ויותר נוח לתמרן איתן בשכיבה מתחת לג'יפ לעומת מגרזות שמופעלות עם מנוף בשתי ידיים.

אני קניתי את שלי בחנות חומרי בניין באיזור התעשיה של נתניה. החנות נקראת שיטרית חומרי בניה. עלות המגרזת (אם אני זוכר נכון) היה 99 ש"ח. בנוסף קניתי ראש אחר למגרזת שהוא צר יותר באיזה חצי מ"מ עד מ"מ מהראש שמקבלים עם המגרזת כדי להכנס בקלות לפיטמות של הצלבים - זה עוזר מאד.

בהצלחה.

אורי טל.

חנן-ג'יפולוג
23-12-02, 13:35
גם לי יש מגרזת קטנה כמו שאורי מדבר עליה, אבל לדעתי היא מעצבנת: צריך למלא אותה מספר פעמים במהלך גירוז אחד.
אני, בכל אופן, מתכוון לקנות גדולה.

t_uri
23-12-02, 13:36
נ.ב. כמו שחנן כתב. לפעמים יש צורך בסיכת גירוז שניתן להשיג אותה ב"זייפר" באיזור התעשיה החדש של נתניה.

בזמנו קניתי לחנן אחת ואני לא מוצא אותה (הגיל, אתה יודע). אז צריך בהזדמנות לקפוץ לשם ולראות אם עדיין יש להם כאלה.

אורי טל.

t_uri
23-12-02, 13:41
חנן. אם הקיבול מפריע לך, אז אני חושב שיש מגרזות גדולות להפעלה עם יד אחת (ראיתי באינטרנט). לי בכל אופן זה לא מפריע.

בכל אופן אני לא ממליץ לקנות מגרזת גדולה עם מנוף, ביחוד אם אתה משתמש בצינור גמיש ותצטרך לפעמים גם ללחוץ על הפיטמה בזמן הגירוז. לדעתי זה לא נוח.

אורי טל.

יורי
23-12-02, 14:04
תודה על התגובות,

אז אם כך אני חושב שאת הרוב מצאתי.
אף פעם לא הצלחתי להגיע לפיטמת גירוז בצלבים (לקחתי משכן מגרזת עם צינורית גומי), אבל גם היא הייתה גדולה מדי ולא הצלחתי להכניסה.

אורי,
מסתבר שאנחנו שכנים, יכול להיות שהיום-מחר אני אקפוץ לנתניה(לחנויות שאמרת) לקנות מגרזת, אז אם אתה צריך משהו משם תגיד לי.

אריק זמר
23-12-02, 14:05
דבר נוסף יורי,
בזמנו יוני5 קנה לי מגרזת ידנית, שנכנסת בה הטיובה עם הגריז + צינורית גמישה ב70 ש"ח...או שתיצור איתו קשר או שנמתין עד שהוא יענה...

t_uri
23-12-02, 14:15
אתה לא מצליח להגיע לצלבים בגלל שהקוטר החיצוני של ראש המגרזת שלך גדול מידי. זה לא קשור לצינור (גמיש או לא). תשמע לי, קח קליבר, תמדוד את הקוטר של המגרזת שלך (בראש) ותחפש ראשים צרים יותר בחנויות (אני מצאתי את שלי ב"שיטרית"). אל תצפה לאיזה שינוי של חצי ס"מ בהיקף הראש. שינוי של בערך 1 מ"מ יתן לך תשובה ותגיע לכל פיטמת הגירוז בג'יפ.

נ.ב. וואלה שכנים. אם אתה רוצה לקפוץ ולראות למה אני מתכון, אתה מוזמן.

אורי טל.

יורי
23-12-02, 14:15
אריק,

מה זה התמונה זאת מצד ימין מתחת לשם שלך? :wink:

אריק זמר
23-12-02, 14:18
יורי, בלי להסתכל...אך אם אינך מצליח להגיע לצלבים, כנראה הם מורכבים אצלך הפוך ככה שפית הגירוז אינה בכוון הנכון...
והקטן הזה בתמונה גדול היה... :twisted: :evil:

t_uri
23-12-02, 14:18
אתה רע.

אורי טל.

t_uri
23-12-02, 14:23
אריק צודק. שכחתי את האפשרות הזו. קודם כל בו תנסה עם המגרזת שלי ואם זה לא יצליח, תצטרך כנראה להפוך את הצלבים.

כיוון הפיטמה הנכון הוא לכיוון פנים הגרייב-שפט. אם זה לא ככה אצלך אז לא תוכל להכניס שם מגרזת.

אורי טל.

בןבן
30-01-03, 09:33
מניסיון,גרוז רק עם סיכת גרוז ולא ראש!!! בראש הרבה פעמים הגריז בורח מהצד וליפעמים אפילו הגריז לא ניכנס.בעזרת מחט הגריז ניכנס בקלות דוחף היטב את הכדורית בפיטמה ובכלל כל הפרוצדורה הרבה יותר קלה! קשה להאמין איזה הבדל בגירוז עד שלא עושים זאת.החיסרון היחיד צריך לבוא בראש שקט ולדחוף את המחט בדיוק בחור.

-->