PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנוע להיילקס 95

zivi
29-11-08, 18:33
שלום לכולם..
אני מתלבט אם להחליף את המנוע שלי, הוא עשה כבר 400,000 קילומטר בערך אולי מעט פחות ובינתיים עושה את העבודה (נשמע כמו טרקטור ומאיץ לאט, אבל זה ברור, לא חיפשתי למבורגיני!!)
השאלה לי שלי היא כזו, עד מתי למשוך עם המנוע היישן? האם מנוע חדש (משופץ) יעשה פחות רעש והאם אפשר להתקין אחד עם טורבו? מה העלות המשוערת? האם יש השפעה על הרעש ועל הכח ב 4X4 HIGH (עכשיו הוא מעט חלש) ושאלה אחרונה האם החלפת מנוע משפרת את התצרוכת דלק??
תודה,
עידן.:p

jonesy
29-11-08, 21:52
ממש לא ברור לי למה להחליף מנוע שעובד ?
רק בגלל שהוא עשה 400,000 ק"מ ?
זה לא הרבה למנוע כזה בהנחה שהוא מטופל...

מוטי.

zivi
29-11-08, 22:04
אני עוד לא מחליף, אני מתלבט מה כדאי לעשות כדי להפחית את הרעש אולי ניקוי ראש?? לא ברור.. בכל מקרה בינתיים אני איתו ומבסוט יחסית רק רוצה לדעת איך אפשר לטפל ביתר הדברים שכתבתי מעלה..
בכל מקרה תודה!

איציק - 4X6ZH
29-11-08, 22:28
אני מתלבט מה כדאי לעשות אולי ניקוי ראש?? !

ניקוי ראש ?
לאיזה ראש אתה מתכוון ? ;)

איציק

תנין
30-11-08, 19:48
שלום לכולם..
אני מתלבט אם להחליף את המנוע שלי, הוא עשה כבר 400,000 קילומטר בערך אולי מעט פחות ובינתיים עושה את העבודה (נשמע כמו טרקטור ומאיץ לאט, אבל זה ברור, לא חיפשתי למבורגיני!!)
השאלה לי שלי היא כזו, עד מתי למשוך עם המנוע היישן? האם מנוע חדש (משופץ) יעשה פחות רעש והאם אפשר להתקין אחד עם טורבו? מה העלות המשוערת? האם יש השפעה על הרעש ועל הכח ב 4X4 HIGH (עכשיו הוא מעט חלש) ושאלה אחרונה האם החלפת מנוע משפרת את התצרוכת דלק??
תודה,
עידן.:p

בדרך כלל לא מחליפים מנוע אלא אם כן משהוא השתבש.
בכדי לצמצם את הרעש מהמנוע תוודא שמערכות הפליטה והיניקה אטומות ,שהמנוע עובד בצורה עגולה כלומר כל הבוכנות תקינות והשסתומים מתוזמנים נכון.
ושהבידוד בין תא הנהג למנוע תקין.
ואל תצפה לדממה מהיילקס ישן.
הטורבו לא יגרום למנוע להיות שקט .
התקנת הטורבו מחייבת שינוים נוספים כמו משאבת הזרקה מתאימה ,מיקום מחדש של פילטר האוויר ושאר סיבוכים.
המנוע בעל הטורבו חזק בצורה משמעותית בסיבובי מנוע גבוהים.
תצרוכת הדלק תלויה בסגנון הנהיגה וכל עוד אתה נוהג רגוע אין הבדלים בצריכת הסולר בין המנועים.
תזכור שאמינותו של ההילקס נובעת מפשטות ,ומהיחס שבין מנוע חלש למכלולים חזקים ,וכל חיזוק של המנוע וסיבוך המערכת יפגע באמינות...

ספרדי
11-12-08, 16:35
זיו אני החלפתי את המנוע למנוע חדש עם טורבו ובאמת יש צורך לעשות בכל מיני שינוים אבל זה לא נורא והאוטו לא מתחמם.
אבל אם המנוע שלך עדין עובד אז חבל להחליף אותו תשאראיתו עד שימות.
אם תרצה עוד פרטים אשמח לעזור לך

-->