PDA

צפייה בגרסה מלאה : שברתי ציריה...

shahav
26-12-08, 21:26
שברתי ציריה -
לא על סלעים, לא בעומק השטח, פה ליד הבית, תלולית עפר\חול, הצלבה, ברקס+גז קטן תוצאה: רעש חזק גולות ברזל מיתעופפים, וניתקעתי, טוב היי ליפט עשה את העבודה עוד ליפני שחלף גיפ נוסף...

מה מצפה לי עכשו?למה אני צריך לשים לב? אני לא מיתכוון להחליף לבד, אבל אשמח אם תשתפו אותי בעלויות צפויות ונתבים.

מדובר בטארנו 2001 ארוך.

רבין

RAMURAI
27-12-08, 00:13
עלויות: פעמון ציריה 100-180ש"ח (חליפית, סיני) לא רע בכלל.
ותוסיף את עבודת המוסך שעת עבודה זה 150-240ש"ח
לא רציני. שתויות.
בפעם הבא קצת בזהירות:)

איציק - 4X6ZH
27-12-08, 09:25
שברתי ציריה -

מה מצפה לי עכשו?למה אני צריך לשים לב?

להקפיד על הגה ישר כאשר אתה בהצלבה \ בעומס .
לא לתת גז במכות ( גם לא בקטנה )
להפסיק לסובב את ההגה שמאל ימין כאשר הרכב לא מתקדם

איציק

ד ו ר ו ן
27-12-08, 10:24
להקפיד על הגה ישר כאשר אתה בהצלבה \ בעומס .
לא לתת גז במכות ( גם לא בקטנה )
להפסיק לסובב את ההגה שמאל ימין כאשר הרכב לא מתקדם
איציק
בנוסף,
אם יש לך גלגל שרץ באויר בגלל ההצלה אז לתת לו להאט לבד לעצירה ולא לבלום אותו בבת-אחת.

ד ו ר ו ן
27-12-08, 11:27
תיקון טעות:

ההצלה=ההצלבה.

shahav
27-12-08, 23:05
בנוסף,
אם יש לך גלגל שרץ באויר בגלל ההצלה אז לתת לו להאט לבד לעצירה ולא לבלום אותו בבת-אחת.

האמת שרציתי לדעת אך ה ABS יכול לעזור בהצלבה, טוב עכשו אני יודע שאים ההגה מסובב אזיי הציריות בסכנה.
מה קורה אם ההגה ישר? העומס על הציריה קטן משמעותית או שזה לא משנה???

ד ו ר ו ן
27-12-08, 23:53
טוב עכשו אני יודע שאים ההגה מסובב אזיי הציריות בסכנה.
אם ההגה מסובב אז הסכנה העיקרית היא לפעמונים\צלבים בקצה הצירייה ובמקרה של טרנו זה הפעמון.

הרכב אוטומטי נכון?

shahav
28-12-08, 16:02
אם ההגה מסובב אז הסכנה העיקרית היא לפעמונים\צלבים בקצה הצירייה ובמקרה של טרנו זה הפעמון.

הרכב אוטומטי נכון?

כן, הוא אוטומטי, וזה בדרך כלל טוב, רק שאין לי מספיק זמן "תירגול" במצב של חוסר אחיזה גס.
בהתחלה נורא היפריע לי שהמנוע מגיב מתיי שבא לו וכמה שבא לו, אבל עם הזמן לומדים לישלוט בזה.
רבין

shahav
31-12-08, 19:24
עידכון לגביי ההוצאה:
שחתו אותי לא 100 ולא 200 שח, 1600שח!
300 שח פעמון
900 שח שיפוץ ציריה
400 עבודה

בקיצור יקר!!!!
רבין

עלויות: פעמון ציריה 100-180ש"ח (חליפית, סיני) לא רע בכלל.
ותוסיף את עבודת המוסך שעת עבודה זה 150-240ש"ח
לא רציני. שתויות.
בפעם הבא קצת בזהירות:)

איציק - 4X6ZH
31-12-08, 21:25
בפעם הבאה תתקן בפורום ;)

ולמה אתה חושב ששחטו אותך ?
אולי אתה שוחט את עצמך
תנהג באחריות ולא בפראות

איציק

ערן המסוקס
01-01-09, 01:24
כשאתה בשטח טכני, ובלי נעילות, חשוב מאוד לשים לב לכך שהגלגלים תמיד יסתובבו באיטיות. אם הרכב מצליב יש להיות רגיש מאוד על הגז ולא לתת לגלגל ללא אחיזה לצבור מהירות! זה קטלני למכלולי הרכב, ולא ממש עוזר לעבירות. הדגש הגדול הוא על רכבים אוטומטיים, בהם הרבה יותר קל להגיע למצב של צבירת מהירות גלגלים ללא אחיזה.

הדבר נכון וחשוב ליישום גם ברכבים עם בקרת משיכה! הסיבה לריסוק דיפרנציאלים אחוריים רבים בלאנדקרוזרים.. אנשים מפרפרים מול העיניים שלי בפראות כאילו אין מחר ואז... בום (הברקס ננעל ע"י המחשב ומשהו חייב לספוג את האנרגיה העצומה ששחרר הנהג דרך הדוושה)!

-->