PDA

צפייה בגרסה מלאה : Message to Yoni5

ניר ל
02-05-04, 15:15
Hi Yoni !
The price of parking brake cable for your "agala him susa" is 246 nis w/o VAT.

מוגש כשירות למען שליחנו בגולה, נא למחוק אחרי שיאשר שקיבל את המסר...

חנן א.
02-05-04, 15:18
בדקת גם עלות של חליפי בחנויות חלפים או שזה לא מעניין?

ניר ל
02-05-04, 15:36
יכול להיות שזה מעניין, אם יש לך כתובת או טלפון של חנות פוטנציאלית אני אבדוק.

חנן א.
02-05-04, 15:49
בדוק ב144 מה הטלפון של "יוניפרטס" באיזור התעשיה בצומת סגולה בפ"ת.
או ב"אוטו ציון" ביהוד.

ניר ל
02-05-04, 16:00
תחליפי עולה ב"יוניפרטס" חצי מחיר - 120 ש"ח ללא מע"מ.

Substitude cable (made in Spain) for 120 nis

Got it Yoni ?

eran4x4
02-05-04, 16:14
at list for the cable that goes from under the body till the back axe the original is much beter and hold for much longer then the Substitute one
The diffrance is that the original one got teflon coating for the internal wire, this teflon coating is protecting the internal wire

when mine stoped working, and since the cost of a new one was 1000NIS I got it disasembled, lubricated it internaly and got it clean (I had a lot of dirt inside), replaced the garmoshkot on the ends and got it working like a new one.

יוני5
04-05-04, 01:43
שלום לכם בארץ הקודש.

ניו אורלינס נראית נפלא, ג'ז, בירות (אני לא שותה) בחורות, בחורות, בחורות.....

תודה ניר.
ערן, מה שקרה לי זה שנקרע הכבל ליד הידית הנדברס. אני צריך את הכבל מהידית עד למרכז האוטו (יש שם מין זרוע). אם יש לך רעיון יותר טוב מלקנות חדש, אני אשמח לשמוע, בכל מקרה ממרכז האוטו ולאחור, אין לי בעיה, הכבל שנקרע הוא מלפנים.

יוני5

eran4x4
04-05-04, 07:25
יוני,

לשימחתי לא מכיר את החלק הזה אבל עם הוא נקרע ליד הקצה ושאר הכבל הפנימי עם ציפוי הטפלון תקין אפשר לתקן את הכבל אצל אלו שבונים כבלים כאלו, תביא להם את חלקי הכבל והם ילחצו לך את הקצה מחדש. המוטיבציה כאן היא לא לחסוך את עלות התחליפי אלה לשמור על איכות המקורי (לפי איציק התחליפי לא ישרוד הרבה זמן).

לפני שאתה מביא להם את הכבל רצוי לנקות ולשמן אותו מבפנים ע"י "תליתו" בצורה מאונכת והחדרת שמן דק (של אופניים לדוגמה) ושמן חודר (WD40) פנימה כך שיטפטף\ינזל בתוך הכבל ולאחר מכאן להשתמש בכבל הפנימי כחוטר, אצלי אחרי כמה מחזורים כאלו הפסיקה לצאת תינופת ובוץ מן הכבל.

לא יודע איפוא יש כאלו שבונים כבלים לפי דוגמא אבל בטוח יש כאן כאלו שמכירים אותם ויוכלו להמליץ.

אך ניו-אורלינס........

-->