PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיעות וביקורות על רתכת CO2 של חברת לינקולן

ido vw
06-11-08, 13:08
שלום חברים,
באחרונה אני מחפש רתכת CO2 תלת פאזית משומשת (חשוב לצצין שלא תהיה מתוצרת סינית) לעבודות על פרוייקט הבאחה.
תוך כדי החיפוש מצאתי רתכת CO2 260A של חברת לינקולן אשר בשימוש כחמש-שש שנים (השימוש בעסק ולא מאדם פרטי).

הרצתי כבר חיפוש על הודעות ואשכולות בנושאי CO2 אך המידע על רתכת של לינקולן היה דל מאד.
אשמח לשמוע חוות דעת על רתכת מהסוג הנ"ל, אם יש לה תקלות נפוצות, על אמינותה, ואם במידה ויהיו תקלות ניתן למצוא שירות לתיקון הרתכת הנ"ל.

וכמובן, מעוניין לשמוע כל המלצה/ביקורת ממי שרכש כזאת או התנסה על רתכת של חברת לינקולן.

תודה,
עידו.

lizard
06-11-08, 14:35
לינקולן נחשבות רתכות טובות.
שירות יש של חברת לינקולן-אלקטריק או משהו דומה. אני מקווה היום להפגש עם הבעלים כדי לשדרג את הרתכת שלי אז אוכל לומר לך בוודאות.
בכל מקרה, אם אתה יכול, קח את הרתכת לבדיקה.

asafk
06-11-08, 23:17
לינקולן היא ה-חברה לציוד ריתוך בארה"ב. בשביל דוגמה, מה שאנחנו קוראים "נעילת זיקה", האמריקאים קוראים "נעילת לינקולן".
בקיצור- יצרן רציני, מכונות טובות מאוד, עם תמיכה טובה בארץ.

אסף.

ido vw
07-11-08, 02:08
אני שמח לשמוע,

תודה על התגובות.

lizard
07-11-08, 06:36
לינקולן היא ה-חברה לציוד ריתוך בארה"ב. בשביל דוגמה, מה שאנחנו קוראים "נעילת זיקה", האמריקאים קוראים "נעילת לינקולן".
בקיצור- יצרן רציני, מכונות טובות מאוד, עם תמיכה טובה בארץ.

אסף.

שמעתי שדווקא הרברט נחשבים טובים יותר. אבל בכל מקרה, מדובר על רתכות בליגה אחרת לגמרי.
יש מכונות בנות 20 שעדיין עובדות.

את התמיכה בארץ נותן בחור בשם עזר שהקים חברה לתמיכה ומכירה אחרי שלינקו-ליין, החברה שבו הוא עבד ושהביאה את המכונות האלה, הפסיקה את פעילותה.

אני מקווה שהמכונה הבאה שלי תהיה לינקולן, לא רק בגלל השם אלא גם בגלל השירות שעזר מספק. בחור מקצועי ביותר.

asafk
07-11-08, 08:40
שמעתי שדווקא הרברט נחשבים טובים יותר.

מיכה, אל תהיה פוץ. יש הרבה חברות שמייצרות מכונות שנחשבות יותר או פחות. אני בטוח שיש כאן כמה אנשים שיכולים לשלוף שמות שאף אחד מאיתנו לא שמע עליהם. אבל יש רק שני ענקים- לינקולן ומילר.

אסף.

lizard
07-11-08, 09:10
נניח, לא נכנס לזה.
לינקולן יש בארץ, מילר עוד לא ראיתי.

ido vw
10-11-08, 12:41
אתמול בשעה טובה קניתי את ה CO2..

אך ישנה בעיה,
רתכת היא 32A-16 ושקע החשמל בגארג' הוא 16A-16 לכן אני מבין שהרתכת לא יכולה לעבוד על רשת החשמל שיש לי שם וצריך לעשות שינוי בחשמל.

מהו השינוי הנדרש??
(אני מקווה שזה המקום הנכון לשאול)..

תודה,
עידו.

sidewinder
10-11-08, 13:01
עידו
תבדוק אם זה לא רק המחבר של הכבל 3 פזות או הצריכה של הרתכת
תנסה למצוא על הרתכת יש מדבקה עם נתונים טכניים יש גם את הצריכה שלה מהרשת
יש 2 סוגי מחברים 32 אמפר ו16 אמפר (אחד יותר קטן מהשני) אם הצריכה שלה 3X16 אין בעיה להחליף מחבר

יוסי

ido vw
10-11-08, 13:05
עידו
תבדוק אם זה לא רק המחבר של הכבל 3 פזות או הצריכה של הרתכת
תנסה למצוא על הרתכת יש מדבקה עם נתונים טכניים יש גם את הצריכה שלה מהרשת
יש 2 סוגי מחברים 32 אמפר ו16 אמפר (אחד יותר קטן מהשני) אם הצריכה שלה 3X16 אין בעיה להחליף מחבר

יוסי

אתה מתכוון שאולי הצריכה של הרתכת מתאימה לרשת חשמל 16A ורק תקע החשמל שלה הוא הגדול יותר (32A)?

shmil
10-11-08, 23:02
אתה מתכוון שאולי הצריכה של הרתכת מתאימה לרשת חשמל 16A ורק תקע החשמל שלה הוא הגדול יותר (32A)?
כן, זה מה שהוא התכוון.

ido vw
11-11-08, 00:32
אוקיי חבר'ה תודה רבה!
לאחר בדיקה על לוח הבקרה של הרתכת הבנתי שהיא 16A, החלפתיאת התקע ל-16 והיא עובדת פיקס עם רשת החשמל של המוסך.

שוב, תודה!

נמרוד
11-11-08, 07:45
נניח, לא נכנס לזה.
לינקולן יש בארץ, מילר עוד לא ראיתי.

הרבה דברים עוד לא ראית... מילר מאד נפוץ בארץ, יש יבוא ושירות מצויינים. (http://www.mbwelds.co.il/index.asp) ובאמת אל תכנס לזה.

lizard
11-11-08, 08:34
אני מכיר אותם, אני קונה מהם ציוד לפלסמה שלי. אצלם באמת ראיתי את הדגם שלא חשבתי שיש בארץ אבל התבלבלתי בין מילר לשני.
קורה...

jonesy
11-11-08, 11:51
מילר מאד נפוץ בארץ, יש יבוא ושירות מצויינים. (http://www.mbwelds.co.il/index.asp)

אכן השירות של מם בית מעולה, לא פחות !
ולמען אלה המחפשים רתכות CO2 משומשות, נסו לשים ידכם על רתכות של SELCO - יצרן איטלקי, מחירים קצת יותר נמוכים ממילר, איכות לא פחות טובה.
אצלי בעסק יש 5 כאלו שעובדות (קשה) משנת 1995, כמעט ללא תקלות.
שירות וחלקים ע"י פז ארק ריתוך (חולון), מהוותיקים והטובים בתחום.

מוטי.

-->