PDA

צפייה בגרסה מלאה : טראנו או פאגרו קינג

ofirktm
05-11-08, 17:53
שלום לכולם!

רציתי את חוות דעתכם האם ללכת על טראנו מודלים 2002-05
או על הקינג 2001-03,מהבנתי מפורומים וכתבות הקינג מאוד נמוך ושברירי
אך עם אופציות שיפורים,
רמת העבירות חשובה מאוד וכמובן שהרכבים יהיו ארוכים,
אשמח לקבל תגובות והמלצות
תודה למשיבים

נמרוד
11-11-08, 08:04
פאג'רו קינג הוא רכב הרבה יותר מודרני מטראנו, בכל מובן. הוא מרווח יותר, נוח יותר, מאובזר יותר, חזק יותר, מהיר יותר, בטוח יותר וכולי וכולי... הקינג הוא בר השוואה לפת'פיינדר שהחליף את הטראנו כמה שנים מאוחר מדי. גם לשימוש כרכב טיולים מתון, הפאג'רו עדיף - התנהגות השבילים שלו מצויינת למשל, עד היום הוא משמש כאמת מידה והבסיס הנפוץ לרכבי מירוץ. הוא גם מגיע עם נעילת דיפרנציאל אחורית שמחפה על חלק מהחסרונות. לחובבי הטיולים היותר טכניים, כמו הרבה מהגולשים הוותיקים כאן בפורום, יש לו חסרונות - מתלים נפרדים משמעותם מרווח גחון מוגבל, יכולת שיפור (הגבהה והגדלת צמיגים) מוגבלת. אבל אלו נקודות שהטראנו לאו דווקה מצטיין בהם יותר... ואין לו נעילה אחורית.

בקיצור, קינג הוא הרכב הטוב יותר, אבל אם אתה מתכוון להתפתח לכיוון העבירות בעיקר - שניהם לא המועמדים המובילים.

ערן המסוקס
12-11-08, 12:25
טראנו גבוה יותר במקור, בנוי מוצק יותר. מגיע עם דיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה, ויש אפשרות להתקין נעילה אחורית אצל המשפרים.

מהלך המתלים האחורי שלו לא רע בכלל, וכללית הוא עדיף לדעתי בשטח מהקינג, שפשוט מלכך עשב.

את הקינג אפשר למגן ולהגביה במידה מסויימת גם כן, כמובן. אם אתה מסתפק בטיולים עדינים ללא עבירות קשה, ונמשך יותר לקינג, קח אותו.

idan_c
16-11-08, 20:34
זו הייתה אחת ההתלבטויות שלי, הקינג הרבה יותר מושך ומעניין אבל בסה"כ בסוף בחרתי בטראנו, מה שכן הייתי מציע רק ממודלים 2003 והלאה.. 2002 מגיע עם מנוע 2.7 ואילו משנת 2003 והלאה הוא מגיע עם המנוע 3.0 ליטר שהוא הרבה יותר חזק ומפנק מהדגם הקודם לו.

ההתלבטויות קשות, אני אישית הכרעתי בגלל כמה סיבות
מחיר ביטוח כללי - לי יצא זול יותר בכמה אלפים לשנה וגם קיבלתי שנה מתקדמת יותר ברכישה.
עלויות תחזוקה - טראנו זולה יותר לתחזוקה ממחקר שעשיתי בזמנו
אמינות - שניהם אמינים והרבה תלוי באופי השימוש שלך ברכב.
צריכת דלק - טובה לטראנו, צריכה ממוצעת של הטראנו שלי היא כ8 ק"מ לליטר ואילו בפאג'רו לא שמעתי על טוב יותר מ6.

בהצלחה!

-->