PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרשור חיפוש עבודה

sherifon
27-11-08, 18:42
שלום מיתון:
קוראים לי חנן ואני מהנדס חשמל בוגר טכניון,לאחרונה שמעתי אודותיך ממקורות רבים וכעת אנחנו ניפגשים פנים מול פנים ,לא, לא כ"כ נעים :( .
הייתי שמח אם היית איש בשורות אך נראה כי לא כך הדבר ,לכן בצער לי רב ,פונה אני למכריך למען עתיד טוב יותר, את עזרתם אבקש.

קורות החיים בוודאי אינם הכלי בו אני משתמש ביום יום , אלא בשיכלי ובהשכלתי ,אותה רכשתי במיטב השקלים ,היזע והדמעות,בתקווה שיראו ויסללו עבורי את הדרך הנכונה,דרך של שאיפות והישגים ותקווה להצלחות לאחר כישלונות.

האני מאמין שלי הוא : כשאני בועט, אני בועט הכי חזק שאני יכול ,כשאני אוהב , אני אוהב הכי חזק שאני יכול ,רוצה לאמר שאהבתי לתחום משכה אותי ללמוד בטכניון ,ולשם בעטתי!!!

אסיים את פנייתי אליך מר' מיתון בשם מכירך ,בקביעה נחרצת , אתה לא רצוי !
אתה אפילו מרגיש כמו קוץ בתחת ,אבל מה אומר , את הפרופורציה בחיים אנחנו מקבלים משכמותך, לא נעים אבל זה מה יש!

אז השנה לא אוכל להרשות לעצמי רנגלר,ואולי גם לא שנה הבאה.
אבל כשיבוא (ואני אומר לך ומפציר בך ) הוא יבוא ,ועליו תתנוסס מדבקה גדולה (לא יותר גדולה מRUBICONׂ) שעליה יהיה כתוב :

אני בעטתי במיתון הכי חזק שאני יכול!

שוורצמן חנן
0544665445
עיזרו לי לבעוט במיתון
קו"ח ישלחו לכל דורש .

בהצלחה לכולם

נמרוד
27-11-08, 21:22
חנן, יהיה יעיל לדעתי אם תכתוב כאן כמה מילים בכל זאת על העבודה שאתה מחפש, נסיון קודם, איזור (אני מבין חיפה) וכולי. בכל מקרה שלח אלי ([email protected]), לך תדע...

elitkh
28-11-08, 12:25
שלח גם אלי [email protected]

אני אבדוק אם יש אצלנו דרישה

sherifon
30-11-08, 12:16
כפי שכתבתי בפוסט הראשון,אני בוגר טכניון- להנדסת חשמל .
אני מחפש עבודה כמהנדס אלקטרוניקה\חשמל במשרה מלאה ,עדיפות לאיזור הצפון (חיפה ,גליל,כרמיאל...).
בעברי עבדתי כסטודנט בסארט-אפ ביקנעם בתחום אלקטרוניקה ו- RF משולב אולטראסאונד.

פירוט נוסף נימצא בקו"ח ,שימסרו לכל דורש.

שוב תודה.

חנן

-->