dinx
06-11-08, 12:12
שלום לכולם
אני חדש בניווטים + GPS
יש לי מכשיר ישן Garmin12 מכוייל ואף מדייק נ"צ מול נקודה בשטח
השתמשתי בתוכנת טורבו 4 להורדת מסלולים למכשיר הכל תקין ומדוייק
לאחרונה ,התקנתי אוזי אקספלורר והורדתי מסלול למכשיר,הנקודות היו שגויות
ומאז כול הורדה של מסלול מהטורבו 4 למכשיר מקבל בפועל נקודות שגויות
לדוגמה
נ"צ רשת חדשה : 196651/635011 כאשר הוא יורד למכשיר
היא מסומנת במכשיר כ : A001 7648942 / 4177385
ממש לא מובן ,למרות שכל ההגדרות נכונות ,במידה ואני מעלה שוב את המסלול בחזרה
מהמכשיר אל הטורבו 4 המסלול מתישב בצורה נכונה על המפה
תודה מראש על העזרה
איציק
אני חדש בניווטים + GPS
יש לי מכשיר ישן Garmin12 מכוייל ואף מדייק נ"צ מול נקודה בשטח
השתמשתי בתוכנת טורבו 4 להורדת מסלולים למכשיר הכל תקין ומדוייק
לאחרונה ,התקנתי אוזי אקספלורר והורדתי מסלול למכשיר,הנקודות היו שגויות
ומאז כול הורדה של מסלול מהטורבו 4 למכשיר מקבל בפועל נקודות שגויות
לדוגמה
נ"צ רשת חדשה : 196651/635011 כאשר הוא יורד למכשיר
היא מסומנת במכשיר כ : A001 7648942 / 4177385
ממש לא מובן ,למרות שכל ההגדרות נכונות ,במידה ואני מעלה שוב את המסלול בחזרה
מהמכשיר אל הטורבו 4 המסלול מתישב בצורה נכונה על המפה
תודה מראש על העזרה
איציק