PDA

צפייה בגרסה מלאה : צינור אגזוז שרשורי

eran4x4
03-05-04, 10:47
החלק האחורי (מהדוד אחורה) שלי התקופף בצורה סופנית.

חשבתי על לחתוך את הצינור ליד היציאה מהדוד האחורי ולהחליף אותו בצינור שרשורי מתכתי.

הארות והערות על הרעיון הנ"ל יתקבלו בשמחה

כמו כן השמח לדעת איכן אני יכול להשיג כזה צינור שרשורי.

חודה
ערן

נמרוד
03-05-04, 17:44
לא מאמין שתמצא אגזוזן שיקח יותר מ50 שקלים בשביל לחתוך ולרתך חתיכת צינור במקום.

ד ו ר ו ן
05-05-04, 16:40
ערן,
למה לא לרתך חתיכה כמו הפתרון שהציע נמרוד ?? זה הכי פשוט ובטח יותר זול מצינור שרשורי שגם יחזיק מעמד וידרוש מתאם כדי להחזיק אותו במקום?

בנוסף, אם כבר אתה מתרך, יצא לי לראות באיזה אתר מישהו שקיצר את הצינור והוציא אותו הצידה מהרכב צמוד מאחורי הגלגל האחורי, ככה הוא לא נדפק עם אתה מתיישב עם הזנב על מדרגה.

eran4x4
05-05-04, 17:46
המטרה לא לחסוך את ה 50 ש"ח אלה למנוע את הפגיעה באגזוז בנסיעה ברוורס (הפגיעה היתה בתוך נחל זורם חזק, כאשר לא ניתן היה להמשיך קדימה.....).

המעבר לכנף נעשה מן הסתם דרך הקפיץ, ממש לא נראה לי טריוויאלי ונכון למימוש

את השרשורי אין בעיה לתפוס.

יכול להיות שהפתרון הנכון זה לקצר את הצינור המקורי (לא את שלי, שלי כבר שבור) כך שהנדנדה של הקפיץ תגן עליו.

ד ו ר ו ן
05-05-04, 18:07
ומה עם סגנון לנדרובר,צמוד לארגז של הרכב מלמטה ודרך חור בחלק התחתון שמאלי של פח הארגז?
בדיפנדרים עושים את זה מאותה סיבה בדיוק.

eran4x4
05-05-04, 18:16
יעלץ מעבר מאחורי הנדנדה (שאין בדיפ') ולכן לא יספק יותר הגנה מאשר לסיים את האגזוז ליד הנדנדה.

eran4x4
05-05-04, 18:18
יעלץ=יאלץ

ד ו ר ו ן
05-05-04, 18:22
לא בהכרח,
הצינור בחלקו האחרון נוטה מטה והצידה.
אם תשאיר אותו בגובה המקורי צמוד לארגז ותפנה אותו לכיוון הדופן הצידה אתה יכול להוציא אותו דרך חור בכנף ולא מחת לקו הגוף כמו היום, גם אם זה אומר להעריך קצת את הצינור כדי שיעקוף את הנדנדה.

eran4x4
05-05-04, 18:27
נכון אבל אני גם יכול לסים אותו בצמוד לנדנדה בגובה המקסימלי, המשך הצינור משם הלאה לא עוזר לי, ומצד שני בזכות הארגז ממש לא מפריע לי שהאגזוז מסתיים 20 ס"מ לפני סוף הרכב.

סטובצקי
20-06-04, 02:44
ערן , חבל שפה , אחרת מזמן היה כבר מסודר
אני מחזיק שרשורי מתכתי אצלי
ולאחר שינוי המנוע גם מותקן אצלי ביציאה מהמניפול ומחזיק מעמד יפה
היציאה אצלי מוסטת מזמן לצד כדי לראות את ה"עישון" מוקדם ולהוריד את הרגל מהגז
לא דרך הקפיץ , לא נחבט בשום דבר ועולה כ200 שח
שלך
שלומי

eran4x4
20-06-04, 13:29
שלומי תודה

אבל גם אצלי זה כבר מסודר.

צינור סטנדרטי, מסתיים ליד הנדנדה כך שהנדנדה מגינה עליו מרוורס לא מספיק זהיר בשטח

-->