PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפוץ מנוע אופנוע

kobiarava
06-12-08, 12:05
שלום לכולם

לחבר טוב הלך מנוע באופנוע (סוזוקי אינטרודר 800V). אחרי בירורים הובהר לו שלא ניתן להשיג מנועים כאלה בארץ (יש מישהו שמחפש אחד כבר יותר משנה), על אוברול מבקשים 8-10K לעבודה בלבד, ללא חלקים, וגם מנוע מייבוא עולה כעשיריה ללא פירוק והרכבה. אני כמובן הצעתי מיד לעשות אוברול לבד, ולקנות חלקים ברשת, המנוע לא סובל מטראומה קשה כמו שבר בקראנק או טלטל אלא פשוט איבד קומפרסיה ואכל שמן בכמויות מפלצתיות. השאלה היא, האם מישהו מכיר אתר שמוכר חלקים לבניה מחדש של המנוע הנ"ל, או מנועי סוזוקי באופן כללי, והאם מישהו התנסה בעבר עם המנועים הנ"ל, כדי לדעת שאני לא מכניס את הראש לסיפור... אולי מישהו בכלל יכול להמליץ על יבואן מנועים שיכול לארגן מנוע לאופנוע במחיר קצת יותר ידידותי?

בכל מקרה, אשמח לכל טיפ, עצה או תובנה (ענייניים, כמובן) שיש למישהו להעלות

בתודה מראש-קובי

tooshey
06-12-08, 16:18
צלצל לאבי 052-3278492 ותמסור לו ד"ש

בברכה,טושי

sidewinder
07-12-08, 07:35
תנסה באתר BIKEBANDIT.COM
הם שולחים לארץ עם חיוב של המכס כך שאתה מקבל חבילה בלי יותר מידי סיבוכים של המכס

יוסי

מוני אורבך
07-12-08, 08:55
מנועים של אופנועים הם מאוד מאוד עדינים.
רוב החלקים מאלומינים והם קטנים ושברים.
העבודה עם מנוע של אופנוע דורשת דיוק רב הצמדות למידות מומנט בכל מצב, ועקיבה כפיתית אחר הוראות היצרן.
נדרש גם לא מעט ידע במכונאות ונסיון.
על הצד החיובי,בגלל שהמנוע כול כך קטן, קל מאוד לעבוד איתו.
אדם אחד יכול בקלות להוציא אותו ולהעמיד אותו על סטנד.
ניתן להכניס אותו לכול חדר ממוצע ולעבוד בנוחות.
אתה חיב להשיג ספר הוראות של היצרן (או הינס) ולעבוד לאט לאט, וכול הזמן עם מפתח מומנט.
וחובה לחשוב טוב לפני כול פעולה, כי קל מאוד לשבור ולהרוס.

kobiarava
22-12-08, 18:15
צלצל לאבי 052-3278492 ותמסור לו ד"ש

בברכה,טושי

טושי, שיחקת אותה עם ההפניה לאבי XT-עושה רושם של בנאדם רציני מאד, מבין עניין ומכיר את התחום היטב. הכלי בדרך איליו לאבחון סופי, הוא גם קישר אותנו לספקים לחלקי אופנועים, מנועים ורכיבי מנוע בארה"ב (ישראלים!!), והמחירים-חבל על הזמן. השיפוץ, אם יהיה, יתבצע אצלו, נחכה לסוף העבודה כדי לסיים את ההמלצה...

ולמי שמתעניין בלינק לספק באמריקה-בבקשה (http://www.cycletherapynyc.com)

קובי

אביב3
22-12-08, 20:00
קובי למה למה הבאת את הלינק הזה?
לאכול לי את הלב ולהראות לי שyz426 שנת 2000 עולה 2500 דולר?
זה אפילו לא עשרת אלפים שקל אייייי נמאס לי כבר http://www.cycletherapynyc.com/bikeDetail.cfm?RecordID=601

-->