PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקשת ייעוץ בקניית טנדר פיק אפ

solomonsh
12-12-08, 18:29
בגדול מעוניינת בטנדר פיק אפ דאבל קבינה: 4X2 בא בחשבון, גם ידני בא בחשבון, חשוב לי שיהיה חסכוני בתצרוכת סולר/בנזין , והכי חשוב- שלא אראה מוסכים עד כמה שאפשר, כלומר אמינות מקסימאלית. משקל העמסה לא רלוונטי. גם עבירות בשטח לא כל כך חשובה לי. התקציב עומד על 60000-75000 בערך. יש למישהו המלצות חמות בעד או נגד (חשוב לדעת גם למה לא להתקרב..)
תודה מראש לעונים.
שרון

נמרוד
28-12-08, 21:43
אלפי בדואים ברחבי הנגב לא טועים. הכי אמין, נקודה: טויוטה היילקס 2X4 דיזל טיפש מהדור הישן.

ירון גל
28-12-08, 23:06
מה השימושים שלו?
חוץ מתקציב
טנדר כי את מעוניית להעמיס אליו משהו אז מה את מתכננת
נסיעות בין עירוניות או עירניות
נוסעת לבד או עם עוד אנשים
וכל נתון שבשבילו את קונה טנדר

asafk
29-12-08, 00:35
חשוב לדעת גם אם את גרה בדרום או בצפון (זה בשביל לדעת מה הגנבים מעדיפים באזור שלך, וכשמדובר בטנדר דיזל, גניבות הופכות לשיקול רציני).

אסף.

אביב3
29-12-08, 03:05
אסף לדעתי טנדר 2x4 ב70 אלף ש"ח מבטחים מקיף.
שיקול הגניבה ברכב כזה לדעתי לא רלוונטי כי את הכסף תקבל חזרה, עם כל הבאסה שנגיד גנבו לך את הרכב, זהו רכב שאין לך אליו סנטימנטים וגם לא השקעת כסף על שיפורים שאותם לא תקבל חזרה.
נגיד בדרום גיפים מכל הסוגים הם גניבים, אז מה אנשים לא נוסעים בדרום בגיפים?
לא ניתן לנבלות לשבור אותנו! לא לקנות רכב מסוים רק כי הוא גניב אומר שאתה בעצם משנה את חייך בגלל הגנבים השפלים והעלובים האלה, ומי הם בכלל שיגרמו לך לנהוג ברכב אחר ממה שאתה רוצה? רק בגלל חבורה של אפסים?
טויוטה גניב בדרום, יש היום מספיק אמצעים ושיטות להימנע מגניבה או לפחות להפחית משמעותית את הסיכוי שזה יקרה.

זאביק
29-12-08, 09:26
לא לקנות רכב מסוים רק כי הוא גניב אומר שאתה בעצם
משלם הרבה פחות על ביטוח מקיף.
הפרש שיכול לעבור את ה-5000 ש"ח בשנה !!
זה מאוד משמעותי.

whisky
29-12-08, 11:24
אלפי בדואים ברחבי הנגב לא טועים. הכי אמין, נקודה: טויוטה היילקס 2X4 דיזל טיפש מהדור הישן.

אלפי בדואים ברחבי הנגב לא טועים. הכי אמין, נקודה: טנדר סובארו שנת 80 4X4 מהדור הישן.

whisky:D

נמרוד
01-01-09, 22:11
אתה לא מעודכן. הבדואים כבר מזמן עברו לטויוטות. סובארו זה לבדואים אספנים.

ranfadlon
03-01-09, 10:57
שלום רב.
טוב לפי התקציב (גבוהה מאוד 60000-75000)
את יכולה ללכת על מודל גבוהה מאוד.
בתור אחד שיש לו קצת ידע וניסיון .הרכב הוא רכב אמין טוב וחסכוני הוא ברמה ובאמינות לא פחות מהטויוטה היילקס.הבעיה היא שחס וחלילה יש בעיה קשה מאוד למצוא לרכב חלקים ואז הכיס כואב.
כדרך אגב יש לי חבר שיש לו את שתי הרכבים למכירה טויוטה היילקס וגם ניסן את מוזמנת לפנות לקבלת פרטים (הרכבים לא היו פרטיים ביד הראשונה)
בהצלחה

פטוניה
05-01-09, 10:47
אני מחזקת אותו צריך לשים לב למחיר הביטוח שתשלמי עבור הגי'פ זה שיקול שיש לקחת גם אותו כחלק מהרכישה.
השאלה שכולם שואלים ולא ענית עליה לאיזה שימוש את צריכה גי'פ? רכב עבודה / טיולים למשפחה /פוזה ?

-->