PDA

צפייה בגרסה מלאה : ממש משעמם פה..

tzagi
21-11-08, 08:26
מישהו מכיר איזה אופרה סבון אמרוקאית? :-)

Viper
21-11-08, 13:30

"האח הגדול"... :D:D:D

(אבל אז תשתעמם יותר...)

דרור הראל
21-11-08, 14:41
ג'ו,

אולי אם משעמם לך,תעזור לי למצוא בארה"ב את המכונה אני מחפש?

אני מעוניין בחומר טכני,אתר אינטרנט-או מקורות אחרים שדרכם אוכל למצוא מכונת לחיתוך ברזלי זוית,אני מכיר מכונה מיושנת עם גלגל תנופה שעשתה עבודה מצויינת במסגריה של הקבוץ ואני מחפש משהו כזה ובפירוש לא מחפש מסור או סוג של מסור-אני מדבר על מכונה שעובדת בסגנון גליוטינה או מכבש,מכה אחת והברזל נחתך וכמו כן מאפשרת חיתוך של פלחים וחיתוך זויות בברזל זוית לפני כיפוף.

המכונה דרושה למפעל בגאמייקה.

תודה דרור הראל

tzagi
21-11-08, 14:49
אתם גם כן אתם,

משעמם פה, באתר.
לי לא משעמם בככככככככללללל, למעשה, אני מוכן לשלם שיהיה משעמם יותר....
השרשור הזה....נועד כבדיחה פנימית למטרת הוצאת עצבים, וכמובן....כולם מוזמנים

ודרוד, אולי תביא תמונה של ה"כלה"?

דרור הראל
21-11-08, 17:02
אין לי תמונה-המכונה הנ"ל בישראל ואני בעולם השלישי.

המכונה היתה מסוג מכבש עם גלגל תנופה ענק,היה לה מתקון לחיתוך ברזלי זוית,וברזל שטוח,כמו כן ניתן היה להוריד "משולשים" מברזלי זוית כדישניתן יהיה לכופף אותם וליצר מסגרת.

אני מחפש משהו בסגנון למחלקת היצור שלנו-אני מניח שהיום כבר לא עובדים עם גלגלי תנופה,אלה עם בוכנות ומנועים.

דרור הראל

tzagi
21-11-08, 17:10
אין לי תמונה-המכונה הנ"ל בישראל ואני בעולם השלישי

דרור הראל

מה אתה עושה בניו ג'רזי???? :-)

משהו כזה?
http://cgi.ebay.com/Bendell-Engel-Sheet-metal-press-brake-18-gauge-10HP-10_W0QQitemZ290276870024QQcmdZViewItemQQ ptZLH_DefaultDomain_0?hash=item290276870 024&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A 1|240%3A1318

דרור הראל
21-11-08, 17:32
לא ניו גרזי,אבל דומה.

אני נמצא במקום,שמרוב הריח של הגאנג'ה באויר,אף אחד לא רואה פה ממטר.לכבישים אין נתיבים ונוהגים בצד שאין בורות.גם המכוניות חלק באות עם היגוי ימני וחלק עם שמאלי.יש לי לנד קרוזר 80 עם הגה ימני,וכשאני נוסע לשטח אני נוסע בפורד 150 עם הגה שמאלי.
מאחר ואני יותר שחור מהנשיא הנבחר,אני מרשה לעצמי לומר שיש ימים בהם אני תוהה האם לא צודק בדבריו ידידי אדום הצוואר יוני 5 ותאורית הגזע הלא מקורית שלו.

המכונה בצילום-היא מכופפת פח ולא מתאימה למה שאני מחפש,אבל תודה בכל זאת.

דרור הראל

tzagi
21-11-08, 17:41
טוב שפוך....
ביליתי ילדות שלמה באותם מקומות בדיוק,

וחפש תמונה או לפחות יצרן או שם.....משהו שאפשר ללכת עליו..

ותתרחק מיוני, הוא עוד עלול להדביק אותך במחלת הקמצנות 8-)

דרור הראל
21-11-08, 18:18
מה,גם אתה בילתה את הילדות באזור קריית מלאכי?

פה הכל כל כך איטי ומרגיז שאפילו הפאסט פוד מגיע קר-25 דקות המתנה לKFC ,ואם תעיז לומר מילה,תקבל מבט שחור מפחיד ששמור ל"נוגשי עבדים". רק אתמול היתה פה כתבה על אפריקאי מסכן שניסה לחדור בצורה לא חוקית לאי,קיבל כלא שלושה חודשים-ורק אחרי 8 שנים איזה עורך דין שעבר ליד התא שלו שמע אותו בוכה ודאג לשחרר אותו-פשוט לא היה בזין של אף אחד להתאמץ ולפתוח את המנעול-אז השאירו אותו 8 שנים-ועוד היה להם אומץ לדרוש שהוא יגורש מהאי,במקום לסתום את הפה ולהעניק למסכן אזרחות במקום.
הכי מצחיק-אחרי שלושה חודשים בבית הספר חלק מהמורים עדיין לא קלטו שהבן שלי,בכלל לא דובר אנגלית וזה שהוא מחייך לא אומר שהוא מבין.ענק הייתי צריך לעבור אחד אחד ולהסביר.

והכי גדול זה שחושבי פה שישראל זה המקום הכי מסוכן בעולם(אבל מעריצים ואוהבים)-וזה במדינה שיש בה 2000 רציחות בשנה באכלוסייה של 2.5 מליון.

אבל מה-להיות שחור במדינה של שחורים,זה מאד נח.

זה בערך בהמכונה הנדרשת http://www.dealan.co.il/shop.asp?PcatID=173

דרור הראל

אמנון
21-11-08, 22:27
דרור אתה מחפש מכונת פאנצ'. יש הרבה כאלו. חזקות יותר וחזקות פחות.
יצרן מוכר הוא "פירנה"; http://www.piranhafab.com
יש להם מכונה שמסוגלת לחורר (בניקוב) חור של אינצ' קוטר בפלדה בעובי אינצ'!

עוד מידע:
http://www.americanpunchco.com/index.htm

יש הרבה תבניות למכונות פאנצ'. בין היתר גם משולש של 90 מעלות. אבל אני בטוח שהייתי רוכש כזו מכונה יקרה רק בשביל ליצור מסגרות מפרופילי זווית...

אמנון.

יוני5
21-11-08, 23:00
red neck מטקסס ושחור מג'אמייקה מבואסים מהחיים, מחפשים תשובה לחייהם האומללים. ומי יוצא אשם? יוני5!

איך אומר מנהיגנו הנבחר, "we need a change" - ושניכם צריכים לסתום את הפה: ג'ו, כי הוא הנשיא שלך ודרור כי הוא אח שלך (או לפחות מאותו השבט).

יוני5

דרור הראל
21-11-08, 23:21
אמנון תודה

יוני,איך הוא אח שלי?,אם אמא שלו לבנה ואבא שלו מוסלמי(איך הוא לא יצא ג'ינגי').גנטית הוא הרבה יותר קרוב אליך.

בן לאדן הוא מהעדה שלי,אבל אובמה הוא משלך אשכנזי לחלוטין-ראיתה פעם תימני שקוראים לו ברק?

חוץ מיזה האמריקאים תותחים-נשיא שחור,שר חוץ אשה ובסוף גם ראש הכוחות המשולבים יהיה הומו.

דרור הראל

tzagi
22-11-08, 02:10
דרור,
אתה טועה ובגדול!
יוני זה בכלל תימני שיצא בצבע לבן כדף נייר של המדפסת,(פאק אפ) ואני מוכן להעיד על זה בבית משפט,
אישית ראיתי את הרגלי הבזבוז שלו והמסקנה ברורה כשמש!

יוני גם לא מבין כלום מהחיים שלו אם הוא חושב שאני אומלל מהחיים, הפוף גוטה, הפוך,
הדבר היחיד שחסר לי בחיים זה הסטייק היבש שכבר חייבים לי מעל ל3 שנים.
יש לי חיוך על הפנים שאני בכלל לא מסוגל להפטר ממנו, ובלי כול קשר ליוני האפרו-אשכנזי!

חוץ מזה....טקסס זה רפובליקה, מה קורה במדינות עולם רביעי מסביב, לא בדיוק מעניין אף אחד.
ובטח לא איזה קומוניסט מסריח (מי אמר קרוב של יוני??.....דרור, לא?)

RONI
22-11-08, 04:56

הי ,אל תגנוב ציטוטים.
מצעמם לך ,אני שולח כרטיס,תגיע לעזור ביישור קו.
[תגיע עם הבלונדינית]!

דרור הראל
22-11-08, 16:13
tאחח,אמריקה,טקסס.

תגיד גו',יש עוד את הקטע עם הצלבים הבוערים?

התחנה הבאה שלי תהיה אמריקה,רק הקטע עם הצלבים-אני מפחד שידפוק לי את הדשא.

מעניין איך זה ישפיע,על המדשאות בבית הלבן.

דרור הראל

מידבר
22-11-08, 18:44
חוץ מיזה האמריקאים תותחים-נשיא שחור,שר חוץ אשה ובסוף גם ראש הכוחות המשולבים יהיה הומו.

דרור הראל

האמריקאים יהיו תותחים כאשר הנשיא שלהם יהיה: שחור+אשה+לסבית עם שיירים של גריז מתחת לציפורניים.

:-P:-P:-P

tzagi
24-11-08, 06:08
tאחח,אמריקה,טקסס.

תגיד גו',יש עוד את הקטע עם הצלבים הבוערים?

דרור הראל

עזוב אותך, אתה חי בעבר,
היום הדבר היחידי שבוער זה המעשנות בשר, וחוץ מזה, אנחנו אנשים מנומסים ושותלים את הצלבים רק במקומות בלי דשא, אז אין לך על מה לדאוג.

ציקס
24-11-08, 07:44
דרור בנוגע למכונה לחיתוך ...יש אצלי גליוטינה לברזל זוית וברזל עגול
מהסוג הפרימיטיבי אכל מורכבת עליה בוכנה הידראולית .האמת שהיא עובדת טוב
אבל זה תלוי במידות הברזל שאתה רוצה לחתוך (עובי) והקצב. אנחנו עובדים אתה הרבה
ואפשר לומר שהיא אמינה .
זה לא קרוב למכונות בקישורים..אבל בהכרות שלי עם אפריקה (ליבריה) זה הרבה יותר מתאים...

-->