PDA

צפייה בגרסה מלאה : תקלה מרגיזה בויטרה 97 ידנית, עזרה!!

avigals
27-12-08, 10:24
תאור התקלה: שנוסעים מעל מהירות 50 קמ"ש פתאום מתחיל להופיע רעש מכיוון הגלגל הקידמי (ימני), הרעש הוא כאילו משהו מתחכך בגלגל (אני מקווה להיות ברור, אבל זה יותר
כמו עוד גלגל שניים שמתחכח בסיבוב הגלגל יחסית בעוצמה...), הרעש ממשיך עד לעצירה מלאה. בעצירה מלאה הרעש מפסיק (אני מרגיש כאילו יש עוד גלגל שיניים שמפסיק לעבוד...)
הרעש היינו יחסית חזק...
בנוסף בדקתי כאשר הייתי בניוטרל ואפילו כיביתי את המנוע (תוך נסיעה) הרעש המשיך (והפסיק שוב רק בצירה מוחלטת...)
למישהו יש מושג?
זה דורש תיקן מיידי??!
תודה רבה!!!

stav amrosi
27-12-08, 10:29
תאור התקלה: שנוסעים מעל מהירות 50 קמ"ש פתאום מתחיל להופיע רעש מכיוון הגלגל הקידמי (ימני), הרעש הוא כאילו משהו מתחכך בגלגל (אני מקווה להיות ברור, אבל זה יותר
כמו עוד גלגל שניים שמתחכח בסיבוב הגלגל יחסית בעוצמה...), הרעש ממשיך עד לעצירה מלאה. בעצירה מלאה הרעש מפסיק (אני מרגיש כאילו יש עוד גלגל שיניים שמפסיק לעבוד...)
הרעש היינו יחסית חזק...
בנוסף בדקתי כאשר הייתי בניוטרל ואפילו כיביתי את המנוע (תוך נסיעה) הרעש המשיך (והפסיק שוב רק בצירה מוחלטת...)
למישהו יש מושג?
זה דורש תיקן מיידי??!
תודה רבה!!!

היה לי פעם משהו דומה בגאלופר...
היה רעש חזק מכיוון הגלגל וכמובן רק בצד אחד ובסוף גיליתי שזה אחד מחתיכות גומי שיושבות בתוך הכנף ומפרידות בינו לבין תא המנוע...

לעומת זאת גם בויטרה היה לי רעש חזק עוד יותר מהאיזור הקדמי אבל זה היה הדיפרנציאל השבור שלי...

אני לא חושב שמשהו יתן לך תשובה קונקרטית...

תשים תדגמח כך איזה סמרטוט וכנס מתחת לאוטו!

בהצלחה ודווח מה ניסגר...

נ.ב.
אתה יכול להרים את הרכב ולסובב את הגלגל אולי תראה מה הבעיה אז...

סתיו

avigals
27-12-08, 11:17
היה לי פעם משהו דומה בגאלופר...
היה רעש חזק מכיוון הגלגל וכמובן רק בצד אחד ובסוף גיליתי שזה אחד מחתיכות גומי שיושבות בתוך הכנף ומפרידות בינו לבין תא המנוע...

לעומת זאת גם בויטרה היה לי רעש חזק עוד יותר מהאיזור הקדמי אבל זה היה הדיפרנציאל השבור שלי...

אני לא חושב שמשהו יתן לך תשובה קונקרטית...

תשים תדגמח כך איזה סמרטוט וכנס מתחת לאוטו!

בהצלחה ודווח מה ניסגר...

נ.ב.
אתה יכול להרים את הרכב ולסובב את הגלגל אולי תראה מה הבעיה אז...

סתיו
קודם תודה רבה!
תאמין לי היייתי בסרט הזה הרמתי את האוטו פרקתי את הגלגל, כלום...
זאת נראה לי בעיה יותר מסובכת, אולי מיסב? אולי משהו שקשור לנעילת דפרינציאל?

raanan
27-12-08, 12:38
בויטרה יחסית "העסק" פשוט ...
תוודא שהלוקרים משוחררים , תיסע במצב הנעה אחורית בלבד.
אם הרעשים ממשיכים אז זה בד"כ מיסב גלגל או אפשרות שהלוקר מלא בלכלוך (פירוק, ניקוי, גירוז קל ונפתרה הבעיה).
אם הרעשים פוסקים אז, צריך לבדוק לכיוון פעמון ציריות ופרונטאקס (מתחילים בהחלפת שמן ובודקים שאין שבבים בשמן הישן)

בהצלחה
רענן

רון נחמן
15-01-09, 02:02
הרעש היינו יחסית חזק...
למישהו יש מושג?
זה דורש תיקן מיידי??!
תודה רבה!!!

נשמע מאוד הגיוני שזה קשור ללוקר - לדעתי תתחיל מלפרק, לנקות ולהחזיר אותו - שווה לך גם לבדוק אם אותו דבר קורה ברכב גם שכאתה נוסע ב4על4 - אם כן אי אפשר להאשים את הלוקר וסביר שתמצא שם איזה פלסטיק רופף...
ספר איך נגמר

-->