PDA

צפייה בגרסה מלאה : לאן נעלמו מקומות הישיבה ברישיון?

ירון71
05-11-08, 08:47
קיבלתי את הרישיון החדש והופתעתי לגלות שלא רשום מספר מקומות הישיבה! (למעלה החדש, למטה הישן)

http://lh5.ggpht.com/_oOOAJa4zUuQ/SRFBDEhPg_I/AAAAAAAAAB0/rMZ5Jqc6JWQ/s320/license.jpg

במקור הסופה היתה עם ספסלים אורכיים, ברישיון הקודם רשום 1+7, אבל עכשיו מותקן ספסל רוחבי עם שני מקומות ישיבה.

מה יקרה בטסט? לא יבדקו את מספר המקומות? ישנו את הרישום בהתאם למצב בפועל? יטרטרו אותי למשרד הרישוי?

תודה,
ירון

poo27
05-11-08, 08:55
מה שקרה זה שהבוחן "הנחמד" החליט שהמושב שלך לא תיקני
ולכן מבלי לדבר איתך הוא הוריד לך בפועל אישור להסיע נוסעים מאחור
יכול להיות שהוא לא בדק חגורות או שאין!
אני באמת לא יודע מה הפרוצדורה במרכז אבל באילת צריך להמתין לבוחן שיגיע מב"ש פעם בחודשיים על מנת להחזיר את המצב
ארז

ירון71
05-11-08, 09:06
לא הבנתי. הבוחן בדק את הרכב בטסט לפני שנה - אם זה לא מצא חן בעיניו למה הוא אישר לי לנסוע שנה שלמה בצורה הזאת?

עכשיו מה עושים?

poo27
05-11-08, 09:13
תתקין חגורות כמו שצריך וגש למשרד הרישוי
ארז

michael_zerbib
05-11-08, 16:21
שלום לכולם.

בדיוק קרה לי מקרה זהה לשלך.

רק ששמתי לב לכך שלא מופיע מספר הנוסעים לאחר שעברתי את הטסט (ראוי לציין שבטסט לא אמרו לי כלום).
ברגע שגיליתי את הבעיה הלכתי למשרד הרישוי הראיתי לפקידה ולאחר שהיא טילפנה לכל מיני אנשים וביררה היא אמרה שהיא לא יכולה לשנות את זה ושאני איסע עם רישיון הרכב הישן כהוכחה לכך שהייתה טעות.

יכול להיות שהפקידה הזאת לא הבינה מהחיים שלה והטעתה אותי אבל זו התשובה שקיבלתי מגורם שאני חושב שהוא מוסמך.

אשמח לדעת אם יש היתפתחויות כלשהן בנושא או אם מישהו יודע משהו אחר.

מיכאל.

ירון71
05-11-08, 16:34
התקשרתי למוקד של משרד הרישוי, הבחורה הנחמדה שענתה לי הסבירה שסוג הרכב (M1) והרישיון שנדרש מהנהג (B) קובעים כמה נוסעים מותר לי להסיע, בתנאי כמובן שיש ברכב מספיק מקומות ישיבה.

לא השתכנעתי.

מזכיר קצת את הפאדיחה עם רשיונות הנהיגה החדשים שבהם לא מופיע תאריך ההוצאה, פאשלה של משרד התחבורה שגורמת לבעיות בעת שכירת רכב בחו"ל.

asafk
05-11-08, 23:12
אם לא כתוב שום מספר, זה כמו שהיה כתוב פעם "כחוק" שזה אומר- כמה שמותר לפי סוג הרכב וסוג רשיון הנהיגה (ועם העקרון הכללי של "מושב לכל ישבן" ). אין לך מה להילחץ, להפך.

אסף.

-->