PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצות בנוגע לחברות שילוח+עמילות מכס

lizard
02-11-08, 10:08
אני מעוניין להביא כמה חבילות לארץ דרך הים.
אני מחפש חברה שעוסקת בתחום.

אשמח להמלצות.

תודה
מיכה

עירא
02-11-08, 15:37
בהמשך לשאלה של מיכה,

אני אשמח לדעת מהן האופציות הזולות למשלוח של חבילה (דיי גדולה) מארה"ב לארץ בהנחה שייש כתובת וחבר סנג'ר בארה"ב.

עירא

lizard
02-11-08, 15:50
בהמשך לשאלה של מיכה,

אני אשמח לדעת מהן האופציות הזולות למשלוח של חבילה (דיי גדולה) מארה"ב לארץ בהנחה שייש כתובת וחבר סנג'ר בארה"ב.

עירא

טוב עשיתי כמה טלפונים, די הרבה, והבנתי את הדברים הבאים:
1. כמעט כל חבילה מתחת 100 קילו ו/או בעלת נפח קטן - לא כדאי בכלל להעביר דרך הים כי המיסי הובלה בים ישוו את העלות להובלה אווירית.
2. כנראה שהכי זול ופשוט זה להעביר את זה דרך USHOPS.CO.IL. אמנם תשלם מכס ומע"מ אבל כנראה שבכל מקרה תשלם את זה אם החבילה גדולה.
3. שווה להתארגן כמה חברים ופשוט לשכור קונטיינר. זה רחוק מלהיות זול אבל יתכן וזו תהיה האופציה הטובה ביותר.

אני החלטתי לחכות עם ההזמנות שלי עד שיהיו לי מספיק הזמנות לקונטיינר. 20 פיט יעלה לשלוח 3000 דולר+מיסים שונים. נכון לעכשיו עבור 40 קילו רוצים ממני בין 650 דולר ל2000 שקל בהובלה אווירית לפני מיסים וכדומה. כמו שכתבתי, לא מוכנים לדבר איתי על הובלה ימית כלל.

אגב, אם מישהו רוצה צמיגים ו/או חלקים שונים אחרים לתחום הספורט המוטורי בלבד!, מוזמן ליצור קשר. זה לא יהיה בקרוב אבל יהיה.

GodsFather
02-11-08, 17:43
נסו לדבר עם OHADW או AYBAZO1 , ערן ואוהד מהפורום (חבריי לאירגון הסמוראידה ) - הם עובדים בDHL (ולא ברמת טלפנים P: )

lizard
02-11-08, 19:48
נסו לדבר עם OHADW או AYBAZO1 , ערן ואוהד מהפורום (חבריי לאירגון הסמוראידה ) - הם עובדים בDHL (ולא ברמת טלפנים P: )

מכיר DHL וכל החברות האלה. לא מתאימות לצרכים שלי.
תודה בכל אופן

נמרוד
02-11-08, 20:10
ט
1. כמעט כל חבילה מתחת 100 קילו ו/או בעלת נפח קטן - לא כדאי בכלל להעביר דרך הים כי המיסי הובלה בים ישוו את העלות להובלה אווירית.
2. כנראה שהכי זול ופשוט זה להעביר את זה דרך USHOPS.CO.IL. אמנם תשלם מכס ומע"מ אבל כנראה שבכל מקרה תשלם את זה אם החבילה גדולה.

ממש לא ברור איך הגעת למסקנה. USHOPS יש אפשרות לשלוח דרך הים, ואתה מקבל שתי הצעות מחיר שונות למשלוח ברגע שהחבילה הגיעה אליהם, ככה שאתה יודע בדיוק על מה אתה הולך לשלם. חבילות קטנות באמת ההבדל לא משמעותי, אבל עבור חבילה יחסית ששלחתי לא מזמן (משקל 12 ק"ג) היה הבדל משמעותי מאד בין משלוח אויר לים. בחרתי במשלוח אויר משיקול של לוחות זמנים, אם לא היה לי תאריך יעד הייתי חוסך אחוז ניכר מדמי המשלוח. יש להם באתר מחשבון שאתה יכול להעריך בעזרתו את עלות המשלוח והמיסים על פי גודל ומשקל חבילה וסיווג, הוא נותן הערכה מדויקת למדי מנסיוני.

USHOPS לא הכי זול. אבל כן מסתמן כאופציה הפשוטה והמהירה ביותר כיום. אתה משלם מיסים מלאים, אבל אין עיכובים מיותרים, הכל דרך האינטרנט ואתה לא צריך לדבר עם אף אחד.

lizard
02-11-08, 20:49
ממש לא ברור איך הגעת למסקנה. USHOPS יש אפשרות לשלוח דרך הים, ואתה מקבל שתי הצעות מחיר שונות למשלוח ברגע שהחבילה הגיעה אליהם, ככה שאתה יודע בדיוק על מה אתה הולך לשלם. חבילות קטנות באמת ההבדל לא משמעותי, אבל עבור חבילה יחסית ששלחתי לא מזמן (משקל 12 ק"ג) היה הבדל משמעותי מאד בין משלוח אויר לים. בחרתי במשלוח אויר משיקול של לוחות זמנים, אם לא היה לי תאריך יעד הייתי חוסך אחוז ניכר מדמי המשלוח. יש להם באתר מחשבון שאתה יכול להעריך בעזרתו את עלות המשלוח והמיסים על פי גודל ומשקל חבילה וסיווג, הוא נותן הערכה מדויקת למדי מנסיוני.

USHOPS לא הכי זול. אבל כן מסתמן כאופציה הפשוטה והמהירה ביותר כיום. אתה משלם מיסים מלאים, אבל אין עיכובים מיותרים, הכל דרך האינטרנט ואתה לא צריך לדבר עם אף אחד.

נמרוד אתה צודק בהחלט ועבור בנאדם פרטי זו אכן תשובה טובה מאוד לייבוא חלקים ודברים מארה"ב. USHOPS אגב פשוט ממלאים קונטיינרים אז אין להם בעיה עם משלוחים, מה גם שהם חלק מחברת לידור שהיא חברה לשילוח.
אבל! וזה כתוב אצלהם ואפילו נאמר לי כששאלתי במפורש, הם לא עושים שילוח מסחרי שזה מה שאני צריך. אני אביא הרבה פריטים זהים, מדובר גם על סכומים הרבה יותר גבוהים. בכל מקרה, גם אליהם פניתי ואני מחכה לתשובה.

אני מקווה שתוך כמה שבועות הנושא יוסדר ואני אתחיל בייבוא סדיר של חלקים לכלים תחרותיים. כרגע יש לי רשימה ארוכה של חלקים שאני מתכוון להביא, חלקם למכירה, חלקם לשימוש עצמי וכמובן שהם יהיו באתר שלי ומי שירצה לבדוק אותם יוכל.
בין החלקים יהיו ראשי אלומיניום לV8, קיטים של סטרוקרים, מגברי הצתה, מיסבים, בולמים, קפיצים, צמיגים במידות שלא מכירים פה ועוד מלא דברים. לצערי הרב יש עיכובים.

YNV
02-11-08, 21:07
20 פיט יעלה לשלוח 3000 דולר+מיסים שונים.

$2400-2600. אם תתאמץ תמצא גם בפחות.

יניב

נמרוד
02-11-08, 21:10
אני מעוניין להביא כמה חבילות לארץ דרך הים.
אני מחפש חברה שעוסקת בתחום.

מהשאלה לא השתמע שאתה מתכוון ליבוא מסחרי.... שתהיה לך הצלחה בכל מקרה!

יוש
02-11-08, 22:08
קטונתי מלהתייחס לנושא יבוא מסחרי. עם זאת, יכול להמליץ בחום על USHOPS. עובדים בצורה יעילה ושקופה ומחירים הוגנים, כולל כל אבוג'רס המכס והשטויות מסביב.
מקושרים גם לדואר ישראל, כך שניתן לדעת בכל רגע היכן נמצאת החבילה + שליח שמגיע הביתה, כלול במחיר.

lizard
03-11-08, 07:12
מהשאלה לא השתמע שאתה מתכוון ליבוא מסחרי.... שתהיה לך הצלחה בכל מקרה!

כי כשכתבתי את ההודעה הראשונה גם אני חשבתי שאין הבדלים, פרט למיסים וכדומה, אבל מתברר שכנראה שיש. אפשר להביא דברים דרך הים, שלא יצא שכביכול אני אומר אחרת, אבל הובלה ימית מיועדת לקונטיינרים. כלומר, אתה צריך למלא קונטיינר או להשתתף בקונטיינר של מישהו אחר, מה שבדר"כ לא נהוג לעשות. מאחר ואני רוצה להביא המון סוגי צמיגים. חלקים למנועים ואולי מנועים שלמים ועוד הרבה חלקים אחרים אז ישתלם לי לחכות עכשיו, כי מה שאני רוצה להביא לא דחוף לי ולא ללקוח שביקש ממני, ולהמתין להבאת קונטיינר.

rlzel
03-11-08, 09:48
כי כשכתבתי את ההודעה הראשונה גם אני חשבתי שאין הבדלים, פרט למיסים וכדומה, אבל מתברר שכנראה שיש. אפשר להביא דברים דרך הים, שלא יצא שכביכול אני אומר אחרת, אבל הובלה ימית מיועדת לקונטיינרים. כלומר, אתה צריך למלא קונטיינר או להשתתף בקונטיינר של מישהו אחר, מה שבדר"כ לא נהוג לעשות. מאחר ואני רוצה להביא המון סוגי צמיגים. חלקים למנועים ואולי מנועים שלמים ועוד הרבה חלקים אחרים אז ישתלם לי לחכות עכשיו, כי מה שאני רוצה להביא לא דחוף לי ולא ללקוח שביקש ממני, ולהמתין להבאת קונטיינר.

לא מדוייק,אתה לא חייב למלא קונטיינר,אתה יכול להביא "פאלט" (משטח) שאם אני זוכר נכון זה קוב.
ישנם מיסים ועמלות קבועות בין אם אתה מביא משטח או קונטיינר כך שכמו שנאמר לך זה לא תמיד משתלם להוביל בים.
שים לב שבמידה ואתה מתחיל יבוא מסחרי אתה צריך אישורים שונים מיבוא אישי .
הראל

oshoshan
03-11-08, 09:57
חברת מורברסל (http://www.morversal.co.il) עזרו לי המון במשלוח ציוד מאירופה. ניתן לבקש מהם משלוח עם\בלי שירותי בלדרות, עם כל היתרונות והחסרונות שבכל אחת מהדרכים.

UspShops היו מאוד יקרים במשלוח אוירי. במשלוח ימי המחירים נוחים יותר, אבל לוח הזמנים ארוך.
עודד

lizard
03-11-08, 11:13
תודה לכם, נכון לעכשיו אני מחכה לאישורי ייבוא. ברגע שזה יקרה, העתיד וורוד :-)

-->