PDA

צפייה בגרסה מלאה : במסגרת הריאורגניזציה: בחירת ארגז כילים

t_uri
02-05-04, 11:06
כבר כמה שנים שאני משתמש בארגזי תחמושת (ברוסים) בתור ארגז לכלים הידניים שלי. לפני כל עבודה אני פורש לפני את כל הכלים שבתוכו ובסוף העבודה אוסף. היתרון הוודאי של הארגז הזה הוא המימדים שלו, אבל זה גם היתרון היחידי. את האמת, בהתחלה, כשסט הכלים שלי הסתכם במפתחות אינצ'ים ומפתחות מילימטרים זה היה מספיק, אבל היום זה זוועה למצוע מפתח מסויים (אפילו את אלה שיש שניים או שלוש כמו 9/16 ו-1/2).

באיזשהו שלב בשנה האחרונה, החלטתי לקנות ארגז כלים "נורמלי" ולארגן את הכלים בו בצורה נוחה ונכונה. אני כמובן רוצה את התמורה הטובה ביותר לכסף שלי, לכן אני מתייעץ איתכם בבחירת סוג הראגז ואירגונו (חיים, בטח לך יש כמה פנינים).
שמתי לב שלרוב יש ארגזים מהסוג שנפתח כמו קופסת תפירה. יש המון יצרנים ומידות לארגזים מהסוג הזה במחירים שבין 150 ש"ח (לארגז "ללא אבא") ל-230 ש"ח (לארגזים של יצאני כלים מוכרים).
http://www.jeepolog.com/images/toolbox_pics/toolbox1.jpg

מישהו יכול להגיד לי לא לקנות סוג מסויים כי הוא התפרק לו אחרי חודש?
מישהו יכול להמליץ על חנות ומחיר (עדיף בת"א , למרות שתמיד אפשר לסנג'ר מישהו).
מה לגבי גודל הארגז? סוג המחיצות?

תשובות, בבקשה מבעלי ניסיון (גם שלילי).

מה אתם אומרים על סוגים כאלה:
http://www.icelandicsheep.com/Shearing%20Fall%202000/Lance's%20tool%20box.jpg

http://europa.eu.int/comm/enterprise/library/enterprise-europe/issue6/images/toolbox.gif

תודה.

אורי טל

ניר ל
02-05-04, 11:09
מצטרף לשאלה ומוסיף -
אלוי כדי בכלל לתכנן ולבנות ארגז לבד לצרכים שלנו, מה יהיה המפרט שלו ומאיזה חומר כדאי ?

אדי
02-05-04, 11:11
אני משתמש בארגזי כלים מפלסטיק, לא ממש ממליץ, אז אני אחכה שלא ישארו לי כאלה שלמים ואקנה משהו אחר - הדיון הזה מעניין גם אותי. הידיות מתפרקות והכלים בבלאגן בפנים.

נמרוד
02-05-04, 11:15
אני עברתי כמה סוגי ארגזים, כולל ברזנט וחזרתי לארגז הכחול והדפוק שמצולם בתמונה. לא לקחת ארגזי פלסטיק ברכב - הם מתפרקים. במיוחד כל התאים הצדדיים והעליונים.

האמת היא שאני, ואני מניח שגם אתה אורי, כבר הגעתי לשלב שיש לי מספיק תוכן לשני ארגזי כלים, אם לא יותר, ואז יש הגיון להרכיב ארגז כלים לטיולים שישאר ברכב, בקופסאת תחמושת קטנה או תיק ברזנט, ובבית שיהיה ארגז גדול ונוח, אפילו עגלת מוסכים מכובדת... ואז אפשר לעבוד כמו בנאדם. מה שנקרא "להתברגן".

הברזנט אגב עובד מצויין ברכב - התיקים האלו חזקים ועמידים מאד, אפשר להכניס לתוכם גם כלים יחסית ארוכים בניגוד לקופסאת התחמושת הקטנה שלך, ותופסים הכי פחות מקום באופן מוחלט. אם זה רק לשימוש בשטח, אידיאלי לדעתי. אם הארגז נועד גם לשימוש תכוף יותר, הברזנט פשוט לא נוח.

ארז
02-05-04, 11:18
ארגז זה משהו שקונים פעם במליון שנה....(אלא אם כן דורסים לך אותו..)
אני הייתי קונה פירמה טובה, וארגז כמה שיותר גדול, ברזל כמובן( כאלו דההה)
אם תתפוס אותי איזה יום נקפוץ לדרור כלי עבודה ותקבל שם הנחה גדולה....

זאביק
02-05-04, 12:00
אורי, זה הזמן לסנג'ר את זוגתך התופרת . . .
אני חושב על תיקים קטנים, כמו קלמרים, מבד איכותי (כזה של תיקים, שכחתי את השם), שנפתח ונסגר סביב עצמו עם סקוץ':
* אחד למתפחות מילימטריים
* אחד למפתחות אינצ'יים
* אחד לבוקסות
* אחד ארוך לידית כוח, ראצ'ט ועוד.
* ואז אין בעייה לשים הכל בברוס......

נמרוד
02-05-04, 12:06
אורי, זה הזמן לסנג'ר את זוגתך התופרת . . .
אני חושב על תיקים קטנים, כמו קלמרים, מבד איכותי (כזה של תיקים, שכחתי את השם), שנפתח ונסגר סביב עצמו עם סקוץ':
* אחד למתפחות מילימטריים
* אחד למפתחות אינצ'יים
* אחד לבוקסות
* אחד ארוך לידית כוח, ראצ'ט ועוד.
* ואז אין בעייה לשים הכל בברוס......

ואללא רעיון גאוני... תן למיקי פרויקט גמר עם עתיד! בשיא הרצינות!

עמי
02-05-04, 12:14
שים לב שארגזי המתכת שנמכרים בACE וכו', עשויים מפח דקיק, והם מתקמטים בקלות (ממש בקלות, ואתם יודעים כמה עדין אני ...).

וזאביק - קורדורה.

עירא
02-05-04, 12:20
לא צריך להמציא את הגלגל, צריך רק להגיע לאמל"חיה הנכונה.
ראיתי פעם משהו שנראה לי שעונה יחסית על כוונת המשורר, ריבוע בגידל בערך 30X40 עשוי מקורדורה שבפנים תפור גומי פעולה בשביל לתפוס את הכלים למקומם (מפתחות, מברגים, בוקסות, ראצ'טים, ידית כוח, פטיש קטן ובקיצור רוב הכלים) שמתגלגל סביב עצמו ניסגר עם סקוץ' ומהווה אחלה של "ארגז" כלים קטן לשטח, כאשר הדגש הוא כמו שנמרוד אמר שזה יהיה סט קבוע ברכב בלי קשר למה שנמצא בבית. ובנוסף לדבר הזה יש צורך בעוד ארגז לכלים הגדולים (לום, פטיש גדול וכו')
עירא

t_uri
02-05-04, 15:33
ידעתי שכדאי לי לשאול.

ארז, אולי אני אקפוץ לדרור כלי עבודה כדי לראות מה יש במלאי ואחרי ואז תקנה לי ואחזיר לך. תודה :) .

נמרוד. בזה אתה צודק, יש לי כמעט את כל הכלים שמופיעים ברשימה ובאמת אפשר לפצל את זה ליותר מארגז אחד.

את רעיון השימוש בברזנט אני מכיר מאבא של מיקי. הוא לוקח איתו באוטו כלים אגודים בתוך ברזנט עם כיסים מגולגל וקשור.

אישית, אני מעדיף את רוב הכלים שלי איתי. בתיכנון שלי (ריאוגניזציה, זוכרים? ) יש אפשרות לזיווד נעול בג'יפ, עד אז אני סוחב בידיים וזה מעיק. ד"א, ההבדל בין סה"כ הכלים שלי למינימום שאני רוצה לקחת איתי הוא לא גדול. אני לא מדבר על מגרזת, חולצים וכאלה, או.קיי.

זוגתי. הצחקת אותה :P . זה לא שהיא לא תסכים, פשוט זה יקרה רק בעוד 100 שנה. לקח לה לתפור בשבילי 10 ס"מ של בד יוטה בערך שנה וחצי (התחילה בתחילת החורף שעבר וסיימה במהלך טיול פסח). תיקים, אני אתפור לבד.

עמי. זה בדיוק מה שרציתי לדעת.

עירא. אני לא עושה מילואים :roll:

אורי טל.

eran4x4
02-05-04, 16:29
אמור להיות באודים בחור שמיבא "תיקים" כאלו (תיק טפור נפרש).
פגשתי אותו שנה שעברה (או לפני שנתיים) בדיונה בניצנים הוא טען שהם מוחרים ליחידות מובחרות וכדומה, יכול להיות שיש לי עדיין את הטלפון שלו אבל הסיכוי לא גדול.

לי יש תיק מקרטון מסיבי מצופה חומר פלסטיק שהגיע לארץ לפני כ 15 שנה כארגז כלים מקורי למשאית של MAN משרת אותי מאז בנאמנות (כולל רוב הכלים) לכל הכלים הגדולים, את הקטנים אני שומר במזוודת פלסטיק קטנה.

Bulldog
02-05-04, 16:33
קוראים לזה בנדולרה.

asafk
02-05-04, 19:59
אני בעד:
א. 2 ארגזי מתכת עם מגירות וחלק עליון נפתח (משהו כזה:)

http://img.epinions.com/images/opti/26/c5/dbfac3b4f6d8ae029814c4732d2102bf1-resized200.jpg

ב. 3 "תיקי כלים" מתגלגלים מבד. - בתוך ארגז גדול מפלסטיק.

כרגע הכל אצלי ב:
א. ארגז גדול מפלסטיק לכל הציוד ה"גדול", כולל פטישים, סטים של מפתחות וסטים של בוקסות. להתמצאות נוחה- הסטים של המפתחות קומבינציה או רינג- רינג מסודרים על טבעות סנפלינג קטנות, הסטים של הבוקסות מסודרים כל אחד בפלסטיק ארוך שמיועד לסט, או על פס עם בליטות שמיועד לזה, הסטים של המפתחות פתוח- פתוח נמצאים בתוך בד מגולגל.
ב. ארגז כלים קטן מפלסטיק לכל הדברים ה"קטנים"- פליירים, מברגים קטנים, סט 1/4 וכו'
ג. ארגז כלים קטן מפלסטיק לכל מה שקשור לחשמל

זה הסידור עד שהארגז הגדול יישבר. בינתיים הוא מראה עמידות יפה מאוד. ואני לא עדין כמו עמי.

אסף.

חנן א.
02-05-04, 20:04
ארגז מפח עלול לעצבן כי הכלים מרעישים בתוכו.
לדעתי תיק ברזנט עם פתיחה רחבה למעלה, יש כאלה עם ריצ'רץ' בצורת ח , זה סידור מצוין, גם כי הכלים לא ירעישו בתוכו, וגם כי הנפח שהוא תופס זה הנפח של הכלים נטו, והוא "נמרח" למקום שבו אתה שם אותו, ותופס את מינימום המקום האפשרי.

נמרוד
02-05-04, 20:49
אני מסכים עם חנן. נסעתי הרבה זמן עם תיק כזה, שעלה לי 50 שקל באיזה מבצע בשז"ר אם אני זוכר נכון. הכיל את הכל כולל פטיש 2 קילו וקופסא קטנה עם הבוקסות בלי בעייה, ואכן תופס מינימום של מקום, ולא מרעיש, עמידות מצויינת. אבל בגלל שזה היה ארגז הכלים העיקרי שלי, ומצאתי את עצמי לפני שנה בפני כמה עבודות גדולות במכה אחת, חזרתי לארגז המתכת שמאפשר פריסה. הברזנט סבבא בשטח בחירום, לא נוח לעבודה מסודרת בבית.

t_uri
02-05-04, 21:28
נראה אם כך שהכי נוח יהיה לאגוד כילים לפי נושאים בברזנטים מתגלגלים (מפתחות לפי נושאים בנפרד, פליירים בניפרד, מברגים במפרד) ובשקיות ברנטים (דברים יחסית קטנים ופחות שימושיים כמו מנורת ביקורת, פילר גייג', סט אלנים וכד') ואת כל החבילות לשים בתוך תיק ברזנט מרובע אם ריצ'רץ' בצורת 'ח' כמו שחנן הציע. ד"א. בסידור הזה מתכוון לכלים ולא כל ציוד מתכלה.

אורי טל.

אלון_ק
02-05-04, 22:47
אם אתם רוצים מנשא כלים מקורדורה, תפור יפה והכל, תארגנו שרטוט מסודר של זה, כמויות נדרשות וסכום סמלי - יש לי מילואים עוד מעט, אני אדבר עם המתפרה של היחידה שלי שיכינו הכל ויתפרו לכם. הסכום יהיה עבור החומרים והעבודה של החייל התופר - הם עושים עבודה טובה, ואני מעדיף לתת לחייל להרוויח מלתופר מקצועי. מקסימום, אם זה לא יסתדר, אני מוכן לרכז את ההזמנה שלכם אצל "מרעום דולפין" (חברה שעושה כאלו דברים) וייצא לנו מחיר לא רע.

בחירת החומרים עלי - אחד החיילים שלי היה אחראי על דברים כאלו פעם, אני אתייעץ איתו ונצור משהו שיעמוד בסטנדרט צבאי לשטח, כך שלנו הוא בטוח יתאים.

נמרוד
02-05-04, 23:19
אם אתם רוצים מנשא כלים מקורדורה, תפור יפה והכל, תארגנו שרטוט מסודר של זה, כמויות נדרשות וסכום סמלי - יש לי מילואים עוד מעט, אני אדבר עם המתפרה של היחידה שלי שיכינו הכל ויתפרו לכם. הסכום יהיה עבור החומרים והעבודה של החייל התופר - הם עושים עבודה טובה, ואני מעדיף לתת לחייל להרוויח מלתופר מקצועי. מקסימום, אם זה לא יסתדר, אני מוכן לרכז את ההזמנה שלכם אצל "מרעום דולפין" (חברה שעושה כאלו דברים) וייצא לנו מחיר לא רע.

בחירת החומרים עלי - אחד החיילים שלי היה אחראי על דברים כאלו פעם, אני אתייעץ איתו ונצור משהו שיעמוד בסטנדרט צבאי לשטח, כך שלנו הוא בטוח יתאים.

אני בעד... בוא נפגש מתישהו ונשב על נייר ועיפרון.

עירא
02-05-04, 23:32
אני מזמין 2 :lol: :lol: :lol:

eran4x4
03-05-04, 00:00
אני גם בפניים

אייל
03-05-04, 10:05
יש בחור בחיפה בשם ניר.
כדי לייצר "נקניק" כזה שיכיל כלים בתאים בגודל של 50 ס"מ על 30 ס"מ הבחור רוצה כ-75 שקלים (ואם מדובר על כמות גדולה - זה יהיה פחות).

יקר מדי?

זאביק
03-05-04, 10:13
לא יקר, אבל מה זה אומר ?
שרטוט סכמטי ?

t_uri
03-05-04, 10:16
אבא של חברה שלי מסתובב עם כאלה:

http://www.hait.ac.il/students/urile/תמונות/pix/jeep/general/p1010122.jpg

כדי שיהיה נוח לדעת מה יש בפנים, יהיה אידיאלי אם כל אחד בצבע שונה.

אורי טל.

t_uri
03-05-04, 10:17
בכל מקרה זה לא בעיה. היצרנים עושים את זה לפי סקיצה.

אייל
03-05-04, 10:48
כמה זה מחיר הגיוני לאחד כזה שאורי פרסם?

shachar
03-05-04, 11:55
אני גם אשמח להצטרך להזמנה של תיק כזה

נמרוד
03-05-04, 17:43
יפתח כתב:

אחרי המון ארגזי כלים נוצצים שקניתי מברזל ומפלסטיק נשארתי עם תיק כיווץ מיוחד (היעוד המקורי עבור תוספת משקל לטרקטורונים) והוא עושה את עבודתו נאמנה.
בזמנו קניתי בעקבות נמרוד ארגז ברזל איכותי, אבל הרעשים בכל קפיצה שיגעו אותי.

פתרון תיק הקורדורה מעולה, אני עובד עם תיקים כאלה במילואים.
הרעיון הוא יריעת קורדורה שעליה תפורים תאים קטנים מבד גמיש בהתאם לכלים אותם אנו מתכוונים לשאת, כולל תאים קטנים לבוקסות.

כדי לקדם את תפירת התיק כדאי לחשוב יחד על סוגי הכלים שאנחנו רוצים שיהיו בתוכו (בלי להפריז) ולהעביר לבחור שתופר דוגמאות כדאי שיתאים זאת לתיק.

הפיתרון מעולה מכיוון שבעת תקלה נישאר רק לפרוס את היריעה ולראות את כל הכלים מסודרים.
כמובן שמומלץ לרשום עליה את סוג הכלים ליד כל תא.

סוזי המשתוללת כתב:

או להשתמש בחומר פלסטי שקוף לבניית התאים

shachar כתב:

א.אני אשמח לקנות כזה כאשר יהיה כבר שקלתי את האופציה של למידת תפירה
ב. הבעיה בתאים שקופים היא העמידות שלהם לאורך זמן הגמישות הנמוכה והם אינם אוהבים שמש וחום.

הדבר הבסיסי ביותר שהייתי מצפה הינו מקום לסט רינגים סט מברגים
מקום למספר פליירים גבקה שבדי וכו
כל האביזרים מאריכים מפרקים לבוקסות

כמה כיסונים שיתאימו לכלים קטנים כמו מפתחות אלן בוקסות קטנות סרט בידוד ושונות

ושהיריעה החיצונית תתקפל פנימה לפני גילגול 1. כדי שהקלים לא יחליקו 2. בפריסה יש יותר מקום לפיזור כלים וברגים (אולי לתפור יריעה מגנטית קטנה כמו שלטים שמצמידים "ל" כדי להניח עליה ברגים קטנים כדי שלא יאבדו)

asafk
03-05-04, 20:07
אורי, מה שמצולם זה נרתיק למפתחות. יש כאלה גם לסט בוקסות, וגם ליותר מזה. כבר אמרו- אם רוצים דוגמאות טובות, צריך לחפש באמל"חיות הנכונות.

אם כבר עושים הזמנה מרוכזת, כמה יעלה כזה תיק קורדורה שעליו מודפס :
http://www.jeepolog.com/_borders/jeepolog_top.jpg

:?: :?: :?:

אסף.

עירא
03-05-04, 20:40
איפה כל אלו עם ששירתו סכין בין השיניים???
לרוב באמלחיות של היחידות המיוחדות שג'יפים (או לנדרוברים) משמשים צוותים לוחמים יש בדיוק את התיקים שצריך.
אם מישהו יכול לארגן אחד (לצורכי העתקה) יהיה מעולה. (את תהליך הלמידה הם כבר עשו והמוצר שהגיעו אליו דיי טוב)
ואני בדעתו של אסף רעיון מצויין.
עירא

אלון_ק
03-05-04, 22:42
בקיצר, אני מתלבש על הנושא. עדכונים יגיעו.

וכן, אני אטחן לנמרוד בשכל שזה חייב להיות עם הסמל...

t_uri
03-05-04, 23:05
אסף אתה צודק. זה בסה"כ תיק די סטנדרטי. את האמת, ראובן קנה עוד לפני די הרבה שנים בהולנד תיק כזה (ד"א, איכותו נמוכה בהרבה מהתיק שצילמתי) ואחרי שהוא נגמר הוא הביא אותו לתופר שייצר לו עוד כמה כאלה משימשונית. הוא הראה לי את המקור שאותו הוא שומר ומביא לתופר כל פעם שמלאי התיקים נגמר.

בהקשר למה שיפתח כתב:

כדי לקדם את תפירת התיק כדאי לחשוב יחד על סוגי הכלים שאנחנו רוצים שיהיו בתוכו (בלי להפריז) ולהעביר לבחור שתופר דוגמאות כדאי שיתאים זאת לתיק.

ראובן עומד להזמין עכשיו עוד תיקים לעצמו והוא רוצה להוסיף לתיק מהדוגמה הזו עוד שני תאים רחבים יותר ("הניסיון מראה שזה מה שחסר שם").

הרעיון של הכיתוב מגניב :!: :idea: :lol:

אורי טל.

eran4x4
04-05-04, 07:32
נראה לי שהיתרון של שימשונית זה חוסר ספיגת נוזלים (שמן), לעומת קורדורה, היתרון של הקורדורה היא עמידות (מתגלגל יותר טוב מהשימשונית ש"נשברת" בצורת הגלגול הזאת).

נמרוד
04-05-04, 07:52
נראה לי שהיתרון של שימשונית זה חוסר ספיגת נוזלים (שמן), לעומת קורדורה, היתרון של הקורדורה היא עמידות (מתגלגל יותר טוב מהשימשונית ש"נשברת" בצורת הגלגול הזאת).

קורדורה, ללא ספק עדיף! שיספג השמן, אז מה?

השמשוני יחיעם
04-05-04, 08:37
בוקר טוב,,

אולי יותר פשוט,,,

לחלק את "הרצפה הימנית (ליד כיסא הנוסע)" לתאים בגובה של מס' סנטימטרים להוסיף מכסה נשלף וזהו.

כל הכלים נמצאים ב""שלוף"" במקום להתחיל לנבור מתחת לציוד עד מציאת הארגז המתאים, תמיד בדיוק מה שצריכים נמצא במקום הכי הכי עמוס לא???

נכון,,לא מתאים לאותם אשר אוהבים לצלוח נהרות סוערים.

ו,,,תחשבו על זה :lol: :lol:

נ.ב. אצלי בג'יפ הכינו מגרות מיוחדות לציוד ככה שהכל כמעט ב"שלוף" :D

יפתח
04-05-04, 10:02
אין מה להמציא את תיקי הכלים וסוג הבד.
אני עובד עם תיקים כאלה במילואים לא מהיוםי, השיקול הוא כמובן שהכל פרוס מול העיינים (גם בלילה) וכמובן שלא מרעיש.
למרות שזה ניראה כמו שיקולים צבאיים, אלא בדיוק השיקולים גם שלנו.
כדי לקדם את הנושא אני צריך רשימת כלים סופית שהיתם רוצים בפנים (לא להגזים)
אצלי במילואים רוכשים את התיקים האלו מספק חיצוני, שעליו אני מתכוון לפנות.

אייל
04-05-04, 10:28
יפתח, הכלים מפורטים בכתבה באתר (רק הכלים בלי כל המסביבים). אני חושב שזה לא משהו מוגזם בכמות.

סט בוקסות
בוקסה לאום של מיסבי הטבור
ידית כוח
ידית מומנט
סט מפתחות פתוח/סגור
"מפתח גמד" - מפתח פתוח או סגור קצר מאד, המאפשר גישה נוחה למקומות בעייתים.
סט מפתחות "זול" לגיבוי
רינג-ראצ'ט
מברגים פיליפס ושטוח בינוניים לעבודה כללית. מברג "קנר" - מברג שטוח ארוך וחזק, משהו בין מברג רגיל לאזמל. . מברג קצר, Stubby די חיוני למקומות עם גישה קשה.
סט ביטים ומברג אוניברסלי בעל ראשים מתהפכים הוא אופציה
סכין יפנית
משור ברזל
פטיש שני קילו
סט מפתחות אלן
מפתח שוודי
פלייר שפיץ
פלייר שטוח (רגיל)
קטר
2 פלייר פטנט ViceGrip
פלאייר לטבעות circlip
מברשת פלדה

נמרוד
04-05-04, 11:54
באמת שאין מה להמציא כמו שיפתח כתב. גם אין לדעתי טעם להכנס לרשימת הכלים, בוא נראה מה מצוי בשוק/מילואים, וסביר להניח שזה מספיק טוב.

יפתח, תור קשר עם הספק, קח תיק אחד לדוגמא, צלם, שים פה, אם זה טוב והמחיר טוב, הנה הוא מצא לעצמו עוד שוק קטן! כנ"ל אלון.

אם יש מבחר של תיקים כאלו, לדעתי אנחנו רוצים את הכי גדול. לרובנו יש כלים לא פחות אלא יותר מאשר תקן הזיווד אפילו של טנק, שלא לדבר על האמר סיור.

Bulldog
04-05-04, 11:58
בוא ניסגור על אביר כת"קל.

eran4x4
04-05-04, 12:29
יש סיכוי סביר שקטן\בינוני פלוס גדול גם הולך

מה שלי חשוב זה מקום ל
8 מפתחות גדולים (רינגים, פתוחים, רינגרצ'ט וכו)
אביזרי בוקסות ללא הבוקסות (ידיות, רצ'טים, מאריכים), את הבוקסות אני לא מכיר דרך יעילה לשמור ב"ארגז" כזה, עם יש השמח ללמוד.
4 פליירים קטנים
4 פליירים גדולים (ג'בקה וכדומה).
6 מברגים
20 מפתחות קטנים
5 כיסים לאביזרים של 3*3*12 ס"מ לטובת סטים של הלן, כוכב, ביטים וכדומה

פטיש גדול, מסור ברזל, בוקסת אומים - לא נראה לי שמקומם ב"ארגז" זה.
את מפתחות האלן, הביטים, הבוקסות,

AvigdorAharon
06-05-04, 07:35
כמובן שאם מתארגנת קבוצה, גם אני רוצה!!!

אביגדור

אדי
06-05-04, 15:12
משהו בסגנון הזה?
http://content.sears.com/data/product_images/009/59152/00959152000-dlv.jpg
200$ בלבד ... :roll: .

מה הערכת המחיר לתיק קורדורה עם תאים לכלי עבודה שונים?

shachar
06-05-04, 15:29
תיקי כלים בצורת מזוודה רכה ניתן להשיג גם בסביבות 200 שקל

אפרופו כלים

למי שמעונין טכנו צינור מיצחק שדה מוכר סט סיגנט 1/2 32 חלקים ב 270+מעם
בעל הבית איש מאוד נחמד וסבלני

לא עמדתי בפיתוי..........

shachar
08-07-04, 11:33
בקיצר, אני מתלבש על הנושא. עדכונים יגיעו.

וכן, אני אטחן לנמרוד בשכל שזה חייב להיות עם הסמל...

משהו התקדם ?

מאיר רוטברג
08-07-04, 15:48
4 שקל פחות ממה שקניתי מתחת למשרד בלי ללכת יותר מ 30 מטר מהמשרד

shachar
09-07-04, 08:09
מאיר הנושא המקורי הוא תיק כלים

לא מחיר של סט בוקסות

zsahi
09-07-04, 08:52
אני הייתי קונה פירמה טובה, וארגז כמה שיותר גדול, ברזל כמובן( כאלו דההה)
...

יש בעיה עם לקבל עצות מארז, הוא גדול מידי וחזק מידי (אני לא כותב טיפש מידי כי הוא גדול מידי). בעצתו קניתי ארגז מתכת איכותי וגדול ואכן זה פתרון מושלם להחזיק את רוב הכלים ברכב אבל להוציא אותו ולהשתמש בו גובל בבלתי אפשרי. הארגז פשוט כבד מידי ובן אדם נורמאלי לא מסוגל להרים בלי להתכן בקילה, אז אם אתה הולך על ארגז מתכת עדיפים שניים קטנים ואיכותיים.

אלון_ק
09-07-04, 10:58
השבוע הקרוב אני במילואים, אני אצלם ואשתדל להביא גם מידות של תיקים צבאיים.

קיד
09-07-04, 22:39
http://community.webshots.com/photo/161277447/161277651VXBorw

http://community.webshots.com/photo/161277447/161277671dGEVkW

http://community.webshots.com/photo/161277447/161277695OSyUaY

http://community.webshots.com/photo/161277447/161277719bmowRs

http://community.webshots.com/photo/161277447/161277733QGhGYF

http://community.webshots.com/photo/161277447/161277766CgIjKw

http://community.webshots.com/photo/161277447/161277632lkKmRw
אין כמו ארגז בד כי: הוא תופס מעט מקום, הוא אינו מקרקש, הוא שומר על ניקיון הכלים, והוא שולחן עבודה מצויין בשטח. התיק הנ"ל נתפר ע"י צה"ל. הבד דומה מאוד לבד של אוהלים. הסרטים השחורים הם סרט גומי רגיל כמו באפודים. אני מקווה שהמידות ברורות.
בברכה,
קיד.

niva4x4
09-07-04, 23:31
גם אני נכנס לרשימה

גיא
10-07-04, 00:53
אני גם זקוק לתיק כלים ....

asafk
10-07-04, 01:30
http://www.toolpak.com/

אסף.

asafk
10-07-04, 01:50
http://www.tecratools.com/pages/service/graphics/88800l.gif

http://www.tooled-up.com/artwork/ProdImage/TB19996.jpg

http://www.gemplers.com/pix/prod/P07004-1.jpg

אלון_ק
10-07-04, 02:26
אני חושב שעדיף גומי הפעלה מאשר כיסים קבועים לבוקסות ולרינגים. הרבה יותר נח להכניס ולהוציא אותם כך וכן זה מאפשר ורסטיליות גדולה יותר. הכי חשוב, זה מחזיק את הכלים במקומם הרבה יותר טוב.

גיא
10-07-04, 23:10
אני לא יודע מה זה גומי הפעלה אבל יש לי חשש שלדברים האלו יש אורך חיים מסויים ואחרי זה הם מאבדים את התכונה האלסטית שלהם.

לא עדיף כיסים עם סקוטש או רוכסן לדברים קטנים ?

עירא
11-07-04, 01:12
אני לא יודע מה זה גומי הפעלה אבל יש לי חשש שלדברים האלו יש אורך חיים מסויים ואחרי זה הם מאבדים את התכונה האלסטית שלהם.

לא עדיף כיסים עם סקוטש או רוכסן לדברים קטנים ?
לא.
כמו שכתבתי בתחילת השרשור, עם זה עובד טוב מאוד עבור יחידות צבאיות שמשתמשות בתיקים הללו באופן שוטף אין שום סיבה הגיונית שזה לא יעבוד עבורינו.
הגומי אכן יתבלה מתישהו אבל עדיף שהוא יתבלה אחרי כמה שנים מאשר שנסבך לעצמינו את החיים בהוצאת הקלים מהתיק. אני חושב שבצבא הם כבר עשו את תהליך הפיתוח והגיעו למוצר הזה שהוא הנוח ביותר ואנחנו רק צריכים להעתיק.
אלון, אתה כתבת שתדבר עם חברה ביחידה שלך וגם כתבת שאתה במילואים השבוע, נו יהיו לך הצעות מחיר???
עירא

קיד
11-07-04, 11:21
אנסה שוב להעלות את התמונות של תיק הבד.
צריכות להיות שם 8 תמונות.
קיד.
http://community.webshots.com/photo/161277447/161277651VXBorw

AvigdorAharon
11-07-04, 12:28
נראה מעניין!

יש אפשרות להשיג כזה, או שנחכה לאלו שהרימו את הכפפה?

אביגדור

niva4x4
11-07-04, 16:00
אני לא מצליח להעלות את האתר אולי יש מצב לצרף את התמונות כמו קודמך זה יהיה סבבה ?

שולי

אלון_ק
17-07-04, 14:57
טוב, צר לי לאכזב אבל לא הספקתי להגיע לזה הפעם. איך שהנחתי רגלי ביחידה זרקו אותי לטלטולית ומשם לשטח.

כעקרון, הצעות מחיר אני יכול לקבל בלי קשר ליחידה - אנחנו רק צריכים לקבל החלטה לגבי התצורה הסופית של מה שאנחנו רוצים, לאפיין חומרים ולעבודה.

גומי הפעלה אכן יתבלה עם השנים. פק"ל הקפה שלי עובד כבר 3 שנים בשטח ואין איתו שום בעיה - ויש בו הרבה גומי הפעלה. כיסים עם רוכסן (וולקרו ייצא יותר זול) הם בגדר חובה, לדעתי, משום שלכולנו יש אי אלו מפתחות אלן ושאר דברים קטנים שצריכים כיסים שמהם הם לא ייפלו.

השאל היא על אילו כלים אנחנו מתכווננים? לדעתי תחום היעילות של "ארגז כלים" מבד כזה יישמר רק כל עוד אנו שמים בו רינגים, ראצ'טים, מברגים וכד'. אני לא חושב שצריך בו מקום לפטישים, חולצים ומפתחות מומנט - אלו כבר גדולים מדי. בקיצור, לדעתי צריך לאגד בזה רק את הכלים הקטנים יותר. דעות?

אייל
17-07-04, 20:39
2 בנדולרות למפתחות פתוח-סגור (אנטשי, מ"מ ורינג-ראצ'ט ).
בנדולרה נוספת שתכיל:
מברגים שונים, פס מתכת של בוקסות, רצ'ט ומאריכים, סכין יפנית, סט אלן, פלייאר/קאטר,

כל זה נכנס לתיק בד גדול שיכיל גם את הדברים הבאים שיטיילו חופשי:
ידית כוח, ידית מומנט, פטיש שני קילו, מפתח שוודי, מברשת פלדה וכו'.

אם תהיה כמות סבירה אני מניח שכל בנדולרה כזאת תעלה כ-50 ש"ח, תיק חזק כל אחד בטח מחזיק כך שבכ-150 ש"ח אפשר יהיה לייצר ארגז כלים מאוד נח.

דעתכם.

נמרוד
18-07-04, 17:46
טוב, צר לי לאכזב אבל לא הספקתי להגיע לזה הפעם. איך שהנחתי רגלי ביחידה זרקו אותי לטלטולית ומשם לשטח.

כעקרון, הצעות מחיר אני יכול לקבל בלי קשר ליחידה - אנחנו רק צריכים לקבל החלטה לגבי התצורה הסופית של מה שאנחנו רוצים, לאפיין חומרים ולעבודה.

גומי הפעלה אכן יתבלה עם השנים. פק"ל הקפה שלי עובד כבר 3 שנים בשטח ואין איתו שום בעיה - ויש בו הרבה גומי הפעלה. כיסים עם רוכסן (וולקרו ייצא יותר זול) הם בגדר חובה, לדעתי, משום שלכולנו יש אי אלו מפתחות אלן ושאר דברים קטנים שצריכים כיסים שמהם הם לא ייפלו.

השאל היא על אילו כלים אנחנו מתכווננים? לדעתי תחום היעילות של "ארגז כלים" מבד כזה יישמר רק כל עוד אנו שמים בו רינגים, ראצ'טים, מברגים וכד'. אני לא חושב שצריך בו מקום לפטישים, חולצים ומפתחות מומנט - אלו כבר גדולים מדי. בקיצור, לדעתי צריך לאגד בזה רק את הכלים הקטנים יותר. דעות?

אלון, תרשה לי... אני מכיר את התארגנויות האינטרנט האלו טוב... אם תחכה עד ש"נאפיין" את ה"דרישות" כבר ימציאו בנאסא את החומר שיוציא את הוולקרו לגמלאות.

מכיוון שבהתארגנות הזאת יש לי עניין אישי, אני לא רוצה שהיא תיפול... ולכן צריך לפעול. צור קשר עם המפעל, תשיג מהם קטלוג, או שתלך אליהם ותצלם עבורנו את התיק שנראה לך מספק. לא צריך להמציא, בטוח שאחד התיקים שהם מייצרים עבור "מיטב בחורנו" טוב בשבילנו. אם תמונה או שתיים ברורות של המוצר שאתה חושב שהוא מספיק טוב עבורנו, תחזור לכאן, יחד עם מחיר (תשיג הצעות מחיר עבור 10, 20, 30 יחידות. פחות מ10 - אין טעם, יותר משלושים - קשה לי להאמין שיהיו), ולעסק. אני מתחייב לקנות אחד, וסומך על החושים שלך

(אני מסכים עם כל ההערות שהועלו במהלך הדיון, וגם עם הקונטרות שלהן. זה צריך להיות גדול, מקום ללפחות 30-50-100 מפתחות :lol: , כולל כיסים נוחים לדברים הקטנים ושיתגלגל למשהו אטום למדי שהדברים לא נופלים מתוכו - בקיצור, מה שטוב לצה"ל טוב גם לי)

אלון_ק
18-07-04, 20:00
יהי כן. אני אתחיל לאסוף איפיונים בקרוב מאוד מהחברות.

בכ"ז אם למישהו יש הצעות שעוד לא הועלו או דגשים שלא ברורים מאליהם, מן הראוי שיפרסמו אותם פה. אני אעלה את התמונות ברגע שאקבלם.

ע"מ לאמוד את כמות הערכות הנדרשות, אבקש מכל המעוניין לשלוח לי ה"פ בה מצויין טלפון, כתובת וכמות נדרשת. בשלב זה אני רק אבקש הצעות מחיר וכד', אחרי שנראה על מה מדובר אני אתחיל להרים טלפונים ולוודא. ההודעה איננה בגדר התחייבות, אבל אל תשלחו אם אתם לא בטוחים שאתם רוצים.

אלון.

קיד
18-07-04, 20:29
אלון ונמרוד,
תיק כלים דומה לזה שיש ברשותי, עולה מעל 200 ש"ח לצרכן.
במידה ואתן רוצים את התיק שלי בתור דוגמא, אתם מוזמנים.
קיד. 088690650

AvigdorAharon
18-07-04, 22:39
כבר אמרתי שאני רוצה?

אלון, נמרוד צודק, יותר מידי דעות, פחות מדי עבודה...

תן מה שיש להציע, אני בטוח שמי שבאמת רוצה אחד (או כמה) כזה, יקנה.
זה מזכיר לי את השאלה:
"...למה יהודי לא *&^% ברחוב?"

אביגדור

asafk
18-07-04, 23:46
אני צריך תיק (או שניים) עם מקום לסט מילימטרי מלא ולסט אינצ'י מלא, כולל סט 1/2", סט 3/8", ושני סטים של מפתחות - מכל סוג.
אני ממליץ לחשוב לטובת הבוקסות על "סרגל" מתכת או פלסטיק שעליו מולבשות כל הבוקסות- זה מה שמסדר את הבוקסות אצלי בארגז, ובלי זה הם יתבלגנו בתוך תיק- זה במקום כיס לכל בוקסה.

אסף.

סולי
18-07-04, 23:52
מעוניין נוסף.. נרשם.

אני רק אחכה לתמונות של המוצר הסופי ומחיר.

רק לפרוטוקול, אני תומך בדעתו של אייל.
תיק מגולגל בתוך תיק גדול הכולל את הכלים הגדולים והכבדים.

enakar
19-07-04, 00:10
אני גם מצטרף להזמנה.
אהבתי את סגנון הבנדולרות בתמונות של אסף.
אני בעד בנדולרות נפרדות בצבעים שונים לפי נושאים.

niva4x4
20-07-04, 10:23
אומנם כבר לא NIVA4X4 אבל עדיין מעוניין בסט אפ המדובר

שולי

נ.ב
תודה על הברכות וכן אני רוצה להיות יותר גבוהה ממך !!! אלון .

shachar
20-07-04, 10:39
לה התאפקתי והזמנתי שתי בנדולרות מחו"ל
http://www.gemplers.com/pix/prod/P07004-1.jpg[/url]

http://www.gemplers.com/pix/prod/P07004-1.jpg

עולה 15 דולר ליחידה - הבעיה רק דמי המשלוח.......

בכל מקרה לא ממש הספקתי להתעסק עם התאמת הכלים אבל, עושה רושם קצת קטן. סט בוקסות חצי לא יכנס במיוחד עם יש בוקסות גדולות או ארוכות (יש לי סט 1/2 של סיגנט)

סט רינגים מברגים פליירים וכלים שונים אכן יכנסו

אייל
20-07-04, 14:37
רולרים (ככה קוראים לבנדולרה בחנות):
15 תאים מקורדורה 60 ש"ח כולל מע"מ.
20 תאים מקורדורה 75 ש"ח כולל מע"מ.
בצבע שחור בלבד... :? :?

פס מתכת לבוקסות:
חברה עלומת שם כ-40 ש"ח לפני מע"מ.
HAZET כ-80 ש"ל לפני מע"מ.

mate
21-07-04, 13:32
אייל
איפה נמצאת החנות המדוברת?
רז

kiko
26-07-04, 19:19
פתרון נחמד שניתן לקנות ב'רסטה 4X4' בצומת גדרה. המחיר, אם אני לא טועה, כ-200 שקל.
http://imgsrv.pic4u.co.il/f638d4af626a5f245646ebbc7f6dbcb0020000.a spx

http://imgsrv.pic4u.co.il/f638d4b06452829cd945dc9e1a7c9d90020000.a spx

http://imgsrv.pic4u.co.il/f638d46485e49208364bdf9e1e396520020000.a spx[/img]

לכל כלי יש תא כך שהכלים לא מרעישים ולא נופלים.

גיא
27-07-04, 00:24
אלון תרשום אותי.

גיא
27-07-04, 17:00
התיק הזה של רסטהכ ניצפה היום אצל פרו-ג'יפ ב 170 שקל.

לאחר בדיקה ניראה כמשהו רציני מאוד וכניראה שאני אקנה כזה אחד.

-->