PDA

צפייה בגרסה מלאה : מקום לבדיקה

PAUL
03-05-04, 02:29
טוב.
להזכירכם מצאתי סופה חמודה ברעננה (שם אני גר)
אני מאוהב. אבל אני לא יכול לתת ללב להשתלט ואני חייב להכניס קצת הגיון למשוואה לפני שאני מוציא מיטב כספי עליה.
ארז(six 4 life) המליץ לי לבדוק אותה בד"ר ג'יפ בחולון, אבל הבנאדם לא מלהב מנסיעה לחולון ובצדק
הביטוח על הרכב פג.
הוא הציע ללכת לפרויקטים 4X4 קרוב לבית (מושב בצרה) מהסיבה שזה קרוב, הם מבינים שטח והם שטיפלו ברכב.
מדצ שני העובדה שהם טיפלו ברכב גורם לי לפקפק באוביקטיבותם.

אז אני שאול
אפשר לסמוך על החבר'ה האלה?
אם כן אז סבבה יופי טופי אני שמה ביום חמישי וביום ראשון אני אבקש איחולי מזל"ט.
אם לא :cry:
מישהו מכיר בעל מקצוע אחר בסביבה (רעננה כפ"ס הרצליה והסביבה)?
או שמישהו יתנדב לבוא איתי ביום חמישי בערב או שישי, שבת?
אני כבר מתוסכל :cry: .

נמרוד
03-05-04, 16:49
לא, אל תלך למוסך של בעל הרכב הקודם. לך לאן שאתה רוצה ללכת. אם הוא רוצה למכור, הוא יביא את האוטו לבדיקה לאן שאתה רוצה. אם הוא לא מוכן - אולי הוא מסתיר משהו?

ido7
03-05-04, 17:10
גם אני חושב כמו נמרוד. הבן-אדם רוצה למכור את האוטו, אז הוא צריך להקריב -אין מה לעשות, תעמוד על שלך, וגם אם לא הלכת לחולון (מטעמי נוחות), אז בכל מקרה אל תלך לאן שהוא שולח אותך, תחשוב בהיגיון !!!
תחפש באינטרנט, דפי זהב, עיתון מקומי, סע לאיזור התעשייה שלכם, ובטוח תמצא מקום לבדיקה.

תצליח, עידו.

six 4 life
03-05-04, 17:10
פול- אתה הקונה- אתה זה שקובע איפה יבדקו תרכבביטוח- לא ביטוח- מצידך שיארגן גרר! אתה לוקח אותה לאן שאתה רוצה חד וחלק.
אתה הולך לשים עליה סכום לא מבוטל של כמה עשרות אלפי שקלים, וזוהי זכותך המלאה וחובתו להביא אותה למקום שאתה רוצה.

אם הוא מתחיל לסרב בתוקף- מאוהב מאוהב, אבל תתקדם לסופה הבאה.
בנאדם לא מסרב סתם בצורה כזאת לבחור שכבר מוכן לשים לו את הכסף על השולחן אחרי הבדיקה.

אם הוא לא מסכים- וואלה, מסור לו ברכת שלום, ותמשיך הלאה.

דבר איתו. תגיד לו שמבחינתך רק לאן שאתה רוצה, ושברגע שהתקלות בה מתגלות כסבירות, אתה לוקח אותה.
אם הוא עדיין מסרב- שיהנה עם הסופה בלי ביטוח שלו, ויחכה לפראייר שיסכים לבדוק אותה במוסך שטיפל בה ומכיר את בעליה...
זה כמו לאמר לבעלים תבדוק לי תג'יפ שלך....

קיצור,
דבר איתי לגביי מה נסגר איתו.

-ארז 8) -

PAUL
03-05-04, 18:07
ברור לי שזה לא חכם ללכת למקום שבו הוא טיפל.
בכל זאת שאלתי אותכם אולי האנשים שם זהב.
והשאלה היותר חשובה זה.
אם יש מקום שאתם ממליצים אשר קרוב יותר לבית.
אני לא רוצה לעמוד על שלי ולהכריח אותו לנסוע לחולון אם יש מקום יותר טוב.

אז לשאלת מיליון הדולר.
מישהו ממליץ על מקום באזור?
או ששווה ללחוץ דווקא על ד"ר ג'יפ בחולון?

נמרוד
03-05-04, 18:14
ברור לי שזה לא חכם ללכת למקום שבו הוא טיפל.
בכל זאת שאלתי אותכם אולי האנשים שם זהב.
והשאלה היותר חשובה זה.
אם יש מקום שאתם ממליצים אשר קרוב יותר לבית.
אני לא רוצה לעמוד על שלי ולהכריח אותו לנסוע לחולון אם יש מקום יותר טוב.

אז לשאלת מיליון הדולר.
מישהו ממליץ על מקום באזור?
או ששווה ללחוץ דווקא על ד"ר ג'יפ בחולון?

כן. שווה ללחוץ עליו. לא בגלל שאני מכיר את ד"ר ג'יפ (אני לא) אלא בגלל שהוא לא מוכן לסוע לשם. שים לב, שוק הסופות כיום שייך לקונים, לא למוכרים - אתה בעל עמדת הכוח, לא הוא. תנצל את זה.

פרקטית, אני לא מבין מה הבעייה שלו - למה אין ביטוח לאוטו בכלל? אם הוא לא מוכן לקחת את הסיכון, שיעשה ביטוח "שבועי" - יש כזה דבר, תפנו למאיר רוטברג או לכל סוכן ביטוח אחר. מקסימום תסגרו שאם אתה קונה את האוטו, אתה מקזז את המחיר של הביטוח הזה ממחיר הקנייה.

six 4 life
03-05-04, 19:23
פול, כל העניין של ללחוץ עליו, זה לאו דווקא כי זה דוקטור ג'יפ,
אלא לראות עד כדי כמה הוא מתעקש. כי אם הוא מתעקש ברמה שאין שום כיוון לדבר על להביא אותה לאן שאתה רוצה, אז חביבי יש בסופה שלו משהו שהוא לא רוצה שתדע.

לגביי דוקטור ג'יפ- כבר אמרתי לך לגביו תשאיר את העניינים ה"אירוגניים" לי. רק תבדוק שהבעלים מוכן להביא תג'יפ.
וכן יש כזה ביטוח שבועי.
תציע לו את הפשרות האלו.
לא מוכן? ובכל זאת הלכת איתו למקום שלא הכרת?
אל תתפלא לגביי גיר/ מנוע/ קלאץ'/ אלוהים יודע מה-שהלכו לך חודש אחרי הקניה.
אל תבוא לקראתו. הוא מוכר- אתה קונה.
אתה משלם לו- הוא לוקח את הכסף ממך.
עמדת ההחלטה לגביי בדיקה- שלך בלבד.

ושלא תעיז לשכוח- יש עוד סופות. נקודה.

-ארז 8) -

ido7
03-05-04, 23:09
יש את חברת "הפול" ברחוב השלושה בתל-אביב שמבטחת גם ליום אחד בלבד, לפני שנה הביטוח היומי שעשיתי למטרת העברה של רכב עלה 48 ש"ח בלבד והיה שווה את זה.

פאק,השאלה שאתה צריך לשאול את הבן-אדם היא: "אם אני עושה לה ביטוח ליום אחד, אתה מביא אותה לד"ר ג'יפ בחולון?" - אמר כן -אז סבבה , אמר לא -אז שידחף את הסופה שלו ל :shock:
יש הרבה סופות למכירה (רק פה בפורום "לוח מודעות" יש איזה כמה סופות שנשמעות טוב).

asafk
03-05-04, 23:20
יש את אילן אסייג בגבול רעננה- הרצליה. מכונאי ג'יפים מצוין. לא ד"ר- אבל לסופה לא חייבים ד"ר. הטלפון שלו- 053656462

אסף.

אדי
04-05-04, 11:16
פול, כל העניין של ללחוץ עליו, זה לאו דווקא כי זה דוקטור ג'יפ,
אלא לראות עד כדי כמה הוא מתעקש. כי אם הוא מתעקש ברמה שאין שום כיוון לדבר על להביא אותה לאן שאתה רוצה, אז חביבי יש בסופה שלו משהו שהוא לא רוצה שתדע.
אל תוציא את המוכר רמאי או שקרן בהכרח ... אני חושב שהוא בסך הכל לא רוצה לסוע עם הרכב ללא ביטוח, ואני גם מבין אותו. בנראה שהוא לא מודע לאפשרות של ביטוח שבועי/יומי. אם הוא לא יסכים גם עם ביטוח כזה לבדיקה במקום אחר יש סיבה לחשוד ...

יפתח
04-05-04, 18:48
אני מציע לך ליבדוק את הרכב אצל "ארז בן שושן" ברחוב בן צבי 68
בעל המקצוע היחיד שנוגע ברכב שלי, אמין מאוד ומטפל ברכבים רבים של רבים מאיתנו.
היתרון נוסף, היתקשרות עתידית לגבי טיפולים וכדומה.
לגבי הבחור שמתעקש על בדיקה איפה שהוא רוצה, אני יכול לספר לך שגם אני בתהליכי מכירה של הסופה שלי והיתעקשתי שהקונה יבחר בעצמו איפה לעשות בדיקה.
מכיון שהוא גר בצפון אז העדפתו היתה לבצע בפרדס חנה, מה שכמובן לא ממש נוח למי שגר באזור המרכז, ולכן ביקשתי ממנו לבחור בעצמו כל מוסך אחר באזור המרכז.

אישית אני לא מאמין בבדיקות האלו יותר מדי מכיון שלבעל העסק (בדר"כ מוסך ג'יפים) יש אינטרס מוצהר למצוא דברים שאף בעל סופה נורמלי לא ירוץ לתקן, או לחילופין להמציא תקלות כדי שלא יבואו אליו בטענות אח"כ, מה שנכון בעיקר בקשר למנוע וגיר

PAUL
04-05-04, 19:49
יפתח, שכחת לכתוב באיזה עיר נמצאת הכתובת של המוסך.
כעיקרון תבינו, הוא לא מתעקש ללכת למטפל שלו.להיפך הוא אמר לי יותר מפעם אחת לבחור בעצמי.
הוא הציע את המקום הזה כמקום קרוב.
אני כעיקרון מעדיף גם מקום קרוב
ולכן אני שואל. (ולמי שכבר ענה אני מודה)
איזה מקום טוב ונחמד יש באזור.
אם ד"ר ג'יפ בחולון הוא מס' אחד.
אני אגיד לבחור
אני בטוח שהוא יסכים לעשות ביטוח יומי והכל יופי.
אם יש מקום קרוב ועדיף
אז חסכתם לי ולו (בעיקר לו) דלק.

אני שמעתי כל מה שכולם אמרו על בדיקות, אבל הבנתי שזה מדובר בעיקר על מכוני בדיקה ולא על מוסכים שמתמחים בג'יפים.
פשוט מאוד הרבה יותר קל להגיע למוסך שעובד שעות מסוימות מאשר לתאם בין חייל, ולביני ולבין מישהו מבין מהפורום.

בכל מקרה לגבי מה שיפתח אמר שהמוסכים מחפשים דברים שלרוב בעלי הסופה לא מזיזים ת'שפיץ.
בשביל זה אתם פה לא? :D

חוץ מזה שמדברים האלה שאתם תגידו שלא מזיזים ת'שפיץ, סביר להניח שיעזרו לי להוריד ת'בנאדם עוד במחיר. לא?

אז קיצר
להילחם על ד"ר ג'יפ (כי הוא הכי טוב ולא על הפרנציפ) או לבחור אחת מהמלצות של אסף או יפתח או כל י שיוסיף וימליץ.

תודה (וסליחה על המגילות)

יפתח
04-05-04, 21:02
ד"ר ג'יפ טוב כמו כל מוסך אחר, אין עדיפות מיוחדת ללכת אליו
לגבי ארז, העיר היא תל אביב

karlos
04-05-04, 22:03
בענין ההמלצות יש את "הייקה" מפרדס חנה-ארנון שאין ספק שמבין בסופות ועושה את הבדיקות בצורה מקצועית ומקיפה.

מצתרף לדעה שלמוסכניק יש אינטרס להפריז בתקלות אבל זה כרגע לטובתך (יוריד במחיר)...

בנוסף מומלץ ללכת למקום שבו אתה מתכנן לעשות את הטיפולים שלא תעשה בעצמך לאחר הקניה וכך ליצור כבר קשרים.

אמנון
04-05-04, 22:33
[quote="karlos"]בענין ההמלצות יש את "הייקה" מפרדס חנה-ארנון שאין ספק שמבין בסופות ועושה את הבדיקות בצורה מקצועית ומקיפה.
quote]

מחזק דברים אלו (כאחד שגר 5 דקות מהמוסך).
למוסך קוראים "מוסך אינדורו" בהנהלת ארנון מלאכי, שהוא מכונאי מצויין ואמין.

PAUL
06-05-04, 15:46
טוב
אני קובע עם אלון אסייג שהומלץ על ידי אסף,
בעיקר בגלל הקירבה.
הוא רוצה 300 שקל על הבדיקה, זה מחיר סביר?

ועוד שאלה
מי נהוג שמשלם את הבדיקה, המוכר או הקונה?!

תודה

זאביק
06-05-04, 16:14
בגדול מחיר סביר.
מכוני בדיקה עם מחשב לוקחים (נכון ללפני 3 שנים) 500 ש"ח לבדיקת רכב 4X4.

לגבי תשלום,
בדר"כ הקונה משלם (הוא רוצה את הבדיקה).
אתה יכול לסכם איתו שאם מגלים משהו רציני שהוא הסתיר ממך (רכב שעבר תאונה, שלדה עקומה מהתהפכות וכד'), אז הוא משלם . . .

נמרוד
06-05-04, 16:23
בוודאי שהקונה משלם. הקונה הוא זה שבודק את הרכב, זה שהוא שוכר מומחה לצורך העניין זה בעייה שלו. איזה אינטרס יש למוכר לשלם על הבדיקה? תחשוב גם שאתה לא הראשון ואולי לא האחרון שיקח את האוטו לבדיקה.

PAUL
06-05-04, 17:13
רות סוף עבור
תודה

PAUL
08-07-04, 15:55
אני מחייה את השירשור הזה כי אני צריך המלצה על מקום בנתניה.
הסיבות לא עקרוניות.
אם יש למישהו המלצה על מוסך או מכון לבדיקה של ריכבי שטח.
אני עברתי על הרכב ולא מצאתי צרות.
אני רוצה שמוסכניק יעבור עליו. בעיקר לראות מה שלום המנוע, כי לגביו באמת אני לא יודע איך לבדוק.

תודה מראש.

PAUL
03-08-04, 18:09
אהלן חבר'ה!
התגעגתם?
תשמו
חזרתי בחופשה של 3 שבועות.
ניקיתי ת'ראש וחשבתי הרבה על קנייה.
לפני הנסיעה נפגשתי עם אדי וראיתי את הסופה שלו.
קבענו להיפגש ולבדוק אותה
מטעמים נוחות של שנינו אנחנו רוצים להיפגש בנתניה לבדיקה
ופה אני צריך אותכם
מישהו יכול להמליץ על מקום בדיקה מקצועי והוגן בנתניה?

תודה מראש

-->