PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצבר להיילקס 95 4X4 (שאלה על מצבר והגבהה)

zivi
18-11-08, 18:42
אהלן,

אני מעוניין לקנות מצבר חדש להיילקס האהובה שלי, העניין הוא שאני לא יודע איזה דגם לקנות, כמה אמפר וכמה וולט?? אם מישהו יוכל לעזור לי בהכוונה אני אהיה אסיר תודה..
עוד שאלה שעלתה לי היא שקניתי את הרכב מוגבה והוא יותר גבוהה בחלקו האחורי בכמה סנטימטרים מחלקו הקידמי, יש איזו סיבה מיוחדת לעניין או שפשוט עשו שם עבודה לא מקצועית??
המון תודה,
עידן.:p

tooshey
18-11-08, 20:16
שים לב עידן
מצבר להיילקס זה לא פשוט בכלל.
השלב הראשון שעליך לעשות הוא לספור עד חמש.
השלב השני זה לחזור לדף הנושאים של פורום טויוטה.

1
2
3
4
5 נושאים מתחת לשאלתך יש שרשור שהנושא הוא.....
הפתעה!!! מצבר להיילקס 99
(ואני אגלה לך סוד,למרות שבין 94 ל 99 יש הבדל בסרנים,דווקא במצבר יש דמיון רב)

לגבי השאלה השניה
זו בעיה באמת רצינית.

בברכה,טושי

eran4x4
19-11-08, 07:34
אהלן,

עוד שאלה שעלתה לי היא שקניתי את הרכב מוגבה והוא יותר גבוהה בחלקו האחורי בכמה סנטימטרים מחלקו הקידמי, יש איזו סיבה מיוחדת לעניין או שפשוט עשו שם עבודה לא מקצועית??

עידן.:p

זה בכוונה - בעקבות העליה של מחירי הסולר, שהאוטו יסע בירידה, זה חוסך דלק....

נמרוד
19-11-08, 08:39
המצבר הסטנדרי הוא 72 אמפר*שעה (Ah), אין שום בעייה למצוא מצברים כאלו אצל כל חשמלאי רכב או חנות חלפים. המחירים תודה לאל התחילו לרדת קצת בזמן האחרון.

לגבי ההגבהה - הכל יכול להיות... יש שרשור בראש הפורום (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=10054) עם תמונות של היילקסים והגבהות שונות, אני חושב שהוא יכול לעזור לך להבין מה המצב אצלך. אחר כך, אם תצרף כאן תמונות ו/או נתונים מספריים מדודים (כמו בשרשור הנ"ל) זה יעזור לנו לעזור לך.

zivi
21-11-08, 12:47
ראשית כל תודה על העזרה, תיארתי לעצמי שהמצבר יהיה מהדגם הסטנדרטי ולא יהיה מורכב להשיג אחד..
שנית, לגבי הנתונים אני עובד על זה ויעדכן את השרשור שלי בהקדם.
המון תודה.

-->