PDA

צפייה בגרסה מלאה : אביזרים (האם להזמין סילברדו חדש עם או בלי אבזור נוסף? - הכותרת נערכה)

ophirh2
20-11-08, 00:43
הי

אחרי הרבה קריאה בהרבה מקומות, הרבה בדיקות וחישובי כדאיות, הזמנתי סילברדו חדש.

נראה לי שהיבואן קצת קורע במחירים של האביזרים השונים (אמבטיה, קשת וכו'), שזה טבעי.
אני חושב שדברים שנוגעים בקרביים של המנוע (כמו האיתוראן), שווה לתת להם להתקין, גם אם זה קצת יותר יקר. אבל לגבי אביזרים אחרים:

עד כמה אפשר/כדאי להזמין את הרכב ערום, ולהתקין את הדברים באופן עצמאי? יש מקומות מומלצים וטובים לעשות זאת?

תודה!

sherifon
20-11-08, 09:18
לעניות דעתי ,עדיף לך לתת לסוכנות להתקין את כל האביזרים החיוניים והבעייתים כמו איתורן,עלוקה וכיוצא בזה,ולו רק מטעמי אחריות,רוצה לאמר,שעדיף לך שכל האחריות על ההתקנה תהיה עליהם (הסוכנות ממנה קנית את הרכב)כך שבשעת תקלה (וזה לא דימיוני בכלל ) לא יוכלו לגלגל את האחריות לתקלה למתקין כזה או אחר.
קישוטים ותוספות אחרות ,( כמו שציינת ) הסיכון העתידי הכרוך בהתקנתם פעוט ובשל כך ,לך לזול ביותר .

תתחדש

אייל
20-11-08, 10:16
מבחינת הסוכנות לא אמורה להיות בעיה להזמין את הרכב עירום. כמו שכתבת את הדברים שהם ירצו להתנער בעתיד התקן על אחריותם, לגבי שאר הדברים - סקר שוק. תתקשר למספר סדנאות/מתקינים ותשווה מחירים.
קח בחשבון שחלק מההתקנות ישביתו לך את הרכב לפחות לכמה שעות - תבדוק מהן ההשלכות מבחינת העסק שלך.

יוני5
20-11-08, 10:52
מנסיוני, אין בהזמנת התקנות האיתוראן ודומיהם בחברה כל קשר לאחריות וכיו"ב.

כשתהיה לך תקלה, כל מה שיעשו בחברה זה להזמין את המתקין (גיל-קאר וכיו"ב), ע"מ שיסדר את התקלה.

היתרון התיאורטי היחידי שיכול להיות, וזה אולי כן ואולי לא, זה שאם ידפקו מערכות נילוות, כגון מחשב וכיו"ב, אולי תוכל להימנע מלחמות האחריות.

בברכה ותתחדש,
יוני5

ophirh2
21-11-08, 18:56
תודה לעונים.

עד כמה קל/קשה להשיג קשת להעמסה + ארגז ציוד? יש מקומות שמישהו מכיר וממליץ?

efi 4 *4
21-11-08, 20:50
אני לא חושב שצריכה להיות לך כל בעייה להתקין כל דבר בתחנות התקנה למינהם שהן מורשות ובעלות שם טוב בהתקנות,תקלות יכולות לקרא בכל מקום גם בבונדדים שם מבצעים את ההתקנה ,אבל אם שם קוראת תקלה כל שהיא אין מקומית ואין מתשמכת לא תדע אף פעם כי תקבל את הרכב מוכן.
לגבי זמן ההתקנה של מערכת איתור בסדנות כל שהם בארץ אין הבדל בין ההתקנה בבונדדט ,רק בבונדט מחזיקים לך את הרכב עוד כמה ימים בלי סיבה מספקת כל הזמן מה תעשה?
כאשר אתה מתקין אצל מתקין חיצוני שגם מחזיק מעצמו מקצועי ובעל ידע תאמין לי שהוא לא יפחד לקחת סיכון מכל בעייה כל שהיא ולפי דעתי גם גם מבוטח על כך .
מנסיון אישי ג כשקרתה תקלה גם עם רכב חדש או משומש טופלה התקלה הלקוח הבין ואף חזר להתקנו נוספות .
אצלי ברכב פורד F350 התקנתי לא בחצר היבואן ואין שום בעיות והבדל במחיר ההקנה כמובן.

efi 4 *4
21-11-08, 20:56
לגבי התקנות חיצוניות עם כל הכבוד למתקיני חצר היבואן ראיתי הרבה סילברדואים שהתקינו להם אמבטיה או קשת ההעמסה ורק לשבור את הידיים למי שהתקין ,קח בחשבון שההתקנות בחצר היבואן עם על תקן התקנות פס ייצור ופחות השקעה אישית ברכב מה שתוכל לקבל אצל מתקין שם תקבל טיפול אישי יותר...

-->